Online Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

The Citadel MBA poskytuje znalosti, dovednosti, analytické schopnosti a sociální povědomí potřebné k získání a rozvoji úspěšné manažerské kariéry v měnícím se globálním prostředí. Flexibilní harmonogramy kurzů jsou určeny pracovním profesionálům a aktivním vojenským členům. Třídy vyučuje naše významná fakulta, která do programu přináší kombinaci zkušeností z reálného světa a akademických znalostí.

Studenti mohou dokončit své MBA v The Citadel ve třídě nebo online . Výhodou distančního vzdělávání je umožnění pracujícím profesionálům a příslušníkům vojenské služby sledovat titul MBA online bez přerušení jejich kariéry. The Citadel se nachází v Charlestonu, SC, pojmenovaná jako město č. 1 ve Spojených státech podle Condé Nast Travel + Leisure .

Díky flexibilním termínům zahájení nabízeným šestkrát ročně mohou studenti začít program MBA, kdykoli je to nejvhodnější. Studenti se mohou přihlásit na plný nebo částečný úvazek, aby co nejlépe vyhovovali jejich rozvrhům. MBA je 36 hodinový kreditový program, bez ohledu na vaše vzdělání.

S Citadel MBA budete:

  • Rozvíjejte základní dovednosti v oblasti řízení a vedení, které lze okamžitě použít ve vašem současném zaměstnání;
  • Zdůraznit dovednosti v oblasti etického a kritického myšlení, které hledají zaměstnavatelé;
  • Rozšiřte své profesní příležitosti a staňte se zásadním lídrem v podnikání;
  • Vytvořte silnou síť kolegů prostřednictvím vašeho zapojení do interakce ve třídě, The Citadel School of Business Mentor Association a MBA Association.

122379_badge.PNG

O The Citadel

Po devět po sobě jdoucích let USA News & World Report jmenovala The Citadel jako první veřejnou vysokou školu na jihu pro instituce nabízející až magisterský titul. Zpráva také jmenovala The Citadel # 1 Vysoká škola veteránů na jihu a nejlepší online MBA v Jižní Karolíně.

Akreditace

Tommy & Victoria Baker School of Business v The Citadel je akreditována Asociací pro Advance Collegiate School of Business (AACSB). Mezinárodní akreditace AACSB představuje nejvyšší úroveň úspěchu pro obchodní školy na celém světě. Instituce, které získají akreditaci, potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálému zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního vzájemného hodnocení. Akreditace AACSB je symbolem excelence v podnikatelském vzdělávání.

Svědectví

„ The Citadel MBA mě vyzval, abych kriticky přemýšlel, mluvil jazykem různých obchodních oddělení a stal se silným lídrem. Díky tomuto programu jsem schopen přistupovat k obchodním rozhodnutím holisticky, spíše než jen prohlížet čočkou jednoho oddělení. Program již otevřel dveře pro kariérní postup a vedoucí pozice ve společnosti.

Díky The Citadel rozvíjím svou kariéru a komunitu. Byl jsem zvolen předsedou představenstva pro neziskovou organizaci. Díky uplatnění dovedností a vzdělání, které jsem získal z programu MBA The Citadel , jsem lépe schopen vrátit své komunitě prostřednictvím neziskové organizace a pozice ve správní radě. “

Justin Gaeta
The Citadel MBA, třída 2017

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military ... Čtěte více

The Citadel is best known nationally for its Corps of Cadets, which draws students from about 45 states and a dozen countries. The men and women in the Corps live and study under a classical military system that makes leadership and character development an essential part of the educational experience. Méně

Akreditace

AACSB Accredited