Mezinárodní MBA Program

University of Phoenix in the Netherlands

Popis programu

Read the Official Description

Mezinárodní MBA Program

University of Phoenix in the Netherlands

Real World vysokého školství, která pracuje pro vás.

Univerzita je vzdělávací filozofie a provozní struktury ztělesňují participativní, kolaborativní a aplikované řešení problémů strategií. Tento přístup je usnadněno lékaře fakulty MBA, jejichž moderní akademickou přípravu a profesní zkušenosti pomůže integrovat akademické teorie s aplikací současných 'nejlepší praxe' metodik řízení.

University of Phoenix je uznávána pro udělení svého MBA programy úroveň praktičnosti a významu, že společnosti a jednotlivých studentů ocení. Zpětná vazba od sponzorských firem, absolventů a studentů potvrzují, že naše programy přispívají hned od začátku.

University of Phoenix MBA program se skládá z 10 základních kurzů a 3 odborné kurzy.


Způsobilosti kurzy lze upustit za určitých podmínek. Je možné se specializovat v marketingu, lidských zdrojů, nebo účetnictví, po dokončení základních kurzů.

Program MBA začíná "Základy Problem-založené učení". Tento kurz navazuje strategií pro úspěch v problému-založený model, v rámci výzkumu a využití informací, kritické myšlení, komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti.

MBA: Specializace nabízené na University of Phoenix

  • Účetnictví
  • Global Management
  • Management zdravotnictví
  • Řízení lidských zdrojů
  • Marketing
  • Veřejná správa
  • Technologie Management

Zdroj - online MBA studijní materiály


University of Phoenix podporuje problém-založené učení Zdrojů. Zdroj dává uživatelům možnost vyhledat a využít učení aktiv, jako jsou virtuální organizace.

Jedná se o datových skladů, které čekají na ražených. Studenti hledání zdrojů poté, co určí potřebu rozvahy nebo možná poslední průzkum trhu. Přes přísné hodnocených proces, který zahrnuje porozumění, co nevědí, studenti určit, jaké informace jsou požadovány.

University of Phoenix: FlexNet


University of Phoenix FlexNet kombinuje in-osoba interakce areálu třídě s flexibilitou online-learningu. To vám pomůže, aby tento program MBA a předem svou kariéru při vyvažování nároků na práci, rodinu a vzdělání.

Funguje to takto: potkáte ve třídě za klíčový a celoroční tým interakce. Zbytek času, budete komunikovat s ostatními studenty fakulty a prostřednictvím našeho on-line prostředí.

Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
20 měsíců
Kombinované
Price
Cena
22,100 EUR
Náklady na kurz € 1. 700, -
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Rotterdam, South Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu