Mezinárodní MBA (plný úvazek)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Naše MBA jsou společností Eduniversal oficiálně uznány mezi nejlepšími na světové úrovni

100 nejlepších - globální hodnocení

Untitled-design-e1568644888192.png

Obchodní svět a velmi dynamická a vysoce konkurenční současná situace ekonomické nejistoty vyžaduje kvalifikované profesionály se solidními znalostmi různých oblastí řízení a navíc s osobními a profesními dovednostmi, jako je všestrannost, přizpůsobivost, reflexe, odhodlání a kreativita. Mezinárodní MBA je manažerský vzdělávací program par excellence, který školí své účastníky k tomu, aby dosáhli odpovědných pozic ve společnosti získáním manažerských dovedností potřebných pro řízení společností a institucí. Jako takový, kromě školení managementu, MBA zajišťuje uznání od celé obchodní komunity.

Mezinárodní MBA byla navržena tak, aby účastníci mohli prohlubovat a rozšiřovat své znalosti v oblasti řízení a správy podniků, pracovat s hlavními nástroji pro správu a posilovat své manažerské dovednosti a schopnosti. To vše je obohaceno možnostmi vytváření sítí, které jsou k dispozici s dalšími zúčastněnými profesionály, našimi pedagogickými pracovníky a profesionály pozvanými na naše konference, diskuse a činnosti, které jsou zásadní pro posílení profesionálního postavení.

58949_MBA.jpg

Proč studovat v Římě

  • Nejvyšší zkušenost ve věčném městě

Řím je kolébkou civilizace a domovem neocenitelného kulturního a uměleckého dědictví. využijte mnoha krásných míst a obohacujících iniciativ, které nabízí římská krajina, a učte se v jednom z nejznámějších center výroby v Itálii.

  • Stále rostoucí obchodní ekosystém

S více než 650 000 společnostmi registrovanými v regionu a více než 1.000 novými startupy na území města, rostoucím počtem podniků o 1,81% v loňském roce, je italské hlavní město druhým městem pro počet nových obchodů na národní úroveň.

  • Neexistuje žádná věc, kterou nemůžete najít

Od módy po jídlo a pití, od umění po cestovní ruch, je Řím rodištěm mnoha renomovaných podniků a aktivit vyráběných v Itálii produktů a služeb, z nichž všechny působí v podnikatelských odvětvích řešených ve školních programech: aspekt, který umožňuje studentům zažít na vlastní kůži realitu, ke které mají přístup.

  • Studujte v Římě, zkušenosti všude

Prostřednictvím firemních návštěv a studijních zájezdů pořádaných Rome Business School budete mít možnost kontaktovat světově známé instituce a renomované společnosti, seznámit se s různým profesním prostředím a rozšířit svou síť. Naše škola také nabízí možnost účastnit se stáží v Itálii i v zahraničí, v prestižních a úspěšných společnostech.

Struktura

  • 6 měsíců intenzivního kurzu
  • 6 měsíců věnovaných podnikatelskému plánu
  • Firemní návštěvy a hostující řečníci
  • Semináře a akce
  • Možnosti vytváření sítí a kariérové služby
  • Program měkkých dovedností
  • Venkovní trénink

Obsah mezinárodní MBA

Mezinárodní a obchodní management

  • Podnikání, vláda a mezinárodní ekonomie
  • Řízení marketingu
  • Vedení prodeje

Řízení lidí a projektů

  • Intelektuální kapitál a správa talentů
  • Projektový management

Strategické zdroje

  • Finance pro rozhodování
  • Řízení dodavatelského řetězce
  • Řízení řízení
  • Řízení technologií a operací

Obchodní vedení v globálním období

  • Strategické řízení
  • Podnikání
  • Mezinárodní obchod

Podnikatelský plán

Diplomová práce MBA je ústředním jádrem programu a vlastní status kurzu. Na tomto kurzu skupina navrhuje a zavádí podnikatelský plán založený na jedné ze dvou možností: projekt teoretického výzkumu vztahující se k jakémukoli aspektu obchodní organizace; nebo funkční operační plán založený na skutečné společnosti a situaci. V průběhu celého kurzu, s přihlédnutím k globální scéně a situaci na trhu, musíte zvážit vliv každé funkční oblasti na životaschopnost společnosti, navrhnout budoucí obchodní strategii a implementovat vhodné politiky v každém oddělení k dosažení vašich cílů v krátkém a dlouhodobé.

V průběhu kurzu jsou představeny pokyny pro vypracování tohoto plánu a vytvoření pracovních skupin. Kromě toho budete mít přístup k osobnímu učiteli a virtuální učebně v online kampusu.

Cíle

  1. Rozvíjení dovedností a technik potřebných k provádění výzkumného projektu.
  2. Zvyšování kapacity pro řešení problémů v neznámém prostředí v souvislosti s podnikáním a obchodem.
  3. Integrace znalostí, které jste získali na Mistře.
  4. Týmová práce. Pochopení dynamiky rolí a produktivity ve vztahu k výzkumu.

Venkovní trénink

Exkluzivní školení vyvinuté prostřednictvím praktických a dynamických aktivit, které vytvářejí synergie a soudržnost mezi účastníky.

Kariérní služby

Rome Business School podporuje své studenty i mimo akademické prostředí a poskytuje jim poradenství a pomoc při rozvoji silného profesního profilu, který odráží nejžádanější kompetence na současném trhu práce. Škola nabízí zejména přihlášeným studentům následující služby:

  • Podpora při řízení pracovních pohovorů
  • Bezplatná recenze a zahrnutí životopisu studenta do databáze Rome Business School a jeho distribuce podnikům, organizacím a lovcům hlav patřících do mezinárodní sítě školy;
  • Síťová setkání s mezinárodními manažery, profesionály a vlastníky podniků
  • Personalizovaná vyhledávací a oznamovací služba pro nejlepší pracovní příležitosti v Itálii i v zahraničí

Jeden z laskavých zážitků: Bootcamp po celém světě

Zdokonalte své podnikatelské dovednosti a vyzkoušejte je s konečnou výzvou: exkluzivní Bootcamp v Rome Business School v Barceloně, organizovaný ve spolupráci s EAE Business School, a v New Yorku ve spolupráci s Pace University, dvěma krásnými městy v popředí inovací a mezi nejproduktivnější spouštěcí ekosystémy.

Pokročilý program, který vám umožní čelit realistickým obchodním scénářům, které vám pomohou vyřešit praktický způsob učení a rozvoje dovedností. To vše s profesionální podporou školitele špičkových pracovních společností!

Míra umístění

Na konci magisterského studia získalo 96% studentů stáž v mezinárodně uznávaných společnostech, jako například:

121983_ScreenShot2019-09-30at12.59.53PM.png

Přijímací řízení a promoce

Cílem přijímacího řízení je ověřit způsobilost kandidáta k účasti na Mistrovi. Vědecké hodnocení uchazeče, předchozí zkušenosti s tématy, na které se vztahuje Magistr a motivace, budou předmětem hodnocení.

Jakmile bude žádost odeslána, bude hodnocena akademickou komisí Rome Business School . Aby byla zajištěna vhodnost aplikace, je důležité dodat veškerou požadovanou dokumentaci.

Stipendia

Podle individuálního profilu, zkušeností a prokázané motivace může být kandidátovi uděleno stipendium pokrývající část celkového školného (až 20%). O způsobilosti pro případné stipendium rozhodne akademická komise Rome Business School během hodnocení přihlášky uchazeče.

Stipendia jsou k dispozici pro všechny didaktické vzorce.

Poplatek za školné

Školné pro tohoto Mistra je: 16 000 EUR

Může být zaplaceno:

  • ve splátkách
  • v jediném řešení (tato možnost poskytuje studentovi 10% slevu na celkovou částku školného)
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Čtěte více

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Méně
Řím , Itálie online + 1 Více Méně