Mezinárodní MBA

&nbsp

Mezinárodní MBA je přední anglický Učil podnikatelský program nabízí Chengchi University je vysoká škola Národní obchodu.

Jsme první a jediný takový program na Tchaj-wanu nabízí plně akreditované Masters of Business Administration kompletně v angličtině.

Nabízíme veškeré kurz v anglickém jazyce se zvláštním zaměřením na dynamiku Asie-Pacifik podnikání, a cross-kulturní porozumění. Polovina studentů a fakulty jsou místní občané Tchaj-wanu a ve druhé polovině jsou ze zahraničí, což představuje různorodou směs lidí z více než 20 zemích na 5 kontinentech.

Program je plánován na 2 roky výuky (nejvýše 5 let pro splnění požadavků programu) a vyžaduje minimálně 42 hodin úvěru pro dokončení.

&nbsp

&nbsp

IMBA Advantage

&nbsp

Mezinárodní MBA (IMBA) program je přední akreditovaný AACSB-anglicko-učil MBA program na Tchaj-wanu, který klade důraz na pěstování elitních odborníků z celého světa, do budoucna vedoucí podniku v mezinárodním prostředí. S pokračující růst rozvíjejících se ekonomik Asie a rozšiřování firem v globálním měřítku, NCCU IMBA nabízí ideální místo pro mezinárodní kandidáty seznámit se asijských ekonomikách a na Tchaj-wanu kandidáty na prospěch z mezinárodního vzdělávání, aniž by opustil svůj práh.

&nbsp

Globální pohled s asijskými výhledu


Unikátní konstrukce kurikula IMBA si klade za cíl vybavit studenty základních znalostí o obchodu a vliv na to, aby studentům celkový pohled, stejně jako asijské pohled na svět je nejnovější obchodní trendy. Studenti mají možnost se specializací na finance, mezinárodní obchod, management v Asii nebo marketingu. Zatímco všechny kurzy zachytit mezinárodní rozhled podniků a jak to platí v asijských souvislostech, některé kurzy se zaměřují především na praxi v asijském regionu.

Nejlepší lokalita


Program IMBA v CNCCU se nachází v okrese Wenshan Taipei, hlavním městě Tchaj-wanu a srdce nadějné Asie finanční, obchodní a technologické centrum. Kromě toho, že dobře známá pro své IT infrastruktury a výrobních statečnost, jako jeden z Little Dragons Asie, Tchaj-wan je kritizovaný být katalyzátor v budoucím vývoji a pokroku v Asii. Krása našeho programu IMBA je, že jsme přímo ve středu tohoto rozkvětu pokroku.

Různorodý studentský sbor a World Class fakulty


Program IMBA poskytuje optimální mezinárodní a multikulturní výukové prostředí tím, že udržuje optimální rovnováhu v počtu obyvatel Tchaj-wanu a mezinárodních studentů přijatých do programu. Mezinárodní studenty představují různorodou směs profesionálů z více než 20 zemí na 5 kontinentech. To je doplněno pokyny, které obdrží od fakulty základna sestává z akademiků a odborníků v oboru na Tchaj-wanu a z celého světa.

Mezinárodní výměna příležitosti studenta


Chcete-li další pomoc studentům při řešení problémů v mezinárodním obchodním prostředí, nabízíme studentům výměnných programů s předními univerzitami v Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Tichomoří. Využitím našeho kříže kontinent akademické zdroje, vytvořili jsme partnerství s více než 40 univerzitami na celém světě, která umožní studentům dále obohatí jejich studia zažívá různé kulturní a obchodní prostředí.

&nbsp

Silné vztahy s podnikatelským společenstvím


CNCCU má silné vazby s průmyslem a vládou, a má různé výzkumy spolupráci s nimi. Studenti jsou uvedeny dostatek příležitostí k interakci s reálnými vůdci světového obchodu, kteří jsou vyzváni k výuce předmětů na základě jejich odborných disciplín a přes četné seminářů pořádaných po celou dobu jejich pobytu v programu.

&nbsp

Teorie a praxe


Program je navržen tak, aby smysluplné rovnováhy mezi teoretickým a praktickým učení. Většina kurzů platí případová studie metoda, která umožňuje účastníkům učit se praxí a učit druhé. Speciálně konstruované třídy, jako jsou praktické Podnikatelský projekt, také poskytnout studentům možnost zapojit se skutečných obchodních problémů rozhodování-výroba a praxe psaní obchodních případů.

Flexibilitu ve studii


Program nabízí IMBA kandidáty možnost vzít buď na plný úvazek nebo jeho část-čas studia. Tento flexibilní design umožňuje kandidátů rozhodovat o své pracovní vytížení a plán aby byly uspokojeny jejich rušných kariéry. Většina tříd se provádí ve večerních hodinách ao víkendech. Nabízíme také řadu kurzů pro studenty na plný úvazek se zapojit se. Dokončení programu IMBA vyžaduje 42 hodin úvěru a doba trvání programu se pohybuje mezi 2 roky (minimum) a 5 let (maximálně) se dvěma roky k dispozici odložit studií. Program také nabízí flexibilitu buď dělá generálního MBA nebo Specialized MBA v jednom ze čtyř koncentrací.

Velkorysý Stipendia a školné Prominutí


Program IMBA dostává velkorysé sponzorství od známý korporací na Tchaj-wanu. Mnozí z našich sponzorů následně nabídku stipendia na způsobilé studenty domácích i zahraničních uchazečů. Kromě toho, Tchaj-wan ministerstva zahraničních věcí nabízí Tchaj-wan Stipendia pro zahraniční studenty aplikovat, zatímco mezinárodní spolupráci a rozvoj, Fondu Tchaj-wanu nabízí mnoho full-stipendia na kvalifikovaných uchazečů ze zemí, které udržuje diplomatické styky s Tchaj-wanem.

&nbsp


Požadavky na přijetí

&nbsp

Způsobilé žadatele jsou povinni mít následující kvalifikace:

 • Dokončení nebo ekvivalent čtyři-rok bakalářský titul z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole.
 • Minimálně tři roky na plný úvazek post-bakalářské práce zkušenosti (účinná 2011 vstoupil žadatele).
 • Uspokojivé předchozí studijní výsledky.

&nbsp

Žadatelé jsou povinni předložit následující dokumentaci k žádosti:

 • Vyplněné formuláře žádosti
 • Eseje
 • Tři doporučující dopisy
 • Oficiální přepisy z každé vysokou školu nebo univerzitu navštěvoval
 • Kopii diplomu
 • Fotokopie skóre TOEFL / IELTS nebo jiný doklad o odborné způsobilosti angličtiny
 • GMAT skóre jsou v současné době není vyžadováno, ale přednost
 • Poplatek za podání žádosti
 • Finanční pomoc balíček (pokud existuje)
 • Doklad o finanční solventnosti (pro mezinárodní žadatelé pouze)
 • Důkaz o státní příslušnosti (pouze pro mezinárodní žadatelé)
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Price
10,560 USD
školné pouze
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date