Mezinárodní MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní MBA


Mezinárodní profil kurzu MBA:

  • Průměrný věk: 29 let
  • Jazyk: English
  • Průměrná odborná praxe: minimálně 3 roky; 5 let průměrný
  • Vzdělávací požadavky: vysokoškolské vzdělání
  • Věnování: plný úvazek


Mezi MBA z Eada poskytne účastníkům profesionální konkurenční výhodu, s důrazem na tři základní oblasti:

  • Důvěra v technik a specifických nástrojů řízení v oblasti marketingu, financí, strategie, lidské zdroje a operace.
  • Vývoj základních osobních kompetencí potřebných v exekutivy.
  • Získání globální vizi společnosti a její strategickou pozici na trhu.


Mezinárodní MBA je zařazen mezi nejlepší MBA programy v Evropě i ve světě. Je to jeden z Top 4 MBA programy ve Španělsku, podle Financial Times a The Economist.


Metodika


Eada vyvinula vlastní praktické, aktivní a participativní přístup s důrazem na "learning by doing". Metodika reflektuje poptávku těchto společností pro profesionály s dovednostmi, jako jsou: schopnost přemýšlet, schopnost jednat tváří v tvář změnám, univerzálnost pracovat v multifunkční týmech a přizpůsobivost na výzvy globálního prostředí.


Tyto kompetence jsou vytvářeny na Eada pomocí metody případových studií, podnikatelských projektů, Business simulace, analýzu a diskusních skupin a tým pracující aktivit. Účastníci jsou trvale umístěny v reálných životních situacích a přinutil přemýšlet jako vedení a činit strategická rozhodnutí.

Poslední aktualizace Září 2017

Informace o škole

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach g ... Čtěte více

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach geared to applying knowledge to the real day-to-day company world. Méně

Akreditace