Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní Executive MBA - Veřejné řízení

Program pro správu služeb pro veřejné řízení

Studijní program MBA pro veřejné řízení nabízí pokročilý výcvik vedoucích pracovníků ve veřejných prostorách, který je výjimečný a jedinečný v německy mluvících zemích. Akademický kurz akreditovaný FIBAA se koná na univerzitě v Salcburku ve spolupráci s vynikajícími akademickými pracovníky z Německa, Rakouska, Washingtonu a Bruselu. Po ukončení kurzu je udělen titul "Master of Business Administration".

Veřejné řízení je předmětem neustálých procesů modernizace, které vedou k radikálním změnám. Tyto změny vedou k poptávce po vyšších kompetencích u vedoucích pracovníků a členů řídících pracovníků v oblasti veřejného řízení.

Cílem programu MBA je poskytnout aktuální dovednosti v oblasti vedení a řízení, které pomohou řešit současné výzvy ve veřejné správě. To nás přivádí k klíčové frázi "veřejná správa", která popisuje kontrolu složitých organizací a vyplývající problémy. Veřejné řízení MBA optimálně vytváří strategickou vazbu mezi oblastmi řízení a správy, které se oba zdají být nezbytné pro řízení veřejných povinností při zohlednění ekonomických aspektů.


Místo konání

Program MBA se koná v Salcburku, stejně jako na dalších mezinárodních místech: Brusel, Toronto, Washington DC a Vídeň. Jedinečné lokality nabízejí velkou infrastrukturu s moderními výukovými zařízeními. Jsou součástí mezinárodně orientované koncepce.

Cílové skupiny

MBA Veřejné řízení je zaměřeno na lidi z různých oblastí veřejného managementu a od semi-veřejné společnosti a instituce.


Jako postgraduální pokročilý vzdělávací program je program MBA zaměřen na:

  • Vedení
  • Juniorský personál
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z SMBS - University of Salzburg Business School »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
15,650 EUR
€ 15.650, - (bez PG + VG € 1.950, -)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date