Mezinárodní MBA

NCCU Mezinárodní MBA je první plně akreditována anglicky učil Master of Business Administration obchodní program nabízené národními Chengchi University College of Commerce. Jsme první program, na Tchaj-wanu nabízí plně akreditované Masters of Business Administration kompletně v angličtině.

Nabízíme veškeré kurzu výuku v angličtině se zvláštním zaměřením na asijsko-tichomořské oblasti obchodní dynamiky a porozumění mezi kulturami. Polovina studentů a fakulty jsou místní občané Tchaj-wanu, a druhá polovina je z představuje různorodou směs lidí z více než 35 zemích na 5 kontinentech.


IMBA studenti jsou povinni absolvovat minimálně 42 kreditů, aby absolvent. Na plný úvazek studenti mohou normálně splnit všechny požadavky na ukončení studia v 1,5 roku, zatímco na částečný úvazek studenti nyní flexibilitu rozšířit své studium na maximálně 5 let.

Požadavky


Způsobilí žadatelé musejí mít následující kvalifikaci:


1. Dokončení nebo ekvivalent čtyřletého bakalářského titulu z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole.

2. Minimální dva roky na plný úvazek post-bakalářské praxe (s účinností na 2013 vstoupil uchazeče).

3. Uspokojivé předchozí akademický úspěch.


Žadatelé jsou povinni předložit následující aplikační dokumenty:


1. Vyplněné formuláře žádosti

2. Eseje

3. Tři doporučení Letters

4. Oficiální přepisy z každé vysoké školy / univerzity se zúčastnili

5. kopie diplomu

6. Fotokopie TOEFL / IELTS skóre a jiné doklady o znalosti anglického jazyka

7. GMAT skóre se v současné době nevyžaduje, ale přednost

Poplatek za 8. Aplikace

Balíček 9. Finanční pomoc (je-li k dispozici)

10. Důkaz o platební schopnosti (pro Mezinárodní žadatelé pouze)

11. Důkaz o státní příslušnosti (pro Mezinárodní žadatelé pouze)

IMBA Výhody

Indikátor (IMBA) Program Mezinárodní MBA nabízí National Chengchi univerzity (NCCU) je přední anglicky učil MBA program na Tchaj-wanu. Program má dvojí akreditace AACSB a EQUIS a klade důraz na pěstování elitních profesionálů z celého světa, do budoucích obchodních lídrů v mezinárodním prostředí. S pokračující růst asijských rozvíjejících se ekonomik a rozšiřování podniků v ​​globálním měřítku, NCCU IMBA nabízí ideální místo pro mezinárodní kandidáti se dozvědět o asijských ekonomik a tchajwanští kandidáty, aby prospěch z mezinárodního vzdělání bez cestování do zahraničí.Global View s asijskými perspektivě


Unikátní design IMBA osnov si klade za cíl vybavit studenty s prazákladní znalostí obchodu a pákový efekt na to, aby poskytnout studentům globální pohled, stejně jako asijské perspektivy světových nejnovějších obchodních trendů. Studenti mají možnost se specializací na finance, International Business, řízení v Asii, nebo marketing. Zatímco všechny kurzy zachytit mezinárodní rozhled podniků a jak se uplatňuje v asijském kontextu, některé kurzy soustředit především na postupů v rámci Asie.


 
Různorodý studentský sbor a World Class fakulta


Program IMBA poskytuje optimální mezinárodní a multikulturní prostředí pro výuku tím, že udržuje rovnováhu v počtu tchajwanských občanů a zahraničních studentů přijatých do programu. Mezinárodní Studenti představují pestrou směs profesionálů z více než 35 zemích na 5 kontinentech. To je doplněno pokyny, které dostávají z fakulty základny složená z akademiků a odborníků v oboru na Tchaj-wanu a z celého světa.


