Part-time MBA

Florida State University, The College of Business

Popis programu

Read the Official Description

Part-time MBA

Florida State University, The College of Business

Poskytujeme obchodní vzdělávání, které stojí za vaši investici.

FSU vysoká škola podniká vaše investice času a peněz vážně při sledování MBA na částečný úvazek. Ať už se nacházíte v Tallahassee nebo Panama City, program MBA on-campus na částečný úvazek je vhodný pro ty, kteří chtějí změnit svou kariéru, pokročit v práci nebo se prostě vyvíjet osobně, aniž by museli opustit pracovní sílu nebo se přestěhovat.

Všechny FSU programy MBA sdílejí stejné kvalitní základní kurzy vyučované stejnými členy fakulty, kteří jsou odborníky v jejich konkrétních oborech. Tento program MBA může být dokončen v málo více než dva roky tempem dvou kurzů za semestr. Během této doby mají studenti možnost se učit od profesorů a dalších kolegů studentů MBA, kteří jsou typicky pracující odborníci sami. V mnoha případech se pracoviště stává prodloužením učebny, protože se poučí o scénářích v reálném světě. Získání MBA prostřednictvím programu na částečný úvazek na univerzitě je dobrá návratnost investice - osobně a profesionálně.

Struktura programu a umístění


Program MBA je nabízen v zámkovém kroku, což znamená, že kurzy jsou nabízeny pouze za určitých podmínek.

Partneři MBA program se koná v Tallahassee a Panama City.

Celková filozofie výuky?


Všechny postgraduální kurzy, on-line a on-campus, jsou vyvíjeny a vyučovány fakultou z College of Business na FSU. Vnitrostátní a mezinárodně uznávaní svými vrstevníky a vedoucími představiteli průmyslu na celém světě, fakulta FSU College of Business věří v dynamické učení - posílení rozsáhlými obchodními zkušenostmi a akademickým výzkumem. Ještě důležitější je, že pracují jeden s jedním se svými studenty a nabízejí úroveň osobních interakcí, které rozlišují FSU od svých vrstevníků. Naše fakulta zaručuje, že studenti jsou vystaveni vrcholovým manažerům a vedoucím podnikatelských představitelů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
28 měsíců
Kombinované
Price
Cena
36,708 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Tallahassee, Florida
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Spojené státy americké - Tallahassee, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu