Přečtěte si oficiální popis

Profesionální MBA (PMBA) zkušenosti

Profesionální MBA (PMBA) je jedním z nejvýkonnějších nástrojů, které můžete využít k optimalizaci vašeho úspěchu na dnešním konkurenčním trhu. Díky tomu, že studenti mohou studovat a zůstat na pracovišti, vám SMU Cox Professional MBA umožňuje okamžitě aplikovat to, co se naučíte.

Profesionální MBA (PMBA) zkušenosti je navržen tak, aby vás postoupil na další úroveň vaší kariéry. Je samozřejmé ... SMU Cox má silnou reputaci. SMBA Cox škola je PMBA Program je celostátně hodnocený americkou zprávou a světovou zprávou jako top 15 obchodní škola. Ale je spíše, že je nejlepší investice pro vaši kariéru.

SMU Cox vám nabízí flexibilitu s kampusy v Dallasu a Plano. Zatímco navštěvujete kurzy v kolegiálním prostředí kampusu SMU v Dallasu, budete mít také příležitost k interakci s jinými MBA, včetně těch z Full-Time a Executive MBA programů. Naše malé, personalizované prostředí umožňuje fakultám a zaměstnancům, aby byli k dispozici na plný úvazek a byli ohleduplní k vašim individuálním potřebám. Nový dvouletý programový program vám umožní zůstat v pracovním poměru při získávání MBA v rekordním čase.

SMU Cox se zaměřuje na posílení vašich kariérních příležitostí. S plným kariérovým servisem, mentoringem, výběrem koncentrací a školením vedoucích pracovníků vám SMU Cox umožňuje přizpůsobit MBA tak, aby maximalizoval vaši kariéru.

Když absolvujete MBU Cox Professional MBA, máte znalosti, důvěru a dovednosti v oblasti vedení, které vyniknou v jakékoliv profesní dráze, kterou si vyberete. Fakultní a personál vás srdečně přivítá na další krok k dosažení vašeho profesionálního potenciálu.


Základy: Akademici

Vzhledem k narůstajícím nárokům na pracovišti dnes máte pravděpodobně málo času, když máte nějaký čas, abyste získali nové dovednosti nebo rozšiřovali své obchodní perspektivy. Program PMBA společnosti Cox nabízí náročný, kvantitativně přísný studijní program, v němž můžete zažívat vynikající výuku, inovativní učební plán a úzkou interakci s vrstevníky v akademickém prostředí mimo vaše profesionální pracovní prostředí. Stejně důležité, náš program vám umožní dokončit svůj titul za dva roky, zatímco navštěvuje pohodlně naplánované třídy umístěné v blízkosti domova nebo práce.

Cox PMBA proběhne po dobu šesti po sobě jdoucích semestrů. Třídy se konají ve všední noci av sobotu ráno v areálu Dallasu. SMU v Plano nabízí základní kurzy v pondělí a ve středu večer. Třídy se vyučují jak v přednáškách, tak v případových studijních formátech, aby absolventi zvládli základy podnikání a uplatňovali tyto nástroje v reálných životních zkušenostech. Musíte být schopni učinit dvouletý závazek a souhlasit s účastí ve všech třídách s výjimkou případů nouze. Měli byste být také připraveni věnovat dostatek času mimo škole, abyste mohli připravit úkoly a setkat se v malých studijních skupinách - což je životně důležitá součást celkového procesu učení.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Cox School of Business, Southern Methodist University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
36,590 USD
Pouze školné
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date