O univerzitě Sun Yat-sen

Univerzita Sun Yat-sen, původně známá jako univerzita Guangdong, byla založena v roce 1924 Dr. Sun Yat-senem (také nazývaným Sun Zhongshan), velkým demokratickým revolučním vůdcem 20. století. Univerzita se nachází v provincii Guangdong, oblasti sousedící s Hongkongem a Macau, která je v čele čínské reformy a otevření.

Být jednou z předních univerzit v Čínské lidové republice, univerzita Sun Yat-sen je komplexní multidisciplinární univerzita, zahrnující humanitní vědy, společenské vědy, přírodní vědy, technické vědy, lékařské vědy, farmakologii a vedoucí vědy.

Univerzita úspěšně vybudovala mezinárodní spolupráci a výměnu vztahů s mnoha špičkovými univerzitami na světě. Podle časopisu Vysokoškolské univerzitní časové studium pro období 2010-2011 byla univerzita Sun Yat-sen zařazena mezi 200 nejlepších na světě.

O společnosti Sun Yat-sen Business School

Založena v roce 1985, Sun Yat-sen obchodní škola ( SYSBS ) byl zaveden nabídnout širokou škálu programů obchodních studií. SYSBS je považován za přední vzdělávací instituci v oblasti podnikání se značkami jakosti "211" a "985", a je jednou ze čtyř prestižních institucí v celé Číně, kteří získali národní klíčovou disciplínu pro podnikovou správu a národní disciplínu pro management management . V roce 2012 jmenovalo MOE v Číně SYSBS jednu z patnácti pilotních škol.

Škola je rozdělena do šesti oddělení - obchodní administrativa, účetnictví, marketing, finance a investice, pohostinství a správa služeb a manažerská věda, s celkem 109 učiteli na plný úvazek, 46 profesorů, 50 docentů a 13 asistentů profesorů. SYSBS současné době nabízí bakalářské tituly v oblasti administrativy a správy vědy, magisterských titulů v oboru podnikání a řízení, magisterských titulů (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud atd.) A doktorských titulů v oboru podnikání a managementu.

Mise

Obohatit své studenty tím, že jim poskytne vzkvétající vzdělávací prostředí a integrují čínskou a západní manažerskou moudrost založenou na integritě, inovacích a společenské odpovědnosti.

Vidění

Rozvíjet principiální a talentované vůdce - stát se čínskou Whampoa vojenskou akademií v podnikání.

Mezinárodní akreditace a hodnocení:

 1. SYSBS prestižní AACSB obchodní akreditaci v roce 2013
 2. Pořadí podle světového podnikatele: Top 3 v Číně pro "nejvlivnější program MBA" pro rok 2011.
 3. Program EMBA dosáhne 11. místa v žebříčku FT 2012
 4. Top tři v čínském nejvlivnějším seznamu MBA v roce 2012
 5. Dosáhl 58. v osmém Financial Times (FT) v manažerském pořadí a 7. místo v oblasti zaměstnanosti v roce 2012
 6. Dne 14. června 2011 obdržel oficiální certifikát akreditace EQUIS, který pokrývá všechny jeho programy MBA.
 7. Dne 23. února 2010 obdržel oficiální osvědčení o akreditaci AMBA a pokrýval všechny jeho programy MBA.
 8. Dosáhl TOP 100 v The Economist v globálním Full-time MBA pořadí v letech 2016-2017.

Termíny a informace o programu Doba aplikace programu IMBA:

Od poloviny března do 5. května každý rok; Part-time IMBA: 3-letý anglický jazyk MBA program, začíná každý září. Účasť na prvním ročníku je zapotřebí od čtvrtka do neděle (pouze 4 dny) / měsíc; Účasť na druhém a třetím ročníku je každý víkend.

Odměněn titul "Master of Business Administration Degree" po získání plných kreditů a předání závěrečné papírové obhajoby.

Kritéria přijatelnosti pro přijetí

• bakalářský titul nebo vyšší z uznávané univerzity. • Je upřednostňováno přijatelné skóre GRE / GMAT / TOFEL / IELTS v období platnosti. • Přednostně je preferována nejméně 3 let odborná nebo plná pracovní praxe před přijetím. • Potřebujete rozhovor Face to Face nebo online. • Více než dvě referenční dopisy od docentů nebo profesorů nebo profesních supervizorů. • Věk: pod 45 let, zdravý

Dokumenty, které je třeba předložit do školy:

Tyto dokumenty vyžadují TWO kopie - obojí je přijato pevné kopie nebo skenovaná kopie.

 1. On-line přihláška a přihláška: Před odesláním materiálů z papírové aplikace vyplňte prosím online žádost (http://www.studyinsysu.com). Nedokončené on-line žádosti nebudou přijaty. Po dokončení on-line žádosti vytiskněte prosím přihlášku, podepište své jméno a odešlete ji do Business School, SYSU spolu s dalšími aplikačními materiály.
 2. Bakalářský přepis;
 3. Bakalářské studium;
 4. Kopie pasu;
 5. Čínské vízové ​​kopie; (Pokud máte)
 6. Dvě doporučené dopisy od profesorů nebo docentů (nebo od vašich nadřízených)
 7. Životopis;

Vaše žádosti zasílejte na níže uvedenou adresu:

Paní Annie DINGová
E-mail: dingjie3@mail.sysu.edu.cn
Tel: 86 20 84115584 Fax: 86 20 84112501
MBA přijímací kancelář, Business School, Sun Yat-sen University Adresa: S135 (Office), Business
Škola, Sun Yat-sen univerzita, 135 Xin Gang Xi Road, Guangzhou, PR Čína, 510275

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Business School, Sun Yat-sen University »

Poslední aktualizace June 19, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Kombinované
Price
180,000 CNY
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date