Přečtěte si oficiální popis

Získejte "Pamplin Edge" ve Vaší kariéře
  • Učte se od nejlepších a být mezi nejlepšími
  • Vyberte si z řady pěti koncentrací se specializovat
  • Získat přístup k jedné z nejaktivnějších absolventů síť v USA a po celém světě
  • Přístup na začátek zaměstnavatele o stáž a stálé pracovní příležitosti

Pamplin MBA program na Virginia Tech nabízí studentům mimořádnou vzdělávací zkušenost, s kvalitou a výzva se očekává od dobře zavedené, plně akreditovaný program MBA. Nabízíme:

  • Malé počet žáků ve třídě s osobní pozornost
  • Výjimečnou hodnotu pro vaše investice
  • # 63 zařadil program po celém světě (US News & World Report 2007)

Virginia Tech programu Master of Business správy v národní kapitálové oblasti kombinuje zdroje univerzitního kampusu Blacksburg s dostupností do Washingtonu, DC, metropolitní oblast. Nabízí kvalitu a výzvou, které byste očekávali od dobře-stanovených program, který je plně akreditován AACSB mezinárodní asociace škol Advance Collegiate Business. A to je speciálně navržena pro potřeby na plný úvazek odborník, který je vydělávat MBA na flexibilní rozvrh, částečný úvazek nebo zrychlené.

Typický student zapsal do programu je 29 let a 9 let praxe. Průměrná vysokoškolák GPA a GMAT skóre, respektive jsou 3,3 a 620. Ninety-pět procent studentů odborné praxe a 35% studentů jsou mezinárodní studenti. Muž-k-ženský poměr je 60% až 40%.

Přijímací řízení

Pamplin MBA program v národní kapitálové oblasti vyzývá k podávání přihlášek zájemce o studium zájem na pokračování míry na plný úvazek, částečný úvazek nebo nerozhodnuté (Commonwealth školní areál) stav. S více než 55 kurzů ročně, jsou studenti schopni dokončit program plný úvazek v průběhu dvou let, nebo rozšířit jejich průběh plán nejvýše pěti let na částečný úvazek. Typický částečný úvazek, student bude absolvovat asi tři a půl roku. Kromě toho mohou studenti vybrali Commonwealth Campus alternativní před plně přijat do programu. V tomto případě budou studenti zapsáni pouze v jednom předmětu základy MBA. To umožňuje, aby žadatel absolvoval jeho žádosti paket a být považován za pravidelné přiznání postavení v budoucí semestr. Studenti se mohou přihlásit v průběhu pádu, jaro nebo léto semestrů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date