Mezinárodní Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

ZIBS je globální obchodní škola zaměřená na inovace, která těží z rostoucí role Číny v nové globální ekonomice a podporuje ji. ZIBS rozvíjí vedoucí pracovníky a budoucí obchodní vedoucí s mezioborovou perspektivou a buduje mezikulturní obchodní dovednosti, aby se dařilo v neustále se měnící globální ekonomice.

Náš mezinárodní program MBA je věnován postupujícím lídrům, kteří dokážou představit a implementovat originální obchodní koncepty. Učenci a studenti různého prostředí těží z kolaborativního vzdělávacího prostředí, výzkumu světové úrovně a akademické teorie, která je integrována do obchodní praxe.

Firemní podpora

Zhejiang University International Business School potěšením spolupracuje s Ant Financial, přední globální technologickou firmou se sídlem v Hangzhou v provincii Zhejiang.

Jako strategický zastánce programu iMBA ve společnosti ZIBS poskytuje Ant Financial přístup k odborným znalostem a podnikovým vedoucím pracovníkům, kteří pomáhají zajistit relevanci programu vůči potřebám podnikatelské komunity a jedinečným poznatkům o vývoji technologií, které mění způsob našeho podnikání. globálně. Prostřednictvím tohoto partnerství mají studenti zapsaní do formátu iMBA na plný úvazek také příležitost zapojit se do profesionálního projektu jako formální součást programu a prohloubit tak své profesní zkušenosti.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Struktura programu

Ve společnosti ZIBS kultivujeme vedoucí manažery a budoucí vůdce s globální vizí, sociální odpovědností a inovativním podnikáním. Program zajišťuje, aby studenti ovládali solidní základní teorie, efektivní vedení, interdisciplinární vize a mezikulturní obchodní dovednosti, které je připravují na řešení problémů stále složitějšího podnikatelského prostředí.

Program iMBA je nabízen ve dvou různých formátech:

Formát Jazyk Doba trvání Firemní zkušenosti Umístění Čas
Kombinované studium (pro čínské a zahraniční studenty) Hlavně v angličtině, doplněné dvojjazyčnou výukou 2,5 roku Individuální profesionální projekty Haining International Campus s rozšířením do Šanghaje a Hangzhou O víkendech (pátek - neděle) dvakrát měsíčně
Denní studium (pouze pro zahraniční studenty) Angličtina 2 roky Firemní zkušenost po dokončení programu. Haining International Campus s rozšířením do Šanghaje a Hangzhou Intenzivní moduly každý týden

Absolventi programu iMBA získají diplom Master of Business Administration Univerzity Zhejiang.

Obrys programu

Vybranou řadu kurzů, které byly vybrány a prověřeny ZIBS, lze absolvovat online. Formální osnovy doplňují hostující přednášky a webináře, které poskytují další vhled do současných obchodních trendů a osvědčených postupů. Pro formáty na částečný i plný úvazek se kurikulum skládá ze tří hlavních prvků kurzu: požadovaná výuka, základní předměty a volitelné předměty.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Hlavní body programu

Přeshraniční vzdělávání

Program, který spolupracuje s předními univerzitami mimo Čínu, nabízí globální příležitosti ve třídě a umožňuje studentům absolvovat krátké kurzy nebo přednášky v zahraničí, aby si rozvinuli schopnost analyzovat obchodní problémy a výzvy z mezinárodního hlediska.

Mezinárodní fakulta

Díky celosvětové spolupráci s partnerskými univerzitami přináší ZIBS přední světové profesory, vědce a odborníky z oboru, aby vytvořili skutečně mezinárodní fakultu, která spojuje teorii a praxi.

Firemní připojení

S cílem zajistit relevanci výuky iMBA pro výzvy, kterým čelí dnešní stále složitější podnikatelské prostředí, poskytuje podniková podpora příležitosti pro praktickou výměnu s odborníky a odborníky ve svých oborech. Partnerství s Ant Financial přináší ZIBS a jejím studentům hluboký přístup k současným praktikám. Kromě toho jsou hostující reproduktory z průmyslu často pozváni na akademické půdě za účelem diskuse a výměny.

Mezinárodní studentské prostředí

Program iMBA poskytuje studentům jedinečné prostředí pro vzájemné učení. Prostřednictvím aktivit ve třídě i mimo vyučování budou mít studenti možnost rozvíjet své mezikulturní komunikační dovednosti, navazovat vlastní mezinárodní kontakty a prozkoumat možné příležitosti ke spolupráci. Mezinárodní kampus poskytuje ideální prostředí pro globální spojení.

