Online MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Online MBA

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA) je hrdá na to, že nabízí svůj program MBA ve třídě, on-line a v kombinaci obou:

 • On-line přístup k učebnímu serveru a zdrojům
 • Dostupnost z jakékoli části světa 24/7
 • Efektivní a intenzivní formy vzdělávání.

Náš program je zaměřen na tradiční kurikulum MBA a je příkladem dobré rovnováhy kvalitativních a kvantitativních kurzů. Kurzy se vyučují ze středního a vyššího managementu a rozvíjejí dovednosti, znalosti a postřehy, které umožňují posun od funkčních znalostí k širokému strategickému vedení. Účastníci získají pevné základy spolu s nástroji, které lze okamžitě aplikovat v současném podnikovém prostředí. Naším cílem je připravit kompetentního a sebevědomého vůdce, který dokáže čelit výzvám zítřka.

Snažíme se o neustálé zlepšování a dokonalost v rámci naší MBA školy. Posuzujeme, co děláme, a zjistíme, jak efektivní jsme při dosahování našich cílů. Máme schopnost a personál, kteří jsou věnováni společnosti ConcordiaUA a zabývají se úspěchem každého studenta.

Akreditace FIBAA

Dne 6. července 2018 byl program MBA na Ukrainian-American Concordia University znovu akreditován dalšími sedmi lety agenturou FIBAA (International Business Administration Accreditation), která je důrazně respektována ve světových obchodních a akademických kruzích. Účelem FIBAA je podpora kvality a transparentnosti ve vzdělávání a vědě tím, že uděluje certifikáty kvality vzdělávacím programům a vzdělávacím institucím v oblasti vysokoškolského vzdělávání a dalšího profesního rozvoje. Skutečnost, že společnost ConcordiaUA získala tuto akreditaci, je podpisem nejvyšší kvality svého programu MBA. Praktické výhody, které mohou absolventi MBA získat, jsou četné, včetně zvýšených příležitostí v oblasti zaměstnanosti a dalšího vzdělávání v Evropě a USA.

MBA studenti jsou způsobilé pro dvojí magisterské stupně

- Duální magisterský titul na státní univerzitě Koblenz-Landau - MBA, mezinárodní management, magisterský studijní program Magistr v řízení informačních technologií (Master in Entrepreneurship, Technology and Innovation Management)

href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/universitat-koblenz-landau/

- Duální titul MBA (s řadou specializací)

s naším spoluzakladatelem Concordia University Wisconsin / Ann Arbor href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/cuw/

- Dvojitý magisterský titul na Univerzitě pro řízení bezpečnosti práce (UOSM) v Katowicích (Polsko) - MBA, mezinárodní management, projektový management a psychologie v mezinárodním obchodě href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners / univerzity / vysoká škola-zaměstnání-bezpečnost-management-in-katowice /

Dvojité programy v ConcordiaUA:

 • Univerzita Minnesota Crookston (USA)
 • Univerzita Koblenz-Landau (Německo)
 • Univerzita řízení bezpečnosti práce v Katovicích (Polsko)
 • Concordia University Wisconsin / Ann Arbor (USA)

Programy výměny na ConcordiaUA:

 • Univerzita Concordia - Wisconsin / Ann Arbor
 • Univerzita v Trieru (Německo)
 • Univerzita aplikovaných věd Worms (Německo)
 • Univerzita managementu Varna (Bulharsko)
 • Richmond International American University (Londýn, Velká Británie)

Vítejte v programech ConcordiaUA!

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs.

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs. Méně