Jako manažer zaměřené na vytváření hodnoty a vygenerovat výsledky, které chcete školení managementu, který odráží váš závazek k výkonu. Jako rostoucí výkonné, chcete znalosti a dovednosti, které vám umožní zrychlit vaši kariéru. Jako ambiciózní profesionální touží převzít vedoucí pozici v high-výkon organizace, chcete Telfer MBA.

O programu

Na Telfer škole, jsme přesvědčeni, že vzdělání MBA by měla připravit manažery a vedoucí k zaměření na výsledky, hodnoty a výsledky s disciplínou a přizpůsobivost. Za tímto účelem nabízíme intenzivní a integrovaný program, který nabízí malé třídy, vysoká interakce a vzájemného učení-všechny provedené v world-class zařízení.

Všechny obchodní školy potýkají s problémem integrace kurikula v cestě, která je relevantní a praktické. Věříme, že vedení high-výkon organizace nám poskytuje integrační motiv, který má několik jedinečných výhod. Toto téma:

 • funguje dobře na předem kariéry našich absolventů;
 • jde k jádru strategické vedení a vytváření hodnoty a výsledky-vedoucí-okraj způsob, jak řešit složitosti a zajišťuje organizační zaměření;
 • zajistí, aby žáci získali praktický, praktické a přenositelné dovednosti pomocí a podporou konkrétních nástrojů a aplikací, a
 • vztahuje na všechny sektory a odvětví, a je proto velmi důležité pro všechny studenty.

Téma řízení výkonnosti se odráží i ve výkonu Základy managementu kurz, kurz aplikované Performance Management (nový v roce 2008), související s integrační řešení případů v klíčových předmětů, jako je marketing a účetnictví a výlet International. Kromě toho, Telfer MBA vám nabízí příležitost pracovat přímo s business-intelligence software a pečlivě zkoumat metody a postupy používané organizacemi k vytvoření integrovaného systému řízení výkonnosti-.

Akademici MBA

Hands-on, praktické a relevantní


University of Ottawa programu MBA na Telfer School of Management jste vystaveni průkopnické, globální perspektivy perspektivy, které mohou zachytit měnící se tvář vedení v 21. století.

Díky úzké součinnosti s národními a mezinárodními manažery a osobnosti veřejného života, náš program vtáhne studenty v realitě soukromého a veřejného sektoru řízení dnes.

Poskytuje první ruky-pohled na významné a složité vztahy mezi podnikatelskou sférou a vládou. A poskytuje jedinečnou výhodu na to, co je požadováno, aby se stal úspěšným vůdcem.

Naše cíle a záměry:

 • Získat jasnou představu o řízení nadací a globální podnikatelské prostředí
 • Rozvíjet strategickou perspektivu Naučte se myslet strategicky
 • Vytvořit integrovaný pohled na podnikové funkce
 • Naučte se řídit v technologii-řízený globální ekonomice
 • Pochopit, jak poskytovat hodnotu pro podnikatelskou sféru

Vstupné MBA Rong>

Vstup na program MBA je konkurenční a poskytuje uchazečům, kteří jasně prokázat "vysoké příslib úspěchu" v programu MBA.

Přednost se dává uchazečům, kteří mají větší pracovní zkušenosti, zejména tam, kde existují důkazy o kariérním postupu. Všimněte si, že vstup do programu MBA probíhá v pádu jen a začíná v polovině-srpen.

V žádosti do programu MBA, studenti musí zvolit studovat v angličtině nebo ve francouzštině a jsou umístěny, jednou přiznal, u kohorty / studijní skupiny podle toho.

 • Kanadský bakalářského titulu nebo jeho ekvivalent s minimální rating B nebo 70 procent
 • Minimálně dva roky na plný úvazek manažerské nebo odborné praxe
 • Minimální 50. percentilu skóre na GMAT
 • Angličtina znalosti

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Telfer School of Management, University of Ottawa »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date