Extra-profesionální MBA se skládá ze dvou částí. Během tréninku Business-Core-Training účastníci získají nejnovější teoretické a praktické znalosti v oblasti managementu a vedení, kromě komplexních základů ekonomiky.

Poté absolvují předmět-specifické školení ve specializaci vybrané na začátku MBA. Přitom se hlouběji zabývají určitým odvětvím nebo funkcí.

Jsou nabízeny následující specializace:

- Energetický management (angličtina)

- Podnikání

- Finance (anglicky)

- Management zdravotní péče (němčina)

- Marketing

- Řízení projektů (angličtina)

- veřejný audit

- Sociální management (němčina)

Za účelem vytvoření co nejlepších podmínek pro vytváření sítí s kolegy účastníci různých specializací společně dokončili školení týkající se podnikání. Tímto způsobem mají prospěch z ještě širšího okruhu kariérních vyhlídek a mohou také vytvářet rozmanitější kontakty. Některé odborné specializace MBA se vyučují samostatně, protože obsah je specifický pro konkrétní odvětví.

DIDACTIC DESIGN

Tripartitní didaktický design Professional MBA zajišťuje efektivní přenos znalostí - aniž by účastníci museli přerušit svou profesionální kariéru. Třída využívá řadu metod výuky a učení, které se pohybují od interaktivních případových studií až po obchodní simulace a klasické prezentace.

MODULÁRNÍ KONSTRUKCE

Profesionální MBA se skládá z blokovaných po sobě jdoucích modulů.

Každý modul se skládá ze tří částí: pre-moduly, jádrové moduly a moduly post.

Proč je toto MBA?

Mezinárodní akreditace

WU je jedním z mála předních poskytovatelů MBA akreditovaných EQUIS a AMBA. Kromě toho je WU jedinou rakouskou univerzitou, která je součástí prestižního Financial Times Ranking.


Prvotřídní mezinárodní lektoři

V programech MBA WU Executive Academy vyučují výhradně mezinárodně uznávaní profesoři a vrcholoví manažeři z oboru. Ty přinášejí nejnovější vědecké poznatky a rozsáhlé nástroje pro správu, které se týkají praxe.


Skvělý mezinárodní program

Exkluzivní formát programu s účastníky z celého světa, předními mluvčími a mezinárodními studijními cestami je dokonalým způsobem, jak být úspěšný po celém světě.


Celosvětová síť absolventů

Absolventi Professional MBA se stávají součástí mezinárodní a exkluzivní sítě absolventů. Tato multikulturní síť podporuje účastníky na celosvětových kontaktech a vytváření sítí s dalšími absolventy.


Vybraní účastníci

Účastníci Professional MBA přinášejí do tříd rozsáhlé odborné a osobní zkušenosti z různých oborů, funkcí a kultur. Stejně tak přispívají k vysoké kvalitě programu, jak to dělají mluvčí. Společné rozvíjení nových myšlenek, odrážení se na každodenním pracovním životě a sdílení názorů s podobně smýšlejícími mezinárodními kolegy, je základem pro budoucí školení vedoucích pracovníků.


Flexibilní formát

Flexibilní, extra-profesní struktura Professional MBA je speciálně přizpůsobena potřebám rušných manažerů. Modulární struktura programu umožňuje manažerům dokončit náročný program MBA společně s jejich profesním životem.


Výhody pro zaměstnavatele

Abychom byli udržitelně úspěšní jako moderní společnosti, je nezbytné přilákat ty nejlepší zaměstnance a udržet je v dlouhodobém horizontu. Zaměstnavatelé, kteří podporují své zaměstnance s programem MBA ve společnosti WU, mají prospěch z vysoce motivovaných zaměstnanců, kteří úspěšně přispívají k úspěchu společnosti díky nově získaným znalostem.


Nejnovější technologie

Účastníci programu mají přístup k platformě Learn @ WU, jedné z předních e-learningových platforem s více než 45 000 e-learningovými dokumenty a více než 32 000 uživateli. Kromě toho jsou pro podporu výuky využívány nejnovější technologie.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
15 - 20 měsíců
Kombinované
Price
- 15 000 - 45 000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date