Mezinárodní MBA DMIN

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu


Přehled stupňů

 • Dvouletá MBA s globálním zaměřením, která nevyžaduje předchozí pracovní zkušenosti.
 • Tato postgraduální manažerská kvalifikace je vhodná pro profesionály v raném věku.
 • Vyberte si z řady možností specializace, včetně reklamy a řízení značky, financí, marketingu, řízení dodavatelského řetězce a cestovního ruchu a řízení událostí.
 • Získejte pokročilé manažerské znalosti a dovednosti, abyste mohli vyniknout v mezinárodním obchodě.
 • Informace o obchodní strategii, mezinárodním obchodu a globálním marketingu.
 • Posílit své globální perspektivy a sítě s příležitostmi pro mezinárodní výměnu nebo zahraniční studium.
 • Využijte řadu flexibilních možností učení, které nejlépe vyhovují vašim individuálním potřebám.
 • Kvalifikujte se na pokročilé postavení pro předchozí kvalifikace a dokončete svůj titul za pouhých 1,5 roku.
 • Být mentorován vedoucím podnikatelem prostřednictvím programu Executive Partners.
 • Studujte studijní plán založený na výzkumu na světové úrovni v oboru Business and Management (1).
 • Obchodní škola UniSA Business School je zařazena na první místo na světě (2) a získala celkem pět hvězdiček za vynikající výsledky v hodnocení kvalifikací QS Stars 2019.
 • Společnost UniSA se umístila v žebříčku Světová top 150 v oblasti obchodu a ekonomiky (3).

(1) 2018 Excelence ve výzkumu pro Austrálii (ERA). (2) UniSA Business School je jednou z pouhých deseti institucí v Austrálii a 187 globálně má být akreditována agenturou EQUIS (z více než 16 500 po celém světě). EFMD, říjen 2019. (3) 2019 Hodnocení předmětu.

Momentka

Jste profesionálem v raném věku, který se snaží rozvíjet svou kariéru v mezinárodním obchodním kontextu?

Tento stupeň bude rozvíjet vaše znalosti o globálním podnikatelském prostředí a umožní vám maximalizovat možnosti kariérního rozvoje a vyhlídky na zaměstnání. Budete mít prospěch z celé řady vzdělávacích příležitostí založených na zkušenostech, včetně zahraničních studijních a obchodních poradců vedoucího obchodního lídra prostřednictvím programu Executive Partners.

Vaše studium se zaměří na mezinárodní obchodní strategii, mezinárodní obchod, globální marketing a řízení napříč kulturami - znalosti, které budete potřebovat ke zrychlení své kariéry jako obchodní profesionál v mezinárodním kontextu.

Co se naučíte

Tento titul zahrnuje 16 kurzů a několik volitelných předmětů. Začnete se sedmi základními kurzy společnými pro všechny specializace v mezinárodní MBA. Prostřednictvím nich budete rozvíjet pokročilé dovednosti a odborné znalosti v oblastech mezinárodního managementu, včetně:

 • globálního podnikatelského prostředí
 • vedení lidí a výkon
 • ekonomické zásady pro podnikání
 • v mezinárodním obchodu

Pak se přesunete do své specializace a budete studovat oblasti, jako je globální dodavatelský řetězec, interkulturní management a globální marketing. Studium také dokončíte základním kurzem strategie a etiky.

Proč mezinárodní magistr podnikové správy

Tento dvouletý MBA poskytuje profesionálům pokročilé znalosti a manažerské dovednosti pro mezinárodní obchod. Nevyžaduje předchozí pracovní zkušenosti.

Dozvíte se o obchodní strategii, mezinárodním obchodu, přeshraničním marketingu a řízení napříč kulturami. Kurzy jsou koncipovány na základě konzultací s odborníky z oboru, takže se budete učit prostřednictvím reálných případových studií a rozvíjet znalosti a odborné znalosti, které potřebujete k řešení dnešních globálních obchodních problémů.

UniSA je jednou z pouhých deseti obchodních škol v Austrálii s akreditací EQUIS. EQUIS je přední světová mezinárodní akreditace pro obchodní školy, udělovaná skupinou pro zajišťování kvality Evropské nadace pro rozvoj řízení (EFMD). UniSA získala za internacionalizaci pět hvězdiček *. Získáte poznatky z reálného světa prostřednictvím našeho globálního obchodního zaměření, znalostí vedoucích pracovníků a sítí. Budete mít znalosti, dovednosti a zkušenosti, abyste uspěli ve své budoucí kariéře - bez ohledu na to, kde na světě se rozhodnete pracovat.Obohacující studentská zkušenost

Naše flexibilní dodávky a mimoškolní příležitosti jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu životnímu stylu, preferovanému způsobu učení a zájmům o kariéru. Můžete těžit z intenzivních kurzů letní a zimní školy, mentoringu a vytváření sítí s průmyslem a rozvoje dovedností vedení. Můžete také prozkoumat zrychlené Pathways učení a vyhledat programovou podporu z našeho obchodního studentského centra.

* 2019 QS Stars Rating

Tvoje kariéra

S mezinárodní Master of Business Administration budete vybaveni k provádění mezinárodní obchodní kariéru po celém světě. Můžete zvážit zahraniční záležitosti, mezinárodní obchod, nadnárodní organizaci nebo poradenství. Mezinárodní MBA je dokonalým nástrojem pro kariérní postup, jako je přechod do řízení projektů, řízení nebo specializovaného globálního řízení podniků.

Spojení skutečného světa

Stáže a stáže překlenují propast mezi studiem a prací. Naše spojení s průmyslem vytváří příležitosti pro růst. Tyto zkušenosti budují důvěru ve světě podnikání a poskytují vám konkurenční výhodu.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Méně
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Více Méně