Mezinárodní MBA - 12 měsíců

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Proč Rotterdamský MBA?

Nechte holandské myšlení přivést kariéru vpřed.

Naše mezinárodní MBA vám nabízí více než novou řadu v životopisu. Dává vám profesionální cestovní pas ke kariéře, kterou chcete, kdekoli na světě.

Pokračování v podnikání trvá víc než znát fakta. Vyžaduje globální perspektivu, inovativní přístup, kritickou mysl a zaměření na spolupráci a udržitelnost. V RSM navrhujeme každou třídu s ohledem na tyto hodnoty.

To je holandský způsob podnikání. Naše fakulty a naši absolventi MBA udržují trendy, tržní směny a obchodní prostředí po celá desetiletí. A i nadále vede osobní a profesionální úspěch v Evropě i po celém světě.

Jsme neustále jedním z nejvýznamnějších evropských obchodních škol, ale nenajdete, že se o ně chvájeme hodně. To je další holandská hodnotová pokora. A víme, že úspěch našich studentů, fakulty a absolventů mluví dost hlasitě.

126801_StudentsMBA20183.jpg

Náš přístup se zaměřuje na čtyři oblasti

Naše rozmanité prostředí vám dává globální myšlení

Učte se o lidech z celého světa tím, že sedíte hned vedle nich ve třídě. V RSM je 97 procent našich studentů MBA mezinárodní, takže každý den úzce spolupracujete s lidmi z různých prostředí.

Naše profesionální zdroje rozvíjejí vaši kariéru

Kariérové ​​plánování brát vážně. RSM nabízí osobní koučování, mentoring a vytváření sítí v celém vašem MBA zážitku. Takže když se zaměřujete na zvládnutí principů podnikání, zaměřujeme se na pomoc při hledání dalšího kroku.

Náš revoluční přístup z vás dělá výjimečného manažera

Objevte nejnovější obchodní informace od předních myslitelů, které je vytvářejí. Poté zdokonalte svou schopnost účinně vést v jakékoli situaci. Náš Program rozvoje osobního vedení (PLD), který motivuje ostatní - a co je důležitější, co vás motivuje jako jednotlivce - abyste se naučili, jak je lépe řídit.

Naše udržitelné myšlení vás postaví před světovou ekonomiku

Nejlepší vůdci podniknou akce, které jsou přínosem pro podnikání, společnost a životní prostředí najednou. Je to náročný úkol, ale naši absolventi MBA jsou na výzvu. Zdůrazňujeme udržitelný obchod v našem přístupu a vytváříme v tomto procesu etické vůdce.

Náš podnikatelský přístup změní vaše myšlenky na inovace

Jako účastník MBA budete mít přímý přístup k vědomostem a síť Erasmus Centre for Entrepreneurship ve vědecké věži v Rotterdamu, která je domovem více než 50 inovativních firem. Centrum pomáhá začínajícím podnikům, malým a středním podnikům a podnikům a hostitelům podnikatelských akcí.

Chcete-li, aby vaše kariéra na další úroveň, dostat se do Rotterdamu. Zjistěte, jak bude holandské myšlení řídit vaši kariéru dále, než jste kdy předtím představoval.

126808_CAP_0826_resized.jpg

Učební plán a výuka

 • Termín 1: leden - březen
  Základy řízení
 • Termín 2: duben - polovina června
  Praxe řízení
 • Termín 3: polovina června - srpen
  Pokročilé možnosti kariéry
 • Termín 4: září - prosinec
  MBA volitelné předměty a mezinárodní příležitosti

Tvoje kariéra

RSM znamená velkou návratnost investic.

Všichni mluvíme tímto jazykem, takže hovoříme o podnikání. Jako student, čas a prostředky, které investujete do svého Rotterdamského MBA na plný úvazek, budou vytvářet výnosy v celé své kariéře.

V RSM pracujeme neúnavně, abychom pomohli každému studentovi uspět po ukončení studia. Za prvé jsme investováni do vás a vaší cesty. Čím lépe vyděláte ve světě, tím silnější jsme všichni jako profesionální komunita.

Je to jednoduchá představa: naše vysněné zaměstnání vás připravuje na vaše pozemky.

Najděte si cestu. Začněte ve středu.

Centrum pro rozvoj kariéry (CDC) je vaším hlavním cílem pro kariérní služby. Uspořádejte schůzku a naši kvalifikovaní trenéři vás seznámí s vašimi cíli - jakou práci si užíváte, kde chcete žít, jaká kultura práce vám nejlépe vyhovuje a mnohem více.

Objevte rozdíl RSM.

Jakmile zjistíme vaše cíle, vytvoříme akční plán, který vám pomůže dostat se tam. Po cestě budete mít přístup k mnoha profesním zdrojům. Vyčistěte si techniky rozhovoru, zdokonalte své prezentační dovednosti a naučíte se osvědčené postupy pro budování profesionální sítě.

Velká obchodní škola by se měla snažit zlepšit vaše kariérní vyhlídky. V Rotterdamu to je přesně to, co děláme pro každého z našich studentů.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Méně

Akreditace