Mezinárodní obchod MBA

&nbsp

Jako jeden ze sedmi vysokých škol podporovaných ministerstvem školství (MŽP), vysoká škola NSYSU managementu, v souladu s pilotním projektu Business Management hostil MŽP, věnuje velkou pýchu ve svém prostředí, vzdělávání a učebních osnov IBMBA designu. Vysoká škola se zaměřuje na perspektivní studenty se dva roky odborné praxe, s cílem vyrábět vůdce řízení v různých oblastech.

&nbsp

&nbsp

Mise


Program si klade za cíl vyškolit kulturní povědomí mezinárodní vůdce vybavené globální vizí, odborné znalosti požadované nadnárodní korporace, a kteří jsou schopni řešit reálného obchodní problémy.Tato anglicky učil program umožňuje studentům akademicky a kulturně různorodé vzdělávací zkušenost díky prvotřídní instrukce, vynikající studentship a zámoří výměnných stáží.

&nbsp

&nbsp

International Education v managementu


Základním cílem vzdělávání managementu leží za pouhý převod řízení znalostí. Zpráva AACSB naznačuje velký zájem o zaměstnance podle firem jsou dovednosti, komunikace a řešení problémů, etiku, profesionalitu a globální vizi. Tak tyto atributy jsou zahrnuty ve vzdělávacích institucích účastnících se pod záštitou akreditace AACSB. Souladu s trendem, to stanoví (1) etika (2) komunikace, (3) řešení problémů, (4) profesionalita a (5) globální pohled jako z pěti společných vzdělávacích cílů pro vysokoškoláky v roce 2008.Studijního plánu, učební přístup a vyhodnocování jsou formovány těchto cílů vzdělávání. Výsledkem těchto cílů učení je absolvování třída silně hledaných kandidátů na globální podnikové trhu.

&nbsp

&nbsp

IBMBA na první pohled


1. Oporou: Management vzdělávání v souladu s mezinárodními normami a normami.

2. Vstupné: Třicet studenti jsou přijímáni každý rok, hodnotí podané papírové podobě a také rozhovor

3. Kvalifikace: A bakalářské (nebo ekvivalent) a nejméně dva roky na plný úvazek praxe.

4. Požadavky: Sedmnáct kurzy a magisterský disertační

5. Osnova předmětu: Důraz je kladen na empirické řešení problémů a mezinárodní perspektivy.

6.Akreditace: V souladu s normy splňují, byla NSYSU vysoká škola managementu akreditaci AACSB v dubnu 2005 a bude znovu akreditovány opět v listopadu 2009.

&nbsp

&nbsp

Úspěchy CM

&nbsp

Zařadil 48. celkově v obou Magistr v oblasti správy informací a globální EMBA program v žebříčku Financial Times, 2009

Zařadil 49. globálně v Magistr v oblasti finančního řízení a 57. v globálním programu EMBA v žebříčku Financial Times, 2008

Umístila v kategorii vynikající (jeden ze čtyř), v Národním hodnocení univerzity vedené Ministerstvem školství, 2006

Jeden z nejlepších univerzit vybraných a pod záštitou Ministerstva školství pro Cíl pro horní univerzity plánu, 2005

děvče = "title_img ">

První vysoká škola managementu na Tchaj-wanu akreditaci AACSB v roce 2005

Mezinárodní výukové prostředí a vynikající akademická členů

NSYSU zahájila program IBMBA s globálního hlediska v mysli. Přítomnost mezinárodních studentských účtů za více než padesát procent v IBMBA kurzů, které se učí společně tvoří význačné hostujících profesorů školy.Student rozmanitost


Studenti účastnící se kurzů IBMBA jsou cross-národní, etnické a cross-cross-profesionální. Třicet tchajwanští studenti jsou přijímáni do programu IBMBA každý rok, a vítají se svými kolegy v kurzu od asi dvacet pět zemí. Studenti zapsaní v IBMBA mají v průměru 6,2 let odborné praxe z oblasti výroby, financí, školství, průmyslu, služeb, maloobchodu, vojenské, vládní apod.


Exchange Program při minimálních nákladech


V programu IBMBA, všichni studenti účastnit se výměnného programu, který zahrnoval zahraniční studium po dobu alespoň jednoho semestru.Když studenti vyměňují studovat na našich partnerských školách, namísto placení vyšší Školné těchto škol, platí pouze nízké NSYSU výuku kurzu. IBMBA studenti proto se pohodlně vystaveny na cenné zkušenosti v zahraničí za nejnižší možnou cenu.Komplexní vzdělávací program přednášel v angličtině


IBMBA Foundation Kurzy jsou určeny pro studenty s předchozím akademickém sil jiných než obchod. "Základní kurzy" a "Volitelné předměty" jsou nabízeny k posílení odborné kapacity studentů. Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce s globální myšlení. Studenti jsou povinni studovat v zahraničí po dobu alespoň jednoho semestru a trvá 3 kurzy odpovídající 162 hodin úvěru. Studijní požadavky zahrnují 17 kurzů a magisterský disertace bránili před fakulty.Mezinárodní Vision

Pro posílení naší mezinárodní schopnosti a přinést našim studentům k celosvětovým standardům, škola realizuje následující opatření:


1. AACSB akreditace


NSYSU Vysoká škola Managemen t získal první AACSB akreditaci v roce 2005 a od té doby se aktivně podílela na různých akademických aktivit pořádaných AACSB, zejména těch, na vyučovací metody, ke zlepšení výuky a výzkumu schopnost akademie fakulty.


2.ACT program


IBMBA studenti mají možnost účastnit se bez studia společného programu Global MBA, vzájemně pořádané NSYSU na Tchaj-wanu, University of Victoria v Kanadě, a Johannes Kepler University v rakouském Linci.3. Double degree programy


Double degree programy s ESSCA ve Francii jsou nabízeny na volby IBMBA studentů.4. Výměnné programy


Velký výběr kvalitních partnerských škol na vysoké školy umožňuje IBMBA studenty vybírat, aby mohl studovat v zahraničí.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z National Sun Yat-Sen University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date