PhD v ropném inženýrství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Pevně věříme, že naším hlavním aktivem je lidský kapitál. Je to náročný a důležitý úkol připravit lidi, kteří by měli nejlepší vzdělání a kteří by mohli pracovat kdekoli na světě. Jsme velmi rádi, že pracujeme v instituci, která má vizi a strategii pro jasnou a dlouhodobou budoucnost této země. Energetický sektor je klíčovým odvětvím kazašské ekonomiky. Naše fakulta přispívá k rozvoji tohoto sektoru nejen v Kazachstánu; uspokojujeme také potřeby globálního energetického průmyslu.

146012_pexels-photo-3855962.jpeg

Optimalizujeme naše učební osnovy, aby naši studenti mohli mít znalosti, které jsou relevantní pro dané odvětví. KBTU má vynikající obchodní školu a dobře známou Fakultu informačních technologií. Naši studenti také absolvují kurzy na těchto školách, aby měli v sadě nástrojů širší porozumění a více nástrojů.

Naši pedagogičtí pracovníci zahrnují nejen akademické pracovníky, ale také profesionály, kteří pracují nebo již mnoho let pracují v ropném a plynárenském průmyslu. Aktivně zveme odborníky z oboru, kteří nám radí s našimi osnovami a programy. Rovněž přednáší a sdílí své terénní zkušenosti a případové studie s našimi studenty.

Aktivně spolupracujeme s energetickými společnostmi, trvalá interakce a spolupráce s energetickými společnostmi pomáhá při hledání vynikajících stáží a kariérních příležitostí pro naše studenty.

Studenti, kteří chtějí prohloubit své znalosti nebo milovat akademický život prostřednictvím výzkumu, nabízí Fakulta energetiky a ropy a zemního plynu magisterské a doktorské studium programy. Zveme profesory a odborníky z celého světa. Vítáme obchod a průmysl, aby se k nám připojili při formování budoucnosti lidského kapitálu.

Věříme, že prostřednictvím spolupráce a partnerství ve výzkumu, výuce a učení dosáhneme akademické kvality. Zavázali jsme se přispívat k budování znalostní společnosti na národní i mezinárodní úrovni.

Poslední aktualizace Pro 2020

Informace o škole

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Čtěte více

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Méně