Mezinárodní program MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte svůj MBA za jeden rok v rámci mezinárodního programu MBA na Fakultě podnikání a managementu Guilford Glazer (GGFBM)

Relevance, inovace, závazek

Ben-Gurion University of the Negev je v centru mezinárodního interdisciplinárního výzkumu a vědecké inovace, izraelského kybernetického kapitálu.

Obchodní a manažerská fakulta Guilford Glazer GGFBM slouží jako základ pro izraelské obchodní vedení s neobvyklou kombinací akademických studijních programů a je odhodlána plnit odpovědnost v oblasti podnikové, sociální a environmentální povahy, která reaguje na výzvy místního a globálního rozvoje podnikání všech odvětvích. Tato vize přitahuje studenty a výzkumníky s inovativními úvahami společně se sociálním, občanským svědomím a zapletením.

Popis programu

Mezinárodní program MBA na obchodní a manažerské fakultě Guilford Glazer (GGFBM) vám nabízí možnost získávat MBA spolu s důkladnou praxí praxe v rámci jednoho roku. GGFBM, univerzita a město Beer Sheva jsou proslulé jako živé učební a sociální prostředí.

Tento integrativní studijní program je určen pro mezinárodní a izraelské studenty, kteří hledají diplomy MBA, zejména s důrazem na inovace. Studentská kohorta z nejrůznějších osobních a akademických prostředí obohacuje zkušenost z učení prostřednictvím multikulturního prostředí a diverzifikace.

Struktura programu

  • Základní modul kurzů v obchodních disciplínách marketingu, organizačního chování, financí, řízení provozu, účetnictví a obchodní strategie
  • Pokročilé školení v každé obchodní disciplíně i v současném rozvoji podnikání
  • Další vylepšení s pokročilými workshopy návštěvními učenci
  • Stáže: inovace
  • Fakulta tvoří světově proslulí místní a hostující učenci a vedoucí představitelé podniků

Datum zahájení programu: Ročně v polovině ledna av polovině září

Požadavky na aplikaci: bakalářský titul z akreditované univerzity a GMAT nebo GRE, TOEFL (pokud je to relevantní), odborná praxe

Jazyk výuky: angličtina

Výuka: Standardní akademická výuka regulovaná izraelskou radou pro vysoké školství

Další informace:
IMBA programu obchodní fakulty Guilford Glazer

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Méně
Be'er Sheva