Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní Executive MBA - Management zdravotní péče

Školení manažerů v oblasti zdravotnictví

Cílem tohoto studijního programu je předat manažerské školení v oblasti zdravotnictví na akademické bázi. To zahrnuje potřebné porozumění trhu zdravotní péče, analytické dovednosti, sociální kompetence, řízení, marketing, strategické a operační řízení zdravotní péče, srovnání systémů v oblasti zdravotnictví a další témata.

Důležitým cílem studijního programu MBA je zlepšit vedoucí postavení výkonných pracovníků veřejných a soukromých zdravotnických zařízení a farmaceutického a lékařsko-technického průmyslu. Zaměřuje se také na podporu vrcholových manažerů ve svých rozhodovacích úlohách.

MBA Health Care Management je mezinárodní:

  • mezinárodní kurzy
  • mezinárodně uznávaných řečníků
  • mezinárodní skupina účastníků kurzu
  • mezinárodně relevantních otázek

Místa

Studijní program MBA se koná na třech mezinárodních místech: Salzburg, Marburg, Trier a Toronto. Tyto jedinečné lokality nabízejí skvělou infrastrukturu s moderními učebnami. Jsou součástí mezinárodně orientované koncepce. Sedm modulů je v němčině, modul Toronto je vyučován anglicky.

Cílové skupiny

  • Lékaři hledají způsobilost v řízení
    Lidé pracující buď ve zdravotnictví, v farmaceutickém průmyslu nebo v lékařsko-technickém oboru, nebo
  • lidé, kteří chtějí pracovat v těchto oblastech nebo se usilovat o kvalifikaci na vedoucí pozici prostřednictvím přenosu znalostí nabízeného v programu MBA-HCM
  • Absolventi odpovídajících oborů a oborů studia (nebo srovnatelné kvalifikace) usilující o získání kvalitní další odborné přípravy ve zdravotnictví

aplikačních požadavků

Akademický titul, který se kvalifikuje na pozici ve zdravotnickém zařízení, s profesní činností v této oblasti, NEBO kvalifikaci srovnatelnou s akademickým vzděláním (např. Minimálně 5 let zkušeností v zodpovědném, vedoucím postavení ve zdravotnictví).

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z SMBS - University of Salzburg Business School »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
15,650 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date