Part-time EMBA

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Popis programu

Read the Official Description

Part-time EMBA

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Funkce I. program

  • Akreditované sdružení MBA
  • Reálný svět školení manažerských dovedností tím, že integruje různorodé výukové metody v obou třídách a kontrol na místě.
  • State-of-the-art zařízení: škola investovala více než 3 milionů RMB stavět "Business Administration experimentální výuky centrum", aby byly uspokojeny požadavky výuky.
  • Uskutečňuje specializované instituce s uváděnými fakulty týmy ekonomie, managementu a práva.
AMBA

II. Program Žebříček:

  • Top 5% z obchodních škol v Číně
  • Zařadil se 9. a 8., respektive v letech 2010 a 2013 jako nejcennější EMBA programu v Číně (World Executive týdně)

III. Program Délka

To je na částečný úvazek dvouletý program, určený pro čínských i zahraničních studentů. Všechny kurzy jsou vyučovány v čínštině

IV. Program Cíl

EMBA program je zaměřen na "Pěstování lídry hluboce zakořeněné v Číně s globální vizí". Žadatelé musí mít pracovní zkušenosti z více než osm let, včetně více než čtyři roky řízení. Čínská společnost a ekonomika prochází hlubokou transformaci, a Čína se stala jedním z nejvíce energetických rozvíjejících se trzích v důsledku jeho dlouhodobého růstu. Škola klade důraz na pojem "Být hluboce zakořeněné v Číně s globální vizí" v EMBA vzdělání. Stručně řečeno, důraz byl kladen na zvýšení kompetencí žáků v procesu rozhodování, vedení a inovace.

V. Požadavky na přijetí

  • Žadatelé musí mít bakalářský titul nebo vyšší. Schváleno EMBA přijímací komise, může program EMBA zapsat maximálně 10% zkušených a úspěšných pracovníků senior managementu, kteří mají pouze spolupracovník stupně;
  • Je zapotřebí nejméně osm let pracovních zkušeností, a to i na nejméně čtyři roky řízení
.

VI. Curriculum design

Osnovy se zaměřuje na pěstování potřebné manažerské znalosti, dovednosti a kompetence potřebné pro budoucí manažery a vedoucí, a ponechává velký prostor pro sdílení informací v mezidobí zkušenosti. Vzhledem k tomu, vedoucím pracovníkem zkušenosti účastníci EMBA mají, rozhodování, integrace, inovace a reformy jsou schopnosti, které obdrží největší pozornost v tréninku a studijního plánu. Kurikulum také klade za cíl zlepšit schopnost studentů na zjišťování globálních obchodních příležitostí, a cross-kulturní spolupráci. V důsledku toho byly zavedeny tyto kurzy jako je tradiční čínské kultury, etiku podnikání, vedení a řízení inovací do osnov EMBA. Kromě toho, studenti jsou povinni přijmout zahraniční studijní cesty modul. Meziregionální interakce mezi studenty pravidelně provádí smícháním tříd různých areálech a "1 + 1", společný projekt s Národním účetnictví ústavu byl vyvinut příliš.

VII. Maturitní a Studijní o svěření

1.. Studenti budou uděleny akademický certifikát poté, co absolvovali zkoušku dosáhnout potřebné úvěry a úspěšně hájit své teze.

  1. Požadavky na práci: a) Je zapotřebí čínské a anglické abstrakty; b) Hlavní část práce by mohl být napsán buď v čínském nebo angličtině (minimálně 30.000 anglických slov a 20.000 čínských slov povinné); c) Je-li práce psána v angličtině, kopie čínských překladů musí být předloženy v mezidobí.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
218,000 CNY
Information
Deadline
Locations
Čína - Wuhan, Hubei
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Čína - Wuhan, Hubei
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu