Přečtěte si oficiální popis

O Nanyang EMBA

Nanyang Executive MBA je určen pro vedoucí pracovníky, kteří se snaží zlepšit své vůdčí schopnosti bez přerušení jejich kariéry a pozitivně přispívat k jejich firmy a společnosti jako celku.

Nanyang EMBA

Proč Nanyang EMBA

Účastníci si mohou vybrat z více odvětví sleduje, aby se specializují na:

  • Obecný management
  • Letectví a letecká doprava
  • Správa pohostinství

Účastníci získají mezinárodní expozici skrze zámořské modulů, které pokrývají alespoň dva kontinenty v závislosti na dráze, kterou si zvolí, a těžit z jedinečně asijské osnov, které se prolínají východní a západní principy pro obchodníky.

Program láká vynikající účastníky z Asie, Evropy, Afriky, USA a na Středním východě, kteří se mohou pochlubit také bohaté zkušenosti ve vedoucích pozicích a odrážejí nesčetné zázemím, odvětví a národností.

Ty budou vyučovány jedním z nejzkušenějších podnikatelské fakulty v regionu a budete těžit z naší silnou síť globálních vysokých škol a vzdělávacích institucí.

Žebříček

Financial Times Executive MBA Ranking 2016

  • 18. nejlepší na světě

Obecný management

Trať General Vedení řeší životně důležité podnikové funkce, jako je corporate finance, strategie lidských zdrojů, oceňování podniků a analýzu, fúzí a akvizic, operací, asijských vedení principy, a obchodní strategy.This dráha zahrnuje obytné moduly na dvou z nejprestižnějších amerických univerzit : Wharton School na University of Pennsylvania a University of California, Berkeley.

Letectví a letecká doprava

Trať pro letectví a letecká doprava Management nabízí přísný obecný rámec pro řízení a výkonné postřehy z nejvýznamnějších představitelů světových průmyslu.

Kromě základních modulů na akademické půdě NTU Singapuru, účastníci absolvovat dvoutýdenní segmentu v IATA vzdělávání a rozvoje institutu v Ženevě ve Švýcarsku, kde se analyzují hot-lůžkové problémy, kterým čelí odvětví, jako je letectví práva, letištní strategické řízení a letectví bezpečnost a zabezpečení.

Správa pohostinství

Nanyang Business School a Cornell University School of Hotel Administration spojily své síly k vytvoření Hospitality Management stopu v programu Nanyang Executive MBA určen pro vedoucí pracovníky v oblasti pohostinství.

Kromě kurzu v NTU a Cornell, účastníci mohou rovněž prohloubit své znalosti o udržitelných obchodních modelů, firemní strategie a rozhodovacích principů tím, že navštěvuje volitelný modul na Wharton School of Business.

Živé Průmyslové poradenství (LINC) Project

V této vzdělávací spolupráce mezi sponzorských firem a programu Nanyang EMBA účastníci pracují ve skupinách a vzít na živou Strategic Consulting projektu. Účastníci jsou mentored renomovaných myšlenkových vůdců a firemní průkopníky na poradenské projektu 9 měsíců, které vylepší své rozhodovací a vůdčí schopnosti.

Přední týmy High Impact

Tento transformační 3-denní program je určen na rozvoj účastníků vedení komunikační dovednosti nezbytné v dnešním globálním podnikatelském prostředí, a zaměří se na pravost, přesvědčování a advokacii.

Požadavky na přijetí

  • Výjimečná manažer s minimálně 8 let praxe, včetně 5 let v řídících funkcích
  • Silný kariérní postup a osvědčené ambice uspět
  • Vynikající zážitek pro letectví a restauračních prostorách kolejí průmysl-specifické
  • Bakalářský titul z uznávané univerzity nebo odborné kvalifikace
  • Plynulost v angličtině
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Nanyang Business School, NTU Singapore »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
18 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date