Mba

Všeobecné informace

Popis programu

College of Business na California State University, Chico nabízí magisterské úrovni firemní kurzy pro začínající a pracovní obchodní profesionály. Studenti citují školní silnou regionální pověst, důraz na rozvoj týmových dovedností a vzdělávací program, který se zaměřuje na rozvoj praktických dovedností jsou jejich důvody pro volbu pokračovat v absolvent obchodní stupeň z Chico státu.

Program CSU, Chico MBA vítá žádosti od domácích i zahraničních studentů, kteří jsou motivováni se učit dovednosti a znalosti, které potřebují, aby se stala úspěšnou manažery. Ačkoli někteří obchodní zkušenosti je naznačeno, že není nutné, a studenti nepotřebují bakalářský titul podnikání. Studenti, kteří nemají bakalářský titul podnikání bude muset přijmout řadu kurzů pro přípravu na jejich absolvent obchodní program.

Program MBA připouští studentů na základě výběrového řízení a typicky připouští asi 50 až 60% žadatelů. Studenti budou do značné míry považovat za založen na kombinaci jejich GPA, GMAT / GRE skóre, a kvalita jejich prohlášení o účelu a doporučující dopisy. Významná pracovní zkušenosti, přičemž není podmínkou, bude považovat za součást procesu přezkoumání.

Vydělávat si titul MBA z CSU, Chico může vám pomoci:

  • Kariéře - Stupeň MBA vám pomůže získat dobrou práci s horní podniku a rychle šplhat po firemním žebříčku na pozicích s stále rostoucí mzdové balíčky a slušnými titulů.
  • Udělat kariéru Změnit - Pokud je váš současný profesní dráhu už ne zájmy nebo odměny vám, absolvování MBA vám může poskytnout příležitost a dovednosti, které potřebujete pro kariéru s progresivní společnost ve svém současném poli nebo ve vzrušující nový obor celkem.
  • Založit svůj vlastní podnik - CSU, Program Chico MBA je navržen tak, aby vám představil pokročilé teorie ve vedení, správu a analýzu dat, finance, účetnictví, řízení lidských zdrojů, řízení dodavatelského řetězce, marketing a obchodní strategie-právě ty věci You ' budete muset vědět, jak začít svůj vlastní prosperující podnikání v high-růstu průmyslu.

Titul MBA specializace

on CSU, Chico MBA program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní manažerské rozhodování, flexibilita provádět obecnou nebo jen mírně specializovaných business osnovy a základem pro pokračující osobního a profesního růstu. Prostřednictvím případové studie, přednášky a projektové práce, studentům rozvíjet hluboké pochopení toho, jak přední společnosti analyzovat, třídit a sladit základní podnikové funkce pro udržení konkurenční výhodu.

MBA studenti mají několik vynikajících možností; Studenti si mohou zvolit soustředit na sérii kurzů, které staví pokročilé kompetence v oblasti podnikových informačních systémů (EIS) nebo projektového řízení. Podrobnosti o každé z těchto možností jsou uvedeny níže. Kromě toho, MBA studenti mohou absolvovat 30-ti jednotku obecné MBA se studenti mohli přizpůsobit prostřednictvím svého výběru volitelných předmětů.

Podnikové informační systémy (EIS)

CSU, Chico je uznávaným lídrem v oblasti podnikových informačních systémů osnov. EIS Důraz je navržen tak, aby splňovaly rostoucí požadavky úlohy na odborných poradců, podnikových procesů analytiky, specialisty IT infrastruktury a SAP funkční analytiky. Důraz Osnovy EIS je cesta k SAP TERP 10 certifikaci.

Projektové řízení

dovednosti projektového řízení a znalosti jsou ve vysoké poptávce. Studenti, kteří absolvují vhodnou řadu kurzů v rámci tohoto důrazu jsou připraveni sedět na Project Management Institute (PMI) CAPM nebo PMP certifikační zkoušky. Skvělá volba pro všechny studenty, ale měl by být zvláště atraktivní pro inženýrství a managementu stavebnictví studentů.

Vstup na Master of Business Administration Program

Program CSU, Chico MBA vítá žádosti od domácích i zahraničních studentů, kteří jsou motivováni se učit dovednosti a znalosti, které potřebují, aby se stala úspěšnou manažery. Ačkoli někteří obchodní zkušenosti je naznačeno, že není nutné, a studenti nepotřebují bakalářský titul podnikání. Studenti, kteří nemají bakalářský titul podnikání bude muset přijmout řadu kurzů pro přípravu na jejich absolvent obchodní program.

Program MBA připouští studentů na základě výběrového řízení a typicky připouští asi 50 až 60% žadatelů. Studenti budou do značné míry považovat za založen na kombinaci jejich GPA, GMAT / GRE skóre, a kvalita jejich prohlášení o účelu a doporučující dopisy. Hledáme studenty s standardizovaných testech alespoň 50. percentilu na kvantitativní i verbální dovednosti. Pro GMAT, který je kombinovaný výsledek 570 nebo vyšší, a pro GRE, který je kombinovaný výsledek 303 nebo vyšší. Co se týče Průměry Grade Point z předchozích stupňů, program MBA touží žadatelům 2,75 (nebo vyšší) v posledních 60 jednotek bakalářský titul a my raději alespoň 3,0 v posledních 30 jednotek.

Test skóre a GPA očekávání jsou obecně, a můžeme považovat posluchače s výsledky testů a GPA je nižší než tyto typické skóre. Domníváme se, že celá aplikace paket (včetně doporučující dopisy, prohlášení o účelu, atd.) S cílem dospět k rozhodnutí o přijetí do programu. Významná pracovní zkušenosti, přičemž není podmínkou, bude považovat za součást procesu přezkoumání.

Poslední aktualizace Srp 2016

Informace o škole

Welcome to the College of Business We prepare students to be work-ready. Our faculty, staff, academic programs, and extracurricular activities all contribute to developing students to have the skills, ... Čtěte více

Welcome to the College of Business We prepare students to be work-ready. Our faculty, staff, academic programs, and extracurricular activities all contribute to developing students to have the skills, knowledge, and dispositions for success. Méně