Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní Executive MBA - mezinárodní management

Mezinárodní manažerské MBA - mezinárodní management sděluje na akademické základně analytické dovednosti a rozhodovací kompetence potřebné pro úspěšnou kariéru ve všeobecném managementu.

Studijní program "Executive MBA ve všeobecném managementu" má za cíl připravit budoucí manažery pro své role jako rozhodovací činitelé. Tento program MBA je proto také zaměřen na vedoucí pracovníky, kteří se snaží zlepšit své dovednosti pomocí nových metod a nápadů. Účastníci by se měli naučit, jak dosáhnout znalostí a dovedností, které jim pomohou úspěšně převzít odpovědnost za vedení v kontextu specializace, globalizace, nákladově orientovaného růstu a etické a morální odpovědnosti. Navíc, s dynamickým zaměřením na kompetence, znalosti a dovednosti budou přeneseny, aby bylo možné účinně uplatňovat strategie v praxi.

Místa


Studijní program MBA se koná na třech kontinentech v 7 různých zemích: Rakousko, Německo, Velká Británie, Rusko, USA, Čína a Thajsko. Jedinečné lokality nabízejí velkou infrastrukturu s moderními učebnami. Jsou součástí mezinárodně orientované koncepce.

Cílové skupiny


Kurz je zaměřen zejména na lidi, kteří již mají vedoucí pozici ve vedení společnosti nebo jsou určeni pro jednoho.

- Podnikatelé, vedoucí pracovníci a výkonní ředitelé

- Lidé, kteří vidí svou budoucí kariéru v generálním managementu a kteří by se rádi kvalifikovali na mezinárodní výzvy prostřednictvím přenosu znalostí nabízeného v programu MBA-GM

- Absolventi neakademických oborů a studijních oborů, kteří se snaží získat kvalitní další vzdělávání v oblasti všeobecného managementu

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z SMBS - University of Salzburg Business School »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
25,650 EUR
€ 25.650, - (bez PG + VG € 1.950, -)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date