Mistři programu podnikové správy

Všeobecné informace

Popis programu

Boise State MBA poskytuje hloubku znalostí potřebných pro úspěch v našem dynamickém obchodním světě. Silná obecná kurikulum MBA, vyučovaná profesory s jak doktorskými tituly, tak zkušenostmi z oboru, dává studentům základy. Navíc, Boise stát MBA studenti volitelná s cílem získat odborné znalosti v oblasti účetnictví a financí, high-tech marketing, informační technologie, podnikání, mezinárodní obchod. Studenti se mohou také zaměřit mimo obchodní curriculum s volitelnými předměty v oblastech jako inženýrství, zdravotnictví, výuka a výkon, technologie nebo veřejná správa. Hloubka porozumění stanoví Boise State absolventi MBA kromě balíčku.


Program MBA Boise State University je jediným programem MBA v údolí Treasure, který nese proslulou mezinárodní akreditaci AACSB.

Navržen pro profesionály v rané a střední kariéře, kteří oceňují vysoce kvalitní studijní program, program Boise State MBA nabízí hloubku znalostí potřebných k úspěchu ve stále se složitějším globálním pracovním prostředí.

Program MBA Boise State University je výrazně posílen naší lokalitou.

Boise, kapitál v Idaho, je domovem několika společností Fortune 500 a také nabízí příjemné klima a nepřekonané příležitosti pro rekreaci v přírodě.

Boise State University MBA kandidáti mají vysoký stupeň motivace, odborné pracovní zkušenosti, silný manažerský potenciál a schopnost absolvovat studium. Naši studenti MBA pocházejí z široké škály různých zázemí, včetně inženýrství, společenských věd, liberálního umění, obchodu, zdraví a dalších.

Typický kandidát na MBA:

  • Má bakalářský titul z regionálně akreditované instituce
  • Máte vysokoškolské studium 3,00 nebo vyšší
  • Výhodně mají nejméně dva roky významných pracovních zkušeností (zřeknutí se GMAT skóre 600)
  • Dosáhněte minimálního skóre 500 na GMAT
  • Máte kvantitativní skóre GMAT nejméně 32, nebo> 60 na math zkoušku umístění
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With over 100 faculties and staff, over 3,000 students, and delivery sites throughout Southern Idaho, the College has undergraduate degree programs in accountancy, economics, finance, information tech ... Čtěte více

With over 100 faculties and staff, over 3,000 students, and delivery sites throughout Southern Idaho, the College has undergraduate degree programs in accountancy, economics, finance, information technology management, international business, management, marketing and supply change management. Méně