Mezinárodní MBA Šanghaj

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Obchodní svět a velmi dynamická a vysoce konkurenční současná situace ekonomické nejistoty vyžadují kvalifikované profesionály se solidními znalostmi různých oblastí řízení a navíc s osobními a profesními dovednostmi, jako je všestrannost, přizpůsobivost, reflexe, odhodlání a kreativita.

Jaké jsou výhody mezinárodní MBA? Mezinárodní MBA je manažerský vzdělávací program par excellence, který školí své účastníky k tomu, aby dosáhli odpovědných pozic ve společnosti získáním manažerských dovedností potřebných pro řízení společností a institucí. Jako takový, kromě školení managementu, MBA zajišťuje uznání od celé obchodní komunity. Proto je to nejlepší program, který prostřednictvím zkušeností získává a konsoliduje nové nástroje a znalosti, které usnadňují přechod k lepšímu zaměstnání v naší profesní kariéře.

Mezinárodní MBA Šanghaj byl navržen tak, aby účastníci mohli zdokonalovat a zvyšovat své znalosti v řízení a správě podnikání, pracovat s hlavními nástroji řízení a posilovat své manažerské dovednosti a kompetence. Jedná se o magisterský titul v oboru managementu zaměřený na porozumění všem oblastem, které se podílejí na řízení organizací, s úplným přehledem o společnosti, jejím fungování a organizaci.

To vše je obohaceno možnostmi vytváření sítí, které jsou k dispozici s dalšími zúčastněnými profesionály, našimi pedagogickými pracovníky a profesionály pozvanými na naše konference, diskuse a činnosti, což je zásadní pro posílení profesionálního postavení.

134926_pexels-photo-3153199.jpeg

Důvody pro absolvování EAE Business School International MBA Šanghaj

 1. Semestr v zahraničí v Šanghaji
  Možnost studia semestru v zahraničí na univerzitě v Shangai v Shangai, soukromé vysoké škole, která se zavázala nabízet studentům vysoce kvalitní globální obchodní vzdělání.


 2. EAE v žebříčku
  EAE je MBA, pojmenovaný jako jeden z nejlepších na světě v žebříčku prestižního amerického časopisu Bloomberg Businessweek za nejlepší mezinárodní obchodní školy v roce 2018.


 3. Mezinárodní program talentů
  Pokud je vaším cílem mezinárodní profesní rozvoj, získáte maximální viditelnost mezi nadnárodními společnostmi, které spolupracují s EAE prostřednictvím workshopů zaměstnanosti a rozhovorů s řediteli a mezinárodními konzultanty pro nábor.


 4. Obchodní sítě
  Setkání s profesionály z velkých společností, jako jsou Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA a Grupo Hero, abychom jmenovali jen několik.

Funkce

 • Top 25 obchodních škol na světě - América Economía Ranking 2019
 • 2. nejlepší obchodní škola ve Španělsku - Merco 2019
 • 103 různých národností v roce 2018
 • +77 000 profesionálů založeno od roku 1958
 • Nejlepší 25 nejlepších světových mistrů v oblasti řízení projektů QS Global Masters Ranking 2019

student, typing, keyboard

Zpráva o zaměstnanosti

 • Po dokončení magisterského studia získalo 85% studentů nové pracovní nabídky
 • 98% studentů EAE kteří absolvují stáž, najde své umístění prostřednictvím oddělení profesní kariéry
 • V roce 2018 bylo zveřejněno 7 000 nabídek zaměstnání a stáží
 • Top 5 náborových společností roku 2018: LVMH, Schneider Electric, Nestlé, Repsol y Coca Cola

Programy financování a granty

V EAE víme, že nadaní studenti nás inspirují a působí jako hnací síla pokroku naší komunity. Granty EAE odměňují své úsilí na cestě k excelenci a posilují náš závazek k rovnosti a sociální spravedlnosti rozšiřováním možností dostupných pro přístup k našim vzdělávacím programům.

 • Finanční podporu dostává 25% studentů
 • 12měsíční bezúročné financování
 • 4 různé typy grantů EAE
Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Čtěte více

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Méně
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Šanghaj + 5 Více Méně