Boise State MBA poskytuje hloubku znalostí potřebných pro úspěch v našem dynamickém obchodním světě. Silná obecná kurikulum MBA, vyučovaná profesory s jak doktorskými tituly, tak zkušenostmi z oboru, dává studentům základy. Navíc, Boise stát MBA studenti volitelná s cílem získat odborné znalosti v oblasti účetnictví a financí, high-tech marketing, informační technologie, podnikání, mezinárodní obchod. Studenti se mohou také zaměřit mimo obchodní curriculum s volitelnými předměty v oblastech jako inženýrství, zdravotnictví, výuka a výkon, technologie nebo veřejná správa. Hloubka porozumění stanoví Boise State absolventi MBA kromě balíčku.


Program MBA Boise State University je jediným programem MBA v údolí Treasure, který nese proslulou mezinárodní akreditaci AACSB.

Navržen pro profesionály v rané a střední kariéře, kteří oceňují vysoce kvalitní studijní program, program Boise State MBA nabízí hloubku znalostí potřebných k úspěchu ve stále se složitějším globálním pracovním prostředí.

Program MBA Boise State University je výrazně posílen naší lokalitou.

Boise, kapitál v Idaho, je domovem několika společností Fortune 500 a také nabízí příjemné klima a nepřekonané příležitosti pro rekreaci v přírodě.

Boise State University MBA kandidáti mají vysoký stupeň motivace, odborné pracovní zkušenosti, silný manažerský potenciál a schopnost absolvovat studium. Naši studenti MBA pocházejí z široké škály různých zázemí, včetně inženýrství, společenských věd, liberálního umění, obchodu, zdraví a dalších.

Typický kandidát na MBA:

  • Má bakalářský titul z regionálně akreditované instituce
  • Máte vysokoškolské studium 3,00 nebo vyšší
  • Výhodně mají nejméně dva roky významných pracovních zkušeností (zřeknutí se GMAT skóre 600)
  • Dosáhněte minimálního skóre 500 na GMAT
  • Máte kvantitativní skóre GMAT nejméně 32, nebo> 60 na math zkoušku umístění

Zobraz 1 více kurzů z Boise State University College of Business & Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date