Mba

Všeobecné informace

Popis programu

Náš MBA programy Byly navrženy tak, aby rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné pro provoz v vysoké úrovni profesionálních obchodních rolí v širokém spektru organizací.

Náš dlouholetý pověst podnikatelského vzdělávání a výborné spojení zaměstnavatele, poskytuje příležitost pro studium Masters úrovni v podpůrném a odborně zaměřeného prostředí.

Naše poplatky za kurz MBA na akademický zasedání 2016/17 budou zveřejněny v nejbližší době. Výhody MBA Předmět poskytuje účastníkům příležitost nejen posílení jejich teoretické i praktické chápání podnikání teorie a koncepty, ale i pro uplatňování těchto znalostí prostřednictvím hlavní dílo založené na projektu.

Kromě toho, všichni účastníci jsou nabízeny značné množství profesionálního mentoringu na podporu jejich akademické a profesní rozvoj během jejich studia.

Struktura

V prvních dvou semestrech studia, budou účastníci na našich kurzů MBA studovat řadu základních modulů, včetně vedení a profesního rozvoje.

V závěrečném termínu, budou uchazeči vybírat z řady možností a provedení Business Research modulu je připravit pro projekt založené na práci.

Celkový úvěrový rating: 180

Předpoklady

Kandidáti se očekává, že držet dobrý diplom (v případě MBA Finance, to je potřeba mít v ceně finance).

Budou považovány za žádosti od uchazečů s rozsáhlými odbornými zkušenostmi, kteří prokáží, akademický potenciál.

V případě mezinárodní přihlášky, potřebujeme IELTS 6.0, bez složkou pod 5,5.

Posouzení

Moduly jsou hodnoceny různými způsoby, včetně eseje, zprávy, nevídaných zkoušek a projektů založených na práci.

Poslední aktualizace Říj 2015

Informace o škole

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalise ... Čtěte více

When you choose Leeds Trinity University, you choose a university renowned for teaching excellence, highly employable graduates and high student satisfaction. We’re committed to offering a personalised student experience, in a friendly and supportive environment that will allow you to thrive. Méně