 
Teorie a praxe


Program je navržen tak, aby smysluplné rovnováhu mezi teoretické a praktické učení. Většina kurzů použít metodu případové studie, která umožňuje účastníkům dozvědět se tím, že dělá a učí ostatní. Speciálně navržené třídy, jako je praktická podnikatelského projektu, rovněž poskytnout studentům příležitost, aby se zapojili s reálného světa obchodní problém rozhodování a praxe psaní obchodních případů.


 
Pevné vazby s podnikatelskou sférou


C NCCU má silné vazby s průmyslem a vládou na Tchaj-wanu, a má různé výzkumy pro spolupráci napříč širokou škálou iniciativ. Studenti jsou uvedeny dostatek příležitostí k interakci s reálný svět podnikatelů, kteří jsou vyzváni k výuce kurzů na základě jejich odborných disciplín a prostřednictvím mnoha seminářů pořádaných během každého akademického roku programu.Prime Umístění


Program IMBA se nachází v okrese Wenshan Taipei, hlavním městě Tchaj-wanu a srdce nadějné finančního, obchodního a technologického rozbočovač Asii. Kromě toho, že dobře známý pro své IT infrastruktury a výrobní zdatnosti, Tchaj-wan je kritizovaný být katalyzátorem v budoucím vývoji a pokroku v Asii. Krása našeho IMBA programu je, že jsme přímo v polovině tohoto kvetoucí pokroku.

Školné

Vzhledem k tomu, kvalitní vzdělání je k nezaplacení tvůrci programu IMBA získaly štědrou pomoc od našich sponzorů nabídnout účinný program, který je cenově srovnatelná s jakoukoli jinou, ale za zlomek nákladů.

Program vyžaduje minimálně 42 úvěrového dokončení hoursfor. Odhadované náklady na dokončení programu za dva roky je uveden níže.

  • Poplatky za studium: NT $ 369,600
  • Různé poplatky: NT $ 80.000
  • Knihy: NT $ 40.000
  • Životní náklady: NT $ 360.000
  • Ostatní náklady: NT $ 60.000
  • CELKEM: NT $ 909,6 tisíce (Přibližně US $ prostory o rozloze 26.000)


* Školné se vypočítávají na základě NT $ 8.800 za úvěr.
To se může změnit.

Stipendia

MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademické úvěru za poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademické úvěru za poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

Program IMBA dostává štědré dotace od známých společností na Tchaj-wanu, z nichž mnohé následně nabízejí stipendia pro oprávněné místní a mezinárodní žadatelů přes IMBA stipendia. Jedná se o zásluhách založené na stipendia nabízejí výuku vzdání se až do NT $ 200,000 ročně. Žadatelé musejí vyplnit a předložit žádosti o stipendium spolu s formuláři žádosti, aby přijímací být považován za IMBA stipendium.


 
Místní uchazeči


Místní žadatelé o azyl, kteří potřebují pomoc, se mohou ucházet o stipendium IMBA.


 
Mezinárodní žadatelé


Mezinárodní žadatelé, kteří potřebují finanční pomoc, mohou požádat o externí stipendií udělovaných buď tchajwanské vlády nebo fondu, Tchaj-wanu mezinárodní spolupráci a rozvoj.


 
Taiwan Stipendium

ICDF stipendium - poskytnuté Mezinárodním fondem na Tchaj-wanu spolupráci a rozvoj, která uděluje stipendium žadatelům posílení vztahů mezi Tchaj-wanem a spojeneckých, přátelských národů.

MOE Taiwan Scholarship - MOE Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu školství, která poskytuje studentům NTD40,000 za semestr pro placení poplatků, včetně akademických úvěrového poplatek (cca US $ 1334).. Kromě toho každý příjemce obdrží existenční cenu až 20.000 $ (cca. US $ 667) za měsíc.

MOFA Taiwan stipendium - za předpokladu, Ministerstvo Tchaj-wanu zahraničních věcí, která poskytuje studentům NT 30.000 dolarů měsíčně (cca US $ 1,000.).

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 4 let
Denní studium
Price
26,000 USD
Celkový poplatek
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date