Profesionální Master Of Business Administration (pmba)

Lipscomb University College of Business

Popis programu

Read the Official Description

Profesionální Master Of Business Administration (pmba)

Lipscomb University College of Business

Profesionální Master of Business Administration (PMBA)

Lipscomb University představil náš nový Professional MBA program, který navazuje na našeho bohatého dědictví akademické a profesní dokonalosti integrovaný s integritou vyzval k naší křesťanské víry. Lipscomb Professional MBA (PMBA) je navržen speciálně pro zvýšení kariéry pracovních obchodní profesionály, manažerů a vedoucích pracovníků. Navrhli jsme náš PMBA pro profesionály, kteří chtějí obohatit své znalosti obecné řízení a připravit se na kariérního růstu příležitostí.


Tučně. Lipscomb University nabízí program PMBA lze dokončit za méně než jeden rok, a navštěvovat kurzy na 18 víkendech dva měsíce volna během svého programu. Náš blended program nabízí on-line doplňky kurz posílit výuku ve třídě, takže si můžete udržet rovnováhu ve vašem životě. Náš program PMBA je jediný program v této části Spojených států využívat Polaris špičkový výkon systému, aby vám základní rozvoj kompetencí. Naši studenti budou pracovat s výkonným trenér a získat 360 ° zpětná vazba pro podporu profesního růstu a rozvoje. Náš program nabízí také způsoby, jak zlepšit svou globální perspektivy prostřednictvím účasti v mezinárodní cesty.


Inovativní. S naším PMBA programu, můžete začít daném měsíci nové začíná třídy (10 měsíců / rok). Náš vzdělávací program se skládá z měsíčních-dlouhé kurzy modul určený k vám umožní soustředit se na jeden kurz najednou. Náš program zahrnuje obchodní projekt, který zvyšuje kurzy MBA Professional a může podporovat strategickou potřebu svého zaměstnavatele.


Zásadový. Program Lipscomb je PMBA zahrnuje etiku a hodnoty do každého kurzu, takže můžete identifikovat a řešit etické problémy, kterým čelí organizace. Nabízíme kurzy vyučují vynikající fakultou s významnými obchodní zkušenosti. Naše členy fakulty přinést odborné znalosti ve svém oboru a schopnost integrovat víru do své výuky. Náš vzdělávací program připravuje studenty být nejen úspěšný, ale také být významné. Dělat obchodní právo je jediný způsob, jak skutečně dělat obchod.


Kurzy pro profesionální MBA (PMBA)

 • Právní prostředí podnikání
 • Daně, řízení nákladů, a obchodní plánování
 • Vyjednávání a sedimentaci
 • Vedení Challenge
 • Teorie organizace a praxe
 • Marketing a mezinárodní obchod
 • Řízení lidských zdrojů
 • Finanční řízení a strategie
 • Obchodní strategie a provádění
 • Consulting Project

Cílová skupina


Lipscomb Professional MBA (PMBA) je navržen speciálně pro zvýšení kariéry pracovních obchodní profesionály, manažery a vedoucími

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
10 měsíců
Kombinované
Price
Cena
32,000 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Nashville, Tennessee
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Spojené státy americké - Nashville, Tennessee
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu