Northwestern Wisconsin je jediný akreditovaný MBA


Náš program MBA je nabízen ve večerních hodinách, aby vyhovoval potřebám pracujících dospělých. Můžete také kombinovat on-campus kurzy s on-line kurzy nabízené prostřednictvím konsorcia MBA univerzity v Wisconsinu.

Přehled programu

Program UW-Eau Claire MBA poskytuje široké a praktické znalosti o podnikání a dynamickém a globálním prostředí, ve kterém působí. Rozvíjíte dovednosti a podnikatelský duch potřebný ke zvládnutí změn a poznáte příležitosti, které vytváří. A budete se naučit pokyny pro konfrontaci situací v etickém a společensky odpovědném způsobu.

Jako student v našem 30 kreditu MBA program, se přihlásíte do:

»16 kreditů MBA modulů
»2 kredity požadovaných minimodulů: Vedení a rozmanitost
»12 kreditů volitelných předmětů.

Můžete absolvovat MBA absolvováním všech kurzů v areálu UW-Eau Claire. Kurzy na škole jsou nabízeny ve večerních hodinách, aby vyhovovaly vašemu pracovnímu plánu. Můžete také kombinovat kurzy MBA v on-campus s on-line kurzy, které nabízí UW-Eau Claire a její partneři konsorcia MBA z University of Wisconsin - UW-La Crosse, UW-Oshkosh a UW-Parkside.

Na kampusu a on-line kurzy jsou pohodlně malé a studenti v našem MBA program se znají jeden druhého a fakulty. Diskuse ve třídě jsou velmi bohaté, kdy členové fakulty slouží více jako diskusní facilitátoři než profesoři, kteří si z vašeho vysokoškolského studia vzpomínáte.

Vstupné Požadavek

UW-Eau Claire MBA program byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám absolventů v pracovní síle, stejně jako studenti, kteří hledají přímé přijetí z jejich vysokoškolských studijních programů. Vítáme také žádosti zahraničních studentů a jednotlivců, kteří se zajímají o 150 hodinový program BBA / MBA.

Váš vysokoškolský titul nemusí být v obchodní oblasti. Nicméně jednotlivci, kteří nemají bakalářské studijní programy, musí splňovat předpoklady programu pro program MBA. Obraťte se na ředitele MBA, pokud si přejete diskutovat o strategiích pro splnění předpokladů kurzu programu MBA.

Chcete-li být přijati do programu MBA v plném stavu, studenti musí splňovat následující požadavky:

  • Získat titul bakaláře z regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity
  • Kumulativní stupeň průměru vysokoškolského stupně nejméně 2,75 (na stupnici 4,0)
  • Uspokojivé absolvování předpokladů kurzu programu MBA
  • Přijatelné skóre absolvování Admission Test® (GMAT®) nebo Absolvování záznamu zkoušek (General Test) (GRE® General Test).
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Wisconsin Eau Claire College of Business »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek