Mezinárodní MBA (zaměření: Asie)

Všeobecné informace

Popis programu

Popis programu

Mezinárodní MBA (IMBA) je navržena tak, aby odpovídala věku globalizace, neustálým ničivým změnám a stále rostoucímu významu východní Asie v globálním obchodním světě. Cílem programu IMBA, který se vyučuje v angličtině po dobu 16 měsíců, je poskytnout studentům základní znalosti, kompetence a dovednosti, které je připraví na globální kariéru v oblasti řízení, která se rychle vyvíjí v rámci stále dynamičtějšího, složitějšího a konkurenceschopnějšího mezinárodního obchodního prostředí.

Co budete studovat

Základní základní kurzy jsou určeny ke studiu všech oborů MBA s jasným důrazem na globální a mezinárodní aspekty každého příslušného tématu. Kromě této globální vize nabízí program silný regionální důraz na obchodování v zemích as východoasijskými zeměmi, jako je Čína, Indie, Japonsko a Korea.

Haifa IMBA má dva strategické univerzitní partnery v Asii: ECNU v Šanghaji a IMT v Indii. Oba jsou vedoucí obchodní školy. Každá regionální specializace zahrnuje:

  • Společný seminář se studenty MBA v Číně a / nebo v Indii ve spolupráci na projektech a partnerstvích zadávaných společnostmi v obou zemích.
  • Studijní cesta do Číny nebo Indie, která vás dostane do přímého kontaktu s vrstevníky a manažery v těchto zemích a umožní vám s nimi výměnu a objevování jejich vlastní země a zkušenosti s jejich přístupem k řízení.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Méně