Přečtěte si oficiální popis

Modulární Executive MBA

&nbsp

Modulární Executive MBA program Business School Lagos je intenzivní program určený pro zaneprázdněné profesionály, kteří hledají vzdělávání managementu jakosti, který kombinuje flexibilitu se silným akademickým zázemím.


Jsme si vědomi, že dnešní zaměstnavatelé potřebují manažerům širokou škálu dovedností, které MBA poskytuje, a tak naše obecná perspektiva řízení zajišťuje odpovídající přípravu pro váš úspěšný přechod na vyšší úroveň odpovědnosti.


Udělali jsme náš trénink přístupnější pro profesionály i mimo Nigérii, takže můžete zůstat na svou práci a zároveň vydělávat si titul MBA. Struktura Modular Executive MBA program umožňuje účastníkům okamžitě aplikovat nové učení do zaměstnání a tím zvyšuje nesmírnou hodnotu organizace.


Tento program nabízí také další výhody zlepšení porozumění podnikání prostřednictvím unikátní směs poradenských projektů lokálně, tak i mezinárodní modul nabízené našimi institucionálními partnery v Asii, Evropě a Americe. Moderní pracoviště dovednosti jsou rozvíjeny a nové znalosti získané, aby vyhovovaly současným a budoucím potřebám organizace.


Program je rozdělen do dvou akademických sezení. Každé sezení začíná v září a potrvá až do července. Akademická práce bude provedena v šesti modulech místně a jeden zahraniční modul v rámci dvouletého období.

Informace o zasedání


Návštěva Lagos Business School, Pan-African univerzita je vítán během pracovní doby. Pravidelné informační schůzky se konají také v sobotu ve škole.Na informačních schůzkách, budete mít rozsáhlé informace o modulárním programu Executive MBA a LBS životní prostředí .. 

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS) »

This course is Campus based
Start Date
Mar 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Mar 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Mar 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date