Magistr V řízení Podniků

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master of Business Management (MEX) je vysoce kvalifikovaný program pro absolventy vysokých škol z tuzemska nebo ze zahraničí, kteří pracují nebo mají v úmyslu pracovat v oblasti Business Administration. Kurz umožňuje studentovi rozvíjet své podnikatelské manažerské schopnosti, poskytovat poradenství, vykonávat funkce řízení nebo řízení, jakož i učit na školách a vysokých školách v oblasti správy.

Cíl

Cílem tohoto programu je přispět k profesnímu rozvoji prostřednictvím nových znalostí, které rozšiřují manažerské dovednosti, schopnost inovovat a jednat v analýze a řešení složitých problémů, nabídnout možnost jednat jako učitel a rozvíjet poradenské projekty. Cílem solidního školení je rozšířit kariérní možnosti mistrů školených v programu.

Publikum

Vysokoškolští profesionálové, kteří pracují nebo chtějí pracovat v oblasti managementu, a chtějí být připraveni dělat si vlastní kariérní rozhodnutí. Odborná praxe více než čtyř let je rozdílná .

Proč studovat na FGV Ebape?

  • Vyhodnoceno ministerstvem školství (MEC) jako jedna z nejlepších škol v zemi, získávající nejvyšší stupeň, podle posledního vydání obecného indexu kurzů (igc).
  • Mezinárodně uznávaní profesoři a výzkumníci z nejprestižnějších světových institucí
  • Strategická a studentská výměnná partnerství s více než 50 školami v 26 zemích, jako jsou například univerzitní obchodní luigi bocconi, vědy po paris, cornellská univerzita, emoritní univerzita, kodaňská obchodní škola, esade a další.
  • Síť studentů, kteří školu absolvovali od svého založení, má více než 5 000 absolventů, což umožňuje nepřetržitou výměnu zkušeností mezi FGV EBAPE a jejími absolventy.
  • Škola má mezinárodní systém zlepšování kvality (EQUIS-EFMD) a AACSB (Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání) Mezinárodní pečeť EQUIS a prostřednictvím MAP byla první školou s přísným postgraduálním kurzem veřejné správy v Brazílie a Latinská Amerika získají akreditaci ICAPA (Mezinárodní komise pro akreditaci vzdělávání a odborné přípravy ve veřejné správě).

121679_120232_04.jpg

Třídy režim

Regulovat

Kurz nabízený v noci.

Výuka začíná v únoru každého roku.

Čtvrtletní struktura kurikula.

Intenzivní

Diferencovaná struktura, ve které se předměty vyučují v koncentrovaných modulech od 5. do soboty v intervalech přibližně 4 týdnů.

Výuka začíná v srpnu každého roku.

Čtvrtletní struktura kurikula.

Výběrový proces

Minimální požadavky

Odborná praxe;

Angličtina (čtení a porozumění);

Maturitní diplom.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 t ... Čtěte více

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 through a partnership between the United Nations (UN) and the FGV, in order to respond to demands for qualified professionals in this field. Méně
Rio de Janeiro , Bailrigg , Montreal , Yokohama , Bengaluru + 4 Více Méně

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited