Mezinárodní MBA Šanghaj

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Podnikatelský svět a velmi dynamická a vysoce konkurenceschopná současná situace ekonomické nejistoty vyžadují kvalifikované odborníky se solidními znalostmi různých oblastí řízení a navíc s osobními a profesionálními dovednostmi, jako je všestrannost, adaptabilita, reflexe, odhodlání a kreativita. Jaké jsou výhody přijetí mezinárodní MBA? Mezinárodní MBA je manažerský tréninkový program par excellence, který trénuje jeho účastníky, aby získali manažerské dovednosti potřebné pro řízení společností a institucí. Jako takový kromě MBA zajišťuje uznání od celé podnikatelské sféry. Proto je nejlepším programem získávat a upevňovat nové nástroje a znalosti, díky zkušenostem, které usnadňují přechod k lepší práci v naší profesní kariéře.

Mezinárodní MBA Šanghaj byl navržen tak, aby účastníci mohli zdokonalit a rozšířit své znalosti v řízení a správě podnikání, pracovat s hlavními nástroji pro správu a posílit své manažerské dovednosti a kompetence. Jedná se o magisterský titul v oboru managementu zaměřený na porozumění všem oblastem, které se podílejí na řízení organizací, s úplným přehledem o společnosti, jejím fungování a organizaci. To vše je obohaceno možnostmi vytváření sítí, které mají k dispozici další zúčastnění odborníci, naši pedagogičtí pracovníci a odborníci pozvaní na naše konference, diskuse a aktivity, což je zásadní pro zlepšení profesionálního umístění.

106823_5.jpg

Důvody pro absolvování EAE Business School International MBA Šanghaj

 1. EAE MBA, jeden z nejlepších na světě v žebříčku Bloomberg
  EAE MBA, pojmenovaný jako jeden z nejlepších na světě v žebříčku nejlepší mezinárodní obchodní školy 2018 pořadí prestižního amerického časopisu Bloomberg Businessweek. Školy se umístily na 32. místě v seznamu nejlepších obchodních škol na světě, aby získali MBA mimo USA. EAE se řadí mezi Top 5 španělských obchodních škol, které mají být jmenovány na vysoce respektované klasifikaci.


 2. Zaměstnatelnost
  Služba Profesionální kariéry je zaměřena na vedení a doprovod studentů k dosažení svých profesních cílů a ke splnění jejich očekávání a zájmů na trhu práce.


 3. Mezinárodní talentový program
  Program byl zaměřen na studenty hledající mezinárodní profesní rozvoj, aby jim poskytl maximální viditelnost mezi nadnárodními společnostmi spolupracujícími s EAE. Jsou proto organizovány aktivity, jako jsou workshopy zaměstnanosti, rozhovory s lovci hlav a přístup je poskytován mezinárodním konzultantům výběru po celém světě.


 4. Výkonná rada MBA
  EAE, člen výkonné rady MBA. Škola je členem Výkonné rady MBA, takže všechny její programy splňují mezinárodní akademické a kvalitativní normy, které sdružení požaduje.


 5. Mezinárodní pořadí
  Vyznačeno mezi 65 nejlepších v Evropě a 200 nejlepších na světě (hodnocení QS Global MBA 2018). Poprvé vstoupí do evropského žebříčku nejlepších MBA a dosáhne Top 35 (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017).
 6. Trajektorie programu
  EAE MBA byl první obecný manažerský program, který má být poskytnut ve Španělsku a nyní je nabízen již více než 50 let.


 7. Obchodní hra
  Podnikatelský plán vypracovaný v průběhu programu a vyučovaný učitelem je klíčovým dílem mezinárodní MBA. Cílem plánu je stanovit veškerý obsah získaný v programu v rámci projektu založení společnosti.


 8. Obchodní sítě
  V rámci cyklu Business Networking se studenti zúčastní řady setkání s odborníky z velkých firem a dalších studentů EAE, díky nimž mají účastníci možnost rozšířit svou síť profesionálních kontaktů.


 9. Major Minor
  EAE poprvé zahájila ve Španělsku poprvé v severoamerickém metodologickém systému hlavní a tradiční volitelný předmět.


 10. Program měkkých dovedností
  Program EAE Soft Skills International MBA má pomoci zúčastněným odborníkům dokončit jejich výcvik strategickou mobilizací jejich osobních dovedností. Zahrnuje deset nezávislých měsíčních workshopů pořádaných společně s modelem emocionálních dovedností.


 11. Semestr v zahraničí v NYC
  Studenti mají možnost studovat semestr v zahraničí na Univerzitě Pace - Lubin School of Business New York v New Yorku, soukromá vysoká škola, která se zavazuje nabízet studentům vysoce kvalitní celosvětové obchodní vzdělávání. Pace University nabízí našim studentům skutečnou příležitost získat přehled o významu obchodního úspěchu v New Yorku a na celém světě.

106826_3.jpg

Vstupní požadavky a diplom

Požadavky na přijetí

 • Minimálně 3 roky odborné praxe pro přístup k MBA.
 • Máte anglický certifikát (viz dostupné možnosti).
 • Mají bakalářský titul.

Dvojitý stupeň

Účastníci, kteří úspěšně absolvovali program, získají mezinárodní MBA z EAE Business School a bakalářský titul z Universidad Rey Juan Carlos (Madrid Campus). Účastníci navíc obdrží certifikát o absolvování od univerzity v Šanghaji.

K získání kvalifikace udělené EAE a univerzitou musí účastníci splnit požadavky stanovené těmito institucemi.

Přijímací proces

Hlavním cílem přijímacího řízení je zajistit vhodnost kandidátů na program, a to při pohledu na jejich profesní zkušenosti a jejich akademické zázemí.

Naším cílem je, aby všichni účastníci mohli co nejvíce využít zkušeností, které nabízíme, v kontextu, ve kterém mohou rozvíjet dlouhodobý vztah se spolužáky, přednášejícími a absolventy.

Za účelem zahájení procesu přijímání musí být formulář vyplněn, aby mohl akademický výbor EAE tuto žádost zvážit. Pokud je rozhodnutí Akademického výboru pro požadovaný program kladné, může kandidát dokončit zápis.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Kariérní možnosti

EAE hodnotí kompetence, které podniky nejvíce oceňují, a poskytuje studentům v tomto směru poradenství, aby se usnadnila zaměstnatelnost. Cílem je dosáhnout úrovně vývoje poptávaného na trhu práce.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Čtěte více

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Méně