Chcete-li se stát výjimečným obchodním lídrem v rychle se měnícím světě, potřebujete výjimečnou MBA na London Business School.

Naše flexibilní 15-21 měsíční MBA poskytuje veškerou akademickou přísnost, kterou byste měli očekávat od špičkového programu. Navíc jsme odlišeni naší jedinečnou polohou a skutečnou rozmanitostí ve třídě. Londýnská obchodní škola MBA poskytuje jedinečné vzrušující prostředí, které je založeno na globální síti financí a podnikání. Připoj se k nám.

Proč je London Business School MBA?

Studium MBA je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které můžete udělat, a volba správného programu je zásadní. Tak proč studovat na London Business School? Co vám můžeme nabídnout?

  • Globální síť
  • Londýnská výhoda
  • Inovativní učební plán
  • Prosperující komunita školního areálu

Podrobné údaje o programu

Naše přísné a praktické učební pomůcky vám dávají čas studovat ponořené do mimořádně mezinárodního prostředí. Kurzy prvního ročníku poskytují studentům znalosti a rámce obecného managementu, zatímco naše široké volitelné portfolio dělá z druhého roku jednu z možností, která vám umožní skutečně rozlišit sebe. Udržujte volby otevřené nebo zvolte koncentraci z jedné ze šesti oblastí.

- Reciproční volitelný zápis s University College London vám umožní výběr vědeckých a technologických volitelných předmětů.

- Osvobození od kurzu pro studenty, kteří již mají podstatné znalosti z oboru ekonomie nebo účetnictví.

- Flexibilní kreditní požadavky vám umožňují absolvovat minimálně 9 a maximálně 12 volitelných kurzů.

Obě tyto možnosti zvyšují všestrannost vašeho osobního programu - tím, že si můžete vzít další volitelný předmět v jiné oblasti zájmu nebo dokončit studium ve třídě brzy, možná do prosince druhého roku.

Naše MBA není čistě o znalostech, ale také o rozvíjení dovedností, které potřebujete k tomu, abyste se stali globálním lídrem.

- Vyčlenili jsme dvakrát tolik času na náš velmi úspěšný program profesionálního rozvoje, který vám umožní další rozvoj dovedností ve vašem druhém roce a mnohem širší přístup do našeho portfolia.

- Rozvoj dovedností v oblasti služeb v oblasti kariéry vám pomůže vytvořit realistickou kariérovou strategii a důkladněji se připravit na rozhovory a na řešení nabídek zaměstnání. ČSSD se počítá jako jeden kredit.

Cílová skupina

Lidé se rozhodnou pro studium MBA z různých důvodů. Někteří chtějí provést vertikální posun v současné kariérové ​​dráze, zatímco někteří se snaží změnit průmyslovou nebo pracovní funkci. Jiní se snaží vytvářet podnikatelský soubor nástrojů, který jim umožní realizovat vlastní obchodní plán. Všichni se snaží lépe se postavit k budoucímu pokroku a úspěchu.

Zatímco pocházejí z mnoha různých tradic, naši studenti sdílejí stejné základní vlastnosti. Jsou zkušení. Mají vysokou intelektuální schopnost. Jsou rozhodní a ambiciózní. Jsou kulturně vědomi. A co je nejdůležitější, mají potenciál být vůdci a ovlivňovateli budoucnosti.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z London Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
15 měsíců
Denní studium
Price
44,490 GBP
úvěr a stipendium jsou k dispozici
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date