Zkušenosti ve společnosti

Program aktivně propaguje praktickou spolupráci s předními domácími a mezinárodními firmami. Povzbuzuje studenty, aby rozšířili své profesní příležitosti a aplikovali své znalosti MBA na skutečné, praktické situace.

Jazykové kurzy (pro rodilé mluvčí)

Formát iMBA na částečný úvazek poskytuje příležitosti ke školení angličtiny, aby pomohl svým studentům lépe zvládnout obsah programu, vyjádřit své nápady a vyměnit si názory v angličtině a plně využít výhod mezinárodních dvojjazyčných výukových kurzů. Formát iMBA na plný úvazek poskytuje čínské možnosti školení, které studentům pomohou plně využít jejich zkušeností a příležitostí v Číně.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

Informace o přijetí: Zahraniční uchazeči

Kvalifikace aplikace

 • Drží bakalářský titul nebo ekvivalent s příslušnou pracovní zkušeností
 • Minimálně 2 roky pracovní praxe
 • Žádný požadavek na čínský jazyk

Požadovaný proces žádosti a dokumenty

 • Zažádat online
 • Zašlete následující podpůrné dokumenty poštou (* dokumenty předložené pro žádost o MBA nebudou vráceny)
  • Podepsaná přihláška s fotografií (bílé pozadí, velikost 35 mm x 45 mm)
  • Kopie platného pasu (foto stránka)
  • Originál nebo ověřená kopie nejvyššího stupně
  • Úřední přepisy pro každý držený titul
  • Oficiální zpráva o skóre TOEFL nebo IELTS (pokud existuje) (Kód oddělení pro GRE: 4741 / Kód oddělení pro TOEFL C603)
  • Zpráva o skóre GMAT (pokud je k dispozici)
  • Pracovní zkušenosti a popis práce
  • Osobní prohlášení (minimálně 1 500 slov) v angličtině nebo čínštině
  • Úplný životopis a dva referenční dopisy s podpisem rozhodčích a kontaktními informacemi (jeden akademický a jeden profesionální)
  • Potvrzení o úhradě poplatku za žádost (800 RMB)
 • Rozhovory: Přijímací kancelář ZIBS iMBA vyřadí uchazeče do užšího výběru a určí, kdo bude dotazován. Rozhovory se budou konat tváří v tvář nebo prostřednictvím videokonference.
 • Než se přihlásíte online, kontaktujte zaměstnance ZIBS a my vám pomůžeme v případě potřeby pomoci.
 • Měkké kopie všech dokumentů žádosti by měly být zaslány na zibs-imba@intl.zju.edu.cn
 • Tištěné kopie by měly být zaslány na následující adresu:
  • Programový tým iMBA, Rm. 405, Umělecká a vědecká budova, Zhejiang University International Business School .
  • 718 East Haizhou Road, Haining, provincie Zhejiang, Čína 314400,
  • +86 571 87572607/2601/2711

Studentské stipendium ZIBS prvního roku (20000–40000 RMB)

Studentské stipendium ZIBS prvního roku je založeno za účelem odměňování jednotlivců s vynikajícím globálním vedoucím potenciálem. Je otevřena všem studentům prvního ročníku.

Stipendium bude studentům vypláceno měsíčně jako příspěvek na živobytí, počínaje měsícem po období registrace studenta. Stipendium bude vyplaceno po dobu jednoho školního roku (10 měsíců). Studenti jsou však povinni uhradit školné při registraci.

Pokyny pro použití

 1. Vyplňte formulář žádosti o první rok stipendia ZIBS.
 2. Zašlete měkkou kopii vašeho balíčku žádosti, včetně dokumentů aplikace a ZIBS prvního ročníku stipendijního formuláře, na adresu zibs-imba@intl.zju.edu.cn.
 3. Zašlete tištěnou kopii vašeho balíčku aplikací výše na adresu: iMBA Program Team, Rm. 405, Budova umění a vědy, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, provincie Zhejiang, Čína 314400 +86 571 87572607/2601/2711

Kritéria hodnocení

Nabídka stipendia bude stanovena na základě: Akademického zázemí (70%) + Interview Performance (30%)

Výsledek bude vyhlášen do konce června a bude stanoven v přijímacím dopise.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Čtěte více

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Méně