Přečtěte si oficiální popis

Jazyk: 80% němčina, 20% angličtina

Mezinárodní Executive MBA - řízení projektů a procesů

Unikátní vzdělávací program pro manažery projektů a procesů

"Výkonný MBA projekt a řízení procesů" je v současné době nejkvalitnější vzdělávací program v oblasti projektového a procesního řízení. Tento studijní program, který je v Evropě jedinečný, kombinuje vysoce profesionální manažerské základní školení s obecným know-how v oblasti řízení a zaměřuje se na oblast řízení projektů a procesů.

Naším cílem je předávat obsah managementu se silným vědeckým základem, se zvláštním důrazem na orientaci v praxi. MBA se zabývá ústředním úkolem vedení, financí, kontroly a práva se strategickým a podnikatelským přístupem. Tyto dovednosti vám umožňují konkurovat a úspěšně se setkávat s aktuálními mezinárodními ekonomickými výzvami v prostředí, které stále více a složitější. Moduly orientované na praxi odpovídají nejpřísnějším požadavkům ekonomiky a akademické obce. Výsledkem je vhodné školení pro řízení projektů a procesů, které se stalo ústředním pracovním místem.

Místa

Program MBA má tři mezinárodní akcí: Salzburg, Marburg / Frankfurt, St. Gallen, Washington a Toronto. Tyto jednotlivé lokality nabízejí velkou infrastrukturu s moderními učebnami. Jsou součástí mezinárodně orientované koncepce.

Cílové skupiny

  • Podnikatelé, vedoucí pracovníci a mladí manažeři
  • Lidé, kteří vidí svou profesní budoucnost v oblasti projektového a / nebo procesního řízení a kteří se chtějí připravit na mezinárodní výzvy prostřednictvím transferu znalostí, který nabízí MBA-PPM
  • Absolventi odpovídajících oborů a oborů studia, kteří by chtěli získat další vysoce kvalitní školení v oblasti projektového a procesního řízení.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z SMBS - University of Salzburg Business School »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
17,650 EUR
€ 17.650, - (bez PG + VG € 1.950, -)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date