Mezinárodní řízení MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Stupeň

Master of Business Administration (MBA)

Jazyk (y) kurzu

Náš program se koná výhradně v angličtině. pro mezinárodní studenty jsou kurzy němčiny na všech úrovních začleněny do našeho rozvrhu.

Vstupní semestr

Letní (pouze obchodní absolventi) a zimní semestr (všechny ostatní stupně)

Zahájení programu

Zimní semestr: Pozdní září
Letní semestr: začátek března ( rychlá cesta pro absolventy)

Doba trvání programu

4 semestry (21 měsíců) pro absolventy z jiných oborů
3 semestry (15 měsíců) pro obchodní absolventy [= rychlá cesta]

Poplatky za program *

3 950 € za semestr

* podléhají změnám v nadcházejících akademických letech

Požadavky na aplikace

• Bakalářský titul

• 2 roky odborné praxe po prvním vysokoškolském vzdělání

• Skóre GMAT: 550

• Skóre TOEFL: 100 (IBT)

• osobní pohovor; telefonní rozhovor je možný pro zahraniční žadatele

Vezměte prosím na vědomí, že žadatelé z Německa, Švýcarska a Rakouska musí mít první stupeň GPA 2,5 a vyšší. GMAT není povinným požadavkem pro žadatele z těchto tří zemí.

Termín podání žádosti

15. června pro zimní semestr (nebo 31. července pro držitele německých víz)
15. prosince pro letní semestr (nebo 31. ledna pro držitele německých víz) ( rychlá cesta pro obchodní absolventa)
Výbor pro přijímání MBA kontroluje žádosti průběžně po celý rok.

Proč Pforzheim MBA v mezinárodním managementu?

Vychutnejte si kvalitní vzdělání.
Mezi nejlepšími 10 mezinárodními magisterskými studijními obory - vyrobenými v Německu "se MBA Pforzheim připravuje na převzetí manažerské odpovědnosti. Náš zájem o kvalitu a neustálé zlepšování je potvrzen akreditací společnosti AACSB International. Pforzheim University Business School tedy patří do elitní skupiny méně než 5% obchodních škol po celém světě a na méně než deset z asi 200 německých obchodních programů, které jsou akreditovány AACSB.

Zvyšte své možnosti kariéry.
Pforzheim MBA otevírá široké možnosti pro rozvoj kariéry. Ať už chcete čelit novým výzvám, zaznamenali jste zpomalení vaší křivky učení nebo jste schopni pokročit ve své současné společnosti, Pforzheim MBA vám umožní obnovit svou kariéru s novými znalostmi a dovednostmi, novou profesionální sítí a nové sdružení značek. Pokud máte nepodnikatelské zázemí, MBA Pforzheim vás připravuje na změnu orientace své kariéry směrem k podnikání a řízení.

Zaměřte se na to, co skutečně potřebujete.
Dodáváme obchodní kompetence, nejen teorii. Naši profesoři nemají pouze doktorské, Ph.D. nebo magisterské tituly - pracují nejméně 5 let na vyšších manažerských pozicích. Naše výuka je založena na výzkumu i odborné praxi. Kromě toho modulový systém Pforzheim MBA vám umožní individualizovat studium, abyste posílili své silné stránky.

Užijte si individuální kariérní postup a koučování.
Naši profesoři jsou vaši trenéři, ne vaši instruktoři. Budete mít možnost využívat individuální poradenství od profesorů během studia. Naše malá velikost kurzu podporuje intenzivní interakci mezi studenty a fakultami, která je zásadní pro dosažení nejlepšího výsledku studia MBA.

Získejte přehled o podnikání.
Být obklopen některou z nejsilnějších společností na světě, můžete využít potenciálu regionu Pforzheim-Stuttgart. Spolupracujeme s různými společnostmi v různých odvětvích prostřednictvím firemních projektů, firemních návštěv a hostujících řečníků ve třídě. Tato úzká souvislost s praxí je důležitou součástí našeho vzdělávacího řízení v Pforzheimu.

Objevte podnikání zítřka.
Připravíme vám, abyste zvládli velké výzvy 21. století ve prospěch vaší společnosti. Naše kurzy v obchodních disciplínách jako Marketing, Consulting, účetnictví a finance řeší potřeby budoucího podnikání. Kromě toho se naše specializace zabývají zítřejšími problémy inovačního řízení, udržitelnosti a globalizace. Navíc nabízíme školení o softwarových dovednostech v průběhu studia.

Globalizujte svou síť.
80% studentů MBA Pforzheim je mezinárodních, pocházejících ze všech kontinentů. Globální, interkulturní síť začíná přímo ve třídě. Interkulturní kompetence se nejen teoreticky učí, ale získává prakticky každodenní interakce. To bude důležité pro Vaši profesionální budoucnost v procesech vyjednávání a týmové práci. Na náš program přispívají renomovaní hosté z partnerských univerzit.

Užijte si mezinárodní kulturu.
Pforzheim MBA nabízí možnost studovat ve dvou zemích nebo dokonce na dvou kontinentech v jednom programu, na našich partnerských univerzitách v USA, Latinské Americe, Asii či Evropě. Pro studenty s prvním titulem z německé instituce je povinné studovat třetí semestr v zahraničí. Pro všechny ostatní studenty je to volitelné.

Získejte nejmodernější vzdělání za rozumnou cenu.
Naším záměrem není maximalizovat zisky, ale zajistit udržitelné managementové vzdělávání pro budoucí generace vedoucích pracovníků. Získáte více za méně - mezinárodně uznávaný stupeň a dovednosti pro řešení obchodních problémů 21. století.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The d ... Čtěte více

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The demand for specialists in the various fields of the jewellery industry over the last 130 years has resulted in the development of an important applied university of sciences with a variety of studies which is second to none in Germany. Méně