Struktura a rigornost programu HCM jsou podobné obecné MBA s dalšími kurzy souvisejícími se zdravotním sektorem. Je určen pro zájemce o správnou kariéru ve zdravotnictví

Mezinárodní chuť

Kurikulum je navrženo tak, aby zahrnovalo diskurzu o celosvětovém zdravotním a srovnávacím zdravotním rozboru mezi různými zeměmi. Kurzy týkající se globální zdravotní diplomacie, financování zdravotnictví, úvod do farmaceutických výrobků atd. Poskytují kandidátovi širokou škálu mezinárodních zdravotnických zařízení.

GIM se spojuje se šesti evropskými obchodními školami, které vítá naše kandidáty na společné stáže a výzkumné projekty. Každý rok navštíví více než 5 kandidátů jednu z našich partnerských institucí, aby získali neocenitelné zkušenosti.

Způsobilost

GMAT skóre zkoušky provedené během posledních 2 let a před 31. prosincem 2018. Kromě toho by kandidáti museli poslat následující dokumenty:

1. Životopis

2. Vyjádření účelu

3. Doporučení doporučení

Nejčastější dotazy

1. Má program akreditace?

GIM je hrdým členem sdružení Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Program je schválen All India Rada pro technické vzdělání (AICTE) a my jsme nedávno žádali o certifikaci Národní rady pro akreditaci, který by se stal "ekvivalentní programu MBA".

2. Jak je odlišné od programu Master of Public Health (MPH)?

Typický program MPH se více zaměřuje na systémy veřejného zdraví a jejich fungování, tj. Na nemocnice, pojištění a léčiva. Náš program je širší ve své struktuře a je určen pro manažery v oblasti zdravotní péče, které zahrnují všechny zúčastněné strany, včetně IT společností a think tanků. Připravili jsme budoucí vůdce, kteří by mohli v budoucnu utvářet zdravotní politiku a připojit se k průmyslu se zaměřením na udržitelnost.

3. Je to rezidenční program?

Ano, uchazeči musí zůstat v malebném areálu s komfortním studentským ubytováním se všemi nejmodernějšími zařízeními, které jsou k dispozici nepřetržitě.

4. Jaký je poplatek? Je k dispozici nějaká pomoc za poplatek?

Podrobné informace o poplatcích, půjčky, stipendiu naleznete v části o přijetí na našich webových stránkách.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Goa Institute of Management »

Poslední aktualizace September 16, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date