Přečtěte si oficiální popis

Jako manažer zaměřené na vytváření hodnoty a vygenerovat výsledky, které chcete školení managementu, který odráží váš závazek k výkonu. Jako rostoucí výkonné, chcete znalosti a dovednosti, které vám umožní zrychlit vaši kariéru. Jako ambiciózní profesionální touží převzít vedoucí pozici v high-výkon organizace, chcete Telfer MBA.

O programu

Na Telfer škole, jsme přesvědčeni, že vzdělání MBA by měla připravit manažery a vedoucí k zaměření na výsledky, hodnoty a výsledky s disciplínou a přizpůsobivost. Za tímto účelem nabízíme intenzivní a integrovaný program, který nabízí malé třídy, vysoká interakce a vzájemného učení-všechny provedené v world-class zařízení.

Všechny obchodní školy potýkají s problémem integrace kurikula v cestě, která je relevantní a praktické. Věříme, že vedení high-výkon organizace nám poskytuje integrační motiv, který má několik jedinečných výhod. Toto téma:

 • funguje dobře na předem kariéry našich absolventů;
 • jde k jádru strategické vedení a vytváření hodnoty a výsledky-vedoucí-okraj způsob, jak řešit složitosti a zajišťuje organizační zaměření;
 • zajistí, aby žáci získali praktický, praktické a přenositelné dovednosti pomocí a podporou konkrétních nástrojů a aplikací, a
 • vztahuje na všechny sektory a odvětví, a je proto velmi důležité pro všechny studenty.

Téma řízení výkonnosti se odráží i ve výkonu Základy managementu kurz, kurz aplikované Performance Management (nový v roce 2008), související s integrační řešení případů v klíčových předmětů, jako je marketing a účetnictví a výlet International. Kromě toho, Telfer MBA vám nabízí příležitost pracovat přímo s business-intelligence software a pečlivě zkoumat metody a postupy používané organizacemi k vytvoření integrovaného systému řízení výkonnosti-.

Akademici MBA

Hands-on, praktické a relevantní


University of Ottawa programu MBA na Telfer School of Management jste vystaveni průkopnické, globální perspektivy perspektivy, které mohou zachytit měnící se tvář vedení v 21. století.

Díky úzké součinnosti s národními a mezinárodními manažery a osobnosti veřejného života, náš program vtáhne studenty v realitě soukromého a veřejného sektoru řízení dnes.

Poskytuje první ruky-pohled na významné a složité vztahy mezi podnikatelskou sférou a vládou. A poskytuje jedinečnou výhodu na to, co je požadováno, aby se stal úspěšným vůdcem.

Naše cíle a záměry:

 • Získat jasnou představu o řízení nadací a globální podnikatelské prostředí
 • Rozvíjet strategickou perspektivu Naučte se myslet strategicky
 • Vytvořit integrovaný pohled na podnikové funkce
 • Naučte se řídit v technologii-řízený globální ekonomice
 • Pochopit, jak poskytovat hodnotu pro podnikatelskou sféru

Vstupné MBA Rong>

Vstup na program MBA je konkurenční a poskytuje uchazečům, kteří jasně prokázat "vysoké příslib úspěchu" v programu MBA.

Přednost se dává uchazečům, kteří mají větší pracovní zkušenosti, zejména tam, kde existují důkazy o kariérním postupu. Všimněte si, že vstup do programu MBA probíhá v pádu jen a začíná v polovině-srpen.

V žádosti do programu MBA, studenti musí zvolit studovat v angličtině nebo ve francouzštině a jsou umístěny, jednou přiznal, u kohorty / studijní skupiny podle toho.

 • Kanadský bakalářského titulu nebo jeho ekvivalent s minimální rating B nebo 70 procent
 • Minimálně dva roky na plný úvazek manažerské nebo odborné praxe
 • Minimální 50. percentilu skóre na GMAT
 • Angličtina znalosti

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Telfer School of Management, University of Ottawa »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date