Mezinárodní MBA na plný úvazek

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

119685_button.png

V partnerství s více než 20 společnostmi

Klíčové podrobnosti

  • Datum zahájení: září 2020
  • Formát: Plný úvazek
  • Doba trvání: 12 měsíců
  • Cena kurzu: 35 000 EUR
  • Vyučován v jazyce: angličtina
  • Umístění: MIP Politecnico di Milano Graduate School of Business (Milán, Itálie)
  • Požadovaná kvalifikace: profesionální absolventi s nejméně 3 roky praxe, nejlépe v mezinárodním prostředí.

Program je nabízen v oficiální spolupráci s několika nadnárodními a italskými společnostmi nabízejícími sponzorství společností, jakož i práci na projektech a pracovní příležitosti uchazečům. Seznam partnerských společností MBA zahrnuje Ariston Thermo Group, Banale, Banca Mediolanum, Barilla, Boston Consulting Group, Candy Hoover, ConTe, Costa Crociere, EF - Education First, Fire, Hilti, IBM, Lastminute.com Group, Eli Lilly, Luxottica , Microsoft, Moleskine, Moncler, OTB, Ouvert, Sirti, Unicredit a Whirlpool.

Master kombinuje první fázi distančního vzdělávání s tradičnější fází na akademické půdě věnované tématům v obecném řízení, včetně také Design myšlení a Lean start-up. Poté budou mít studenti možnost se specializovat v jedné z následujících oblastí: Podnikání a inovace, Digitální transformace e Big Data, Luxusní řízení e Design, Generální management.

Kandidáti by měli být připraveni natáhnout svou mysl a být vyzváni v reálných obchodních situacích a měli by mít talent a motivaci vyniknout ve své zvolené kariéře. Ambice, nezávislost a pokora jsou také velmi žádoucími vlastnostmi a konečně hledáme lidi, kteří jsou vysoce motivováni, aby do své třídy přispěli osobně a podporovali rozmanitost .

School of Management of Politecnico di Milano je akreditována AMBA, EQUIS, ASFOR a EOCCS a je v žebříčku European Business School Financial Times Ranking a QS World University Rankings .

MIP a její spolupracovníci poskytují finanční pomoc mezinárodním uchazečům o MBA na plný úvazek, od příspěvků za školné založených na zásluhách až po sponzorství společností.

Firemní sponzorství ve výši 5 000 EUR je k dispozici všem zájemcům a je financováno partnerskými společnostmi MBA.

K dispozici jsou různé typy školného, které pokrývají až 50% poplatku. Další informace o našich možnostech finanční pomoci naleznete na našich webových stránkách www.som.polimi.it/imba .


Další informace a pomoc s aplikací naleznete na webových stránkách www.som.polimi.it/imba nebo napište na infomasters @ MIP .polimi.it
Žádosti by měly být podávány online na www.applyformasters.net

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Čtěte více

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Méně
Milán , Nantes , Remeš , Edinburgh , Madrid , Guangzhou , Barcelona , Brusel , Glasgow , Peking , Mnichov , Toulouse-le-Château + 11 Více Méně