Read the Official Description

O Nanyang EMBA

Nanyang Executive MBA je určen pro vedoucí pracovníky, kteří se snaží zlepšit své vůdčí schopnosti bez přerušení jejich kariéry a pozitivně přispívat k jejich firmy a společnosti jako celku.

Nanyang EMBA

Proč Nanyang EMBA

Účastníci si mohou vybrat z více odvětví sleduje, aby se specializují na:

  • Obecný management
  • Letectví a letecká doprava
  • Správa pohostinství

Účastníci získají mezinárodní expozici skrze zámořské modulů, které pokrývají alespoň dva kontinenty v závislosti na dráze, kterou si zvolí, a těžit z jedinečně asijské osnov, které se prolínají východní a západní principy pro obchodníky.

Program láká vynikající účastníky z Asie, Evropy, Afriky, USA a na Středním východě, kteří se mohou pochlubit také bohaté zkušenosti ve vedoucích pozicích a odrážejí nesčetné zázemím, odvětví a národností.

Ty budou vyučovány jedním z nejzkušenějších podnikatelské fakulty v regionu a budete těžit z naší silnou síť globálních vysokých škol a vzdělávacích institucí.

Žebříček

Financial Times Executive MBA Ranking 2016

  • 18. nejlepší na světě

Obecný management

Trať General Vedení řeší životně důležité podnikové funkce, jako je corporate finance, strategie lidských zdrojů, oceňování podniků a analýzu, fúzí a akvizic, operací, asijských vedení principy, a obchodní strategy.This dráha zahrnuje obytné moduly na dvou z nejprestižnějších amerických univerzit : Wharton School na University of Pennsylvania a University of California, Berkeley.

Letectví a letecká doprava

Trať pro letectví a letecká doprava Management nabízí přísný obecný rámec pro řízení a výkonné postřehy z nejvýznamnějších představitelů světových průmyslu.

Kromě základních modulů na akademické půdě NTU Singapuru, účastníci absolvovat dvoutýdenní segmentu v IATA vzdělávání a rozvoje institutu v Ženevě ve Švýcarsku, kde se analyzují hot-lůžkové problémy, kterým čelí odvětví, jako je letectví práva, letištní strategické řízení a letectví bezpečnost a zabezpečení.

Správa pohostinství

Nanyang Business School a Cornell University School of Hotel Administration spojily své síly k vytvoření Hospitality Management stopu v programu Nanyang Executive MBA určen pro vedoucí pracovníky v oblasti pohostinství.

Kromě kurzu v NTU a Cornell, účastníci mohou rovněž prohloubit své znalosti o udržitelných obchodních modelů, firemní strategie a rozhodovacích principů tím, že navštěvuje volitelný modul na Wharton School of Business.

Živé Průmyslové poradenství (LINC) Project

V této vzdělávací spolupráce mezi sponzorských firem a programu Nanyang EMBA účastníci pracují ve skupinách a vzít na živou Strategic Consulting projektu. Účastníci jsou mentored renomovaných myšlenkových vůdců a firemní průkopníky na poradenské projektu 9 měsíců, které vylepší své rozhodovací a vůdčí schopnosti.

Přední týmy High Impact

Tento transformační 3-denní program je určen na rozvoj účastníků vedení komunikační dovednosti nezbytné v dnešním globálním podnikatelském prostředí, a zaměří se na pravost, přesvědčování a advokacii.

Požadavky na přijetí

  • Výjimečná manažer s minimálně 8 let praxe, včetně 5 let v řídících funkcích
  • Silný kariérní postup a osvědčené ambice uspět
  • Vynikající zážitek pro letectví a restauračních prostorách kolejí průmysl-specifické
  • Bakalářský titul z uznávané univerzity nebo odborné kvalifikace
  • Plynulost v angličtině
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Nanyang Business School, NTU Singapore »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
18 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date