Nanyang Fellows MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

FMBA Nanyang Technological University

Nanyang Fellows MBA je exkluzivní program na plný úvazek pro vedoucí pracovníky z veřejného sektoru, kteří chtějí získat hluboké globální obchodní znalosti a asijské poznatky.

Program zahájil v roce 1998 dr. Tony Tan, pak místopředseda vlády Singapuru. Každý rok se do programu zapojí malá a vybraná skupina asi 25 účastníků z veřejného sektoru napříč kontinenty, která se vydá na cestu hlubokého a intenzivního učení.

přehled programu

Nanyang Fellows MBA, jednoroční denní program pro vedoucí pracovníky z veřejného i soukromého sektoru, nabízí akademicky přísné učební osnovy, které řeší nejdůležitější globální ekonomické a manažerské trendy a zásady vedení, které zahrnují to nejlepší z východu a západu. .

Program kombinuje řadu akademických metod k zajištění interaktivního a hloubkového učení. Nanyang Fellows se učí prostřednictvím dynamických přednášek, klíčových setkání s představiteli průmyslu a vlády, individuálních a týmových projektů, vzájemného učení, zahraničních studijních cest a metody případové studie.

Metodika případové studie, kterou vyvinula Harvard Business School, je široce používána ve vzdělávání vedoucích pracovníků. Pomocí této metodiky Nanyang Fellows prohlubuje své rozhodovací a analytické dovednosti zkoumáním autentických obchodních scénářů a obhajováním svých doporučení skupině.

Mezinárodní formát

Rok vedoucí cesty bude dále posílen mezinárodní částí programu. Hloubkové učení na dvou globálně uznávaných institucích v USA - Kalifornské univerzitě, Berkeley a Wharton School na University of Pennsylvania umožňuje členům Nanyang spojit to nejlepší z východních a západních praktik. Tito členové oddělí Nanyang Fellows a poskytují jim konkurenční výhodu, aby vyostřili své strategické perspektivy řízení a vedení a sebevědomě je posunuli po žebříčku kariéry.

Proč Nanyang Fellows MBA

Rezidenční program v USA

Učení začíná v Singapuru na Technologické univerzitě Nanyang a později pokračuje na dvou univerzitách ve Spojených státech: UC Berkeley a Wharton School na University of Pennsylvania.

Zahraniční obchodní studijní mise

Klíčová část učení se odehrává v cizí zemi pro zahraniční zahraniční studijní misi (BSM). BSM poskytuje Nanyang Fellows příležitost propojit teorii s praxí studiem konkrétního tématu nebo problému a provedením případové studie ve vybrané zemi.

Semináře obchodního vedení

Program Nanyang Fellows MBA zahrnuje řadu seminářů o Business Leadership seminářích, kde účastníci získávají privilegované poznatky ze zkušeností nejlepších asijských a mezinárodních generálních ředitelů a vedoucích představitelů obchodu a vlády prostřednictvím dialogů se zavřenými dveřmi.

Projekt živého poradenství (LINC)

Jako základní kámen pro členy Nanyang Fellows MBA se účastníci pustili do LiNC; konzultační projekt, který má aplikovat to, co se naučili v reálném obchodním problému. S vedením zkušených profesorů a uplatňováním všeho, co se během programu naučili, by účastníci jednali jako konzultanti nebo experti v oblasti řešení problémů identifikovaných v průmyslovém projektu, kumulovali se v doručování závěrečné zprávy a prezentace sponzorské společnosti. Díky takové příležitosti prožitkového učení by účastníci mohli posílit své učení pomocí praktických příležitostí.

Celoživotní dluhopisy

Na konci náročné cesty je člen Nanyang odměněn pevným koncepčním základem a praktickými znalostmi obchodních modelů, které zahrnují to nejlepší z východních a západních obchodních praktik, citlivé na kulturní rozmanitost obchodních jednání v globálním prostředí. Budete také navazovat trvalá přátelství s dalšími jasnými a dynamickými vůdci z rozvinutých i rozvíjejících se ekonomik.

Vstupné

Program MBA Nanyang Fellows přitahuje pouze ty nejlepší talenty. Jako takový jsme velmi selektivní při výběru jednotlivců, kteří jsou součástí tohoto programu. I když hledáme vůdčí potenciál, silné akademické schopnosti a dobré osobní kvality (etika, integrita a sociální odpovědnost), snažíme se také zajistit dobrou rozmanitost pozadí, které přispěje k bohatství tohoto programu.

Požadavky na přijetí

  • Dobrý bakalářský titul
  • Nejméně 8 let řízení nebo vyšší odborné praxe
  • Prokázaná plynulost v angličtině a dobré skóre v TOEFL nebo IELTS (pro mezinárodní uchazeče, jejichž médium výuky nebylo v angličtině na terciární úrovni)
  • Doporučení generálního ředitele vaší organizace nebo případně ekvivalentu

Rozhovory

Kandidáti do užšího výběru budou pozváni na přijímací pohovor. Rozhovor může být veden online nebo na akademické půdě. Tento rozhovor nám pomůže lépe porozumět vaší žádosti a posoudit vhodnost programu.

Vedoucí potenciál

Program MBA Nanyang Fellows je určen budoucím vůdcům a chceme zajistit, aby všichni účastníci měli prokázaný vůdčí potenciál. Budeme pečlivě posoudit váš vůdčí potenciál prostřednictvím vašich přihlášek, posudků rozhodčích a výsledku rozhovoru.

Silná akademická schopnost

Hledáme uchazeče, kteří mají silný prokázaný akademický výkon, protože intelektuální požadavky tohoto programu jsou přísné a vyžadují vynikající analytické schopnosti a dobré komunikační dovednosti. Kromě dobrého akademického vzdělání vezmeme v úvahu také vaše GMAT (pokud existuje) a TOEFL skóre pro vyhodnocení vašich akademických schopností.

Charakter a osobní vlastnosti

Jako budoucí vůdce od vás očekáváme nejvyšší úroveň osobní integrity a charakteru. Protože se budete učit a úzce spolupracovat s ostatními Fellows, očekáváme vlastnosti vzájemného respektu a občanského decorumu a skutečné touhy sdílet a přispívat ke komunitnímu společenství a spolupráci, podporovat kamarádství a podporovat přátelství a dobré jméno mezi všemi.

Zkušenosti účastníků

Program MBA na plný úvazek Nanyang Fellows slouží jako vítaný sabbatik pro zaneprázdněné vedoucí pracovníky, kteří berou jeden rok volna, aby se zamysleli, omladili a vydali na intenzivní, ale obohacující studijní cestu.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Čtěte více

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Méně
Singapur , Singapur + 1 Více Méně