Mezinárodní Action Learning MBA je součástí-time, blended program, který zahrnuje filozofii Action Learning. Pro ty, kteří chtějí pokračovat i po Magistr vzděláním, Mezinárodní MBA je ideální odrazový můstek na cestě do dalšího úspěchu, učení a průlom.

Od samého počátku, jako student International MBA budete soustředit 100% na témata, která mají význam pro vás a vaši organizaci. Prostřednictvím výzkumu a diskuse, objevíte metod k vyřešení problémů a zavádět nové plány; uplatňování změn prostřednictvím akce. Budete dokončit šest interních úkolů; Akční vzdělávacích projektů (Alpy) zaměřené na problematiku úrovni oddělení. Potom dokončení disertační práce, se zabývá strategické organizační dilema kde se různé metodiky výzkumu také přijít do hry.Replikuje globální podnikatelské prostředí

Ti, kteří řeší problémy sám samostatně, ale ty, které tvoří silný tým a řešit problém v soudržné, synergickým způsobem, zeptejte náročné otázky a vymyslet nejsilnější vzorců pro uskutečnění změn, které tedy realizovat své cíle v posílení módě. Z tohoto důvodu se svými spolužáky z různých podnikatelských prostředí, jsou vaše vítězný tým.

Hodnocení je založeno na oblastech, které jsou relevantní pro profesionály v vedoucí pozici; budeme hodnotit vaši diagnózu problému, vaše akční plán, vaše terénní výzkum, vaše zhodnocení situace, a jak implementovat plán na vyřešení problému. Nakonec, budeme hodnotit své osobní reflexi situace; co jste se naučili prostřednictvím procesu, a co když se něco změníte příště.

Naše specializované trenéři podporovat spolupráci studentů a živou diskusi v rámci virtuální třídy prostředí. Renomovaní instruktoři modul a naše in-house zaměstnanci hrají klíčovou roli během vaší návštěvy u nás na mezinárodních konferencích k pobytu. Zde máte možnost položit nejnáročnější otázek, řešení teorií a výměnných inspirativních zážitků.

S dodatečnou podporu naší ohromné ​​databáze on-line časopisy, periodika a hodnocení řízení, bez ohledu na vaše téma zájem, není problém najít aktuální, významné a relevantní informace pouhým kliknutím myši.

Kritéria způsobilosti

Být manažerem nebo řízení trainee

- Držte B titulu nebo ekvivalentní kvalifikace

- Mít k internetu a e-mailový přístup

- Pro non-anglické reproduktory je vyžadována jazykový test TOEFL nebo IELTS. Minimální uspěl na TOEFL 550 (papír); 213 (počítač) nebo 79/80 (internet) a IELTS 6,0. Výjimky lze považovat by měla být vaše mateřským jazykem je angličtina a vy jste úspěšně dokončili vzdělání v angličtině.


- BSN stipendium

Stipendijní program, Business School Nizozemsko (BSN) dosáhla 60 dílčí stipendia k dispozici pro rok 2016.


Data zahájení:

  • 16.května 2016
  • 19.září 2016


Splňují předpisy:

Americký akreditační organizace, akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP) a Švýcarskou akreditační organizace (eduQua) mít akreditované BSN a své programy MBA.

NRTO, NRTO, Nizozemská rada pro vzdělávání a vzdělávání, je zastřešujícím obchodním sdružením všech soukromých vzdělávacích a vzdělávacích agentur v Nizozemí. NRTO prosazuje zájmy soukromými poskytovateli školení a vzdělávání.


Cedeo je založena v roce 1980 a je iniciativa HR-manažerů z největších firem a sdružení v Nizozemsku, podporované ministerstvem hospodářství. Bezprostřední příčinou založení byla absence vhledu do kvality nabídky firemních školení. Nabídka obsahuje z více než desítky tisíc firemních školení, které nabízí více než 8500 organizací. Průzkumů spokojenosti zákazníků prováděných v rámci kupujících základě Cedeo uspokojuje potřebu inventarizace a záruku na kvalitu kupujících vzdělávání a rozvoj, jakož i pro další HR-služby.


WIAL Business School Nizozemsko je první evropská instituce, aby se stal pobočky Světového institutu pro Action Learning (WIAL). S takovou vynikající organizace zálohování našich aktivit, tyto kroky signál Naším záměrem vyniknout ještě více jako pečlivé praktik tohoto mocného metodiky učení.

Proč studovat zde:


Většina z nich používá tradiční metody výuky MBA, Business School Nizozemsko, ve stanovených hranicích NVAO, změnil tento přístup drasticky. Teorie není jen součástí výsledku těchto programů Action Learning MBA, BSN zahrnuje také obchodní problémy a výzvy z reálného života ve vzdělávacím programu.


Oba student a organizace nesou odpovědnost za realizaci projektu. Organizace musí být ochoten chránit jejich zúčastněných manažer od všeho, co by mohl omezit výsledek projektu. Tím se uvolní by mělo být chyba manažer ze strachu z odplaty. Pokusů a omylů, je nezbytné pro úspěšný výsledek projektu.

Action Learning je: Učení dohromady. Malé sady nebo skupiny kamarádů v protivenství, poznat se navzájem a v rámci sociální struktury učení skupiny se koná. Lektoři již přednáška, ale podílet se na řešení nových problémů, usnadnit reorganizaci myšlení a hledání správných otázek. Soubor je osobní síť každého člena.


V akčním učení MBA je situace učení vytvořený ve kterém manažeři prozkoumat a vyšetřit společně s důrazem na kladení správných otázek, s lektory na základě svých zkušeností s cílem usnadnit tento proces. Tato správa vzdělávání filozofie vyžaduje mnoho úsilí od obou studentů a přednášející, daleko za tradiční předávání a vstřebávání znalostí.


"Dej člověku rybu, krmit ho na jeden den. Učí člověka lovit, krmit ho na celý život "- Lao-c '(původní Action Learner).

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Duration
24 měsíců
Kombinované
Price
27,500 EUR
částečné stipendia k dispozici
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date