Přečtěte si oficiální popis

Funkce I. program

  • Akreditované sdružení MBA
  • Reálný svět školení manažerských dovedností tím, že integruje různorodé výukové metody v obou třídách a kontrol na místě.
  • State-of-the-art zařízení: škola investovala více než 3 milionů RMB stavět "Business Administration experimentální výuky centrum", aby byly uspokojeny požadavky výuky.
  • Uskutečňuje specializované instituce s uváděnými fakulty týmy ekonomie, managementu a práva.
AMBA

II. Program Žebříček:

  • Top 5% z obchodních škol v Číně
  • Zařadil se 9. a 8., respektive v letech 2010 a 2013 jako nejcennější EMBA programu v Číně (World Executive týdně)

III. Program Délka

To je na částečný úvazek dvouletý program, určený pro čínských i zahraničních studentů. Všechny kurzy jsou vyučovány v čínštině

IV. Program Cíl

EMBA program je zaměřen na "Pěstování lídry hluboce zakořeněné v Číně s globální vizí". Žadatelé musí mít pracovní zkušenosti z více než osm let, včetně více než čtyři roky řízení. Čínská společnost a ekonomika prochází hlubokou transformaci, a Čína se stala jedním z nejvíce energetických rozvíjejících se trzích v důsledku jeho dlouhodobého růstu. Škola klade důraz na pojem "Být hluboce zakořeněné v Číně s globální vizí" v EMBA vzdělání. Stručně řečeno, důraz byl kladen na zvýšení kompetencí žáků v procesu rozhodování, vedení a inovace.

V. Požadavky na přijetí

  • Žadatelé musí mít bakalářský titul nebo vyšší. Schváleno EMBA přijímací komise, může program EMBA zapsat maximálně 10% zkušených a úspěšných pracovníků senior managementu, kteří mají pouze spolupracovník stupně;
  • Je zapotřebí nejméně osm let pracovních zkušeností, a to i na nejméně čtyři roky řízení
.

VI. Curriculum design

Osnovy se zaměřuje na pěstování potřebné manažerské znalosti, dovednosti a kompetence potřebné pro budoucí manažery a vedoucí, a ponechává velký prostor pro sdílení informací v mezidobí zkušenosti. Vzhledem k tomu, vedoucím pracovníkem zkušenosti účastníci EMBA mají, rozhodování, integrace, inovace a reformy jsou schopnosti, které obdrží největší pozornost v tréninku a studijního plánu. Kurikulum také klade za cíl zlepšit schopnost studentů na zjišťování globálních obchodních příležitostí, a cross-kulturní spolupráci. V důsledku toho byly zavedeny tyto kurzy jako je tradiční čínské kultury, etiku podnikání, vedení a řízení inovací do osnov EMBA. Kromě toho, studenti jsou povinni přijmout zahraniční studijní cesty modul. Meziregionální interakce mezi studenty pravidelně provádí smícháním tříd různých areálech a "1 + 1", společný projekt s Národním účetnictví ústavu byl vyvinut příliš.

VII. Maturitní a Studijní o svěření

1.. Studenti budou uděleny akademický certifikát poté, co absolvovali zkoušku dosáhnout potřebné úvěry a úspěšně hájit své teze.

  1. Požadavky na práci: a) Je zapotřebí čínské a anglické abstrakty; b) Hlavní část práce by mohl být napsán buď v čínském nebo angličtině (minimálně 30.000 anglických slov a 20.000 čínských slov povinné); c) Je-li práce psána v angličtině, kopie čínských překladů musí být předloženy v mezidobí.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Zhongnan University of Economics and Law - MBA School »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
218,000 CNY
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date