Mezinárodní MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Tento program bude probíhat v angličtině.


Podnikatelský svět a velmi dynamická a vysoce konkurenceschopná současná situace ekonomické nejistoty vyžadují kvalifikované odborníky se solidními znalostmi různých oblastí řízení a navíc s osobními a profesionálními dovednostmi, jako je všestrannost, adaptabilita, reflexe, odhodlání a kreativita. Jaké jsou výhody přijetí mezinárodní MBA? Mezinárodní MBA je manažerský tréninkový program par excellence, který trénuje jeho účastníky, aby získali manažerské dovednosti potřebné pro řízení společností a institucí. Jako takový kromě MBA zajišťuje uznání od celé podnikatelské sféry. Proto je nejlepším programem získat a upevnit nové nástroje a znalosti prostřednictvím zkušeností, které usnadňují přechod k lepší práci v naší profesní kariéře.

Mezinárodní MBA byla navržena tak, aby účastníci mohli rozšiřovat a zvyšovat své znalosti v oblasti řízení a správy obchodu, pracovat s hlavními nástroji řízení a posílit své manažerské dovednosti a kompetence. Jedná se o magisterský titul řízení zaměřený na porozumění všem oblastem, které se zabývají řízením organizací, s úplným přehledem společnosti, způsobem, jakým funguje a jak je organizována. To vše je obohaceno o příležitosti k vytváření sítí, které jsou k dispozici u ostatních zúčastněných odborníků, našich pedagogických pracovníků a odborníků, kteří jsou pozváni na naše konference, diskuse a aktivity, které jsou rozhodující pro posílení profesního postavení.

Na konci akademického období Mezinárodní MBA budou studenti mít možnost dvou týdnů pobytového pobytu na univerzitě Pace v New Yorku, což jim umožní uplatnit své znalosti v mezinárodním prostředí.

106823_5.jpg

Nejčastější důvody pro udělení EAE Business School International MBA

 1. EAE MBA, jeden z nejlepších na světě v žebříčku Bloomberg
  EAE MBA, pojmenovaný jako jeden z nejlepších na světě v žebříčku nejlepší mezinárodní obchodní školy 2018 pořadí prestižního amerického časopisu Bloomberg Businessweek. Školy se umístily na 32. místě v seznamu nejlepších obchodních škol na světě, aby získali MBA mimo USA. EAE se řadí mezi Top 5 španělských obchodních škol, které mají být jmenovány na vysoce respektované klasifikaci.


 2. Zaměstnatelnost
  Služba Profesionální kariéry je zaměřena na vedení a doprovod studentů k dosažení svých profesních cílů a ke splnění jejich očekávání a zájmů na trhu práce


 3. Mezinárodní program talentů
  Program byl zaměřen na studenty, kteří usilují o mezinárodní profesionální rozvoj, aby byli maximálně viditelní mezi nadnárodními společnostmi spolupracujícími s EAE. Jsou tedy organizovány aktivity, jako jsou pracovní semináře, rozhovory s headhuntery a přístup k mezinárodním výběrovým poradcům po celém světě.


 4. Výkonná rada MBA
  EAE, člen výkonné rady MBA. Škola je členem Výkonné rady MBA, takže všechny její programy splňují mezinárodní akademické a kvalitativní normy, které sdružení požaduje.


 5. Mezinárodní pořadí
  Vyznačeno mezi 65 nejlepších v Evropě a 200 nejlepších na světě (hodnocení QS Global MBA 2018). Poprvé vstoupí do evropského žebříčku nejlepší MBA a dosáhne Top 40 (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2018).


 6. Trajektorie programu
  EAE MBA byl první obecný manažerský program, který má být poskytnut ve Španělsku a nyní je nabízen již více než 50 let.


 7. Obchodní hra
  Podnikatelský plán vypracovaný v průběhu programu a vyučovaný učitelem je klíčovým dílem mezinárodní MBA. Cílem plánu je stanovit veškerý obsah získaný v programu v rámci projektu založení společnosti.


 8. Obchodní sítě
  V rámci cyklu Business Networking se studenti zúčastní řady setkání s odborníky z velkých firem a dalších studentů EAE, díky nimž mají účastníci možnost rozšířit svou síť profesionálních kontaktů.


 9. Major Minor
  EAE poprvé zahájila ve Španělsku poprvé v severoamerickém metodologickém systému hlavní a tradiční volitelný předmět.


 10. Program Soft Skills
  EAE Soft Skills Mezinárodní MBA program je určen pro pomoc zúčastněným odborníkům dokončit jejich školení se strategickou mobilizací jejich osobních dovedností. Zahrnuje deset nezávislých měsíčních workshopů organizovaných podél modelu emočních dovedností.


 11. Mezinárodní rezidenční program
  Na konci studijního období budou mít studenti možnost absolvovat dvoutýdenní pobyt na univerzitě Pace (New York). Tento rezidenční program je za příplatek.


 12. EAE je podnikavá
  Cílem je poskytnout potřebné zdroje a prostředí podnikatelským studentům z EAE k rozvoji nových podnikatelských nápadů.
  106825_2.jpg

Vstupní požadavky a diplom

Požadavky na přijetí

 • Minimálně 3 roky odborné praxe pro přístup k MBA.
 • Máte anglický certifikát (viz dostupné možnosti).
 • Mají bakalářský titul.


Dvojitý stupeň

Studenti, kteří úspěšně absolvují tento kurz, získají titul International MBA from EAE Business School. Kromě toho studenti, kteří splňují stanovené akademické požadavky, získají titul Mezinárodní MBA z Universitat Politècnica de Catalunya (Barcelona). K získání titulu na partnerských univerzitách je nutné splnit požadavky stanovené institucemi.


Přijímací proces

Hlavním cílem přijímacího procesu je zajistit vhodnost kandidátů na program, a to při pohledu na jejich odborné zkušenosti a jejich akademický životopis. Naším cílem je, aby všichni účastníci mohli co nejvíce využít zkušeností, které nabízíme, v kontextu, ve kterém mohou rozvíjet dlouhodobý vztah se spolužáky, učiteli a absolventy. Za účelem zahájení procesu přijímání musí být formulář vyplněn, aby mohl akademický výbor EAE tuto žádost zvážit. Pokud je rozhodnutí Akademického výboru pro požadovaný program kladné, může kandidát dokončit zápis.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Kariérní možnosti

EAE hodnotí kompetence, které podniky nejvíce oceňují a předává je studentům, aby se usnadnila jejich zaměstnatelnost. Cílem je dosáhnout úrovně vývoje poptávaného na trhu práce.


Některé skutečnosti z naší zprávy o zaměstnanosti 2017:

 • 93% absolventů nalezne zaměstnání do 6 měsíců od dokončení magisterského studia a 41% si najde zaměstnání před dokončením svého programu
 • 34% zvýšilo plat až o 30% během jednoho roku od dokončení magistra
 • 67% studentů dostalo příležitost k práci na jedné z cest, která je k dispozici prostřednictvím EAE Business School
 • 74% přijímá novou odbornou nabídku po ukončení studia
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Čtěte více

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně