Mba

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

AIT School of Management nabízí špičkové MBA v Thajsku. Kurikulum MBA je komplexní program určený k poskytnutí koncepčních, analytických a osobních dovedností, které pomáhají účastníkům připravit se, aby byli efektivními manažery v mezinárodním podnikatelském prostředí. Je interdisciplinární, kombinuje prvky z inženýrství, ekonomie, sociální psychologie a manažerských oborů.

Náš program MBA podporuje participativní učení a využívá celou řadu interaktivních učebních metodologií, aby se studenti mohli naučit nejnovější manažerské koncepty, techniky a nástroje a co je ještě důležitější, rozvíjet dovednosti a postoje poslechu a porozumění ostatním, holistické myšlení, rozhodování, komunikace a vyjednávání.

Cíle

Rozvíjet manažery s mezinárodním měřítku, kteří mohou řídit strategicky, aby byla zajištěna organizační konkurenceschopnost a růst v dynamickém technologického a podnikatelského prostředí.

Hodnota

  • Nabízejí příležitost učit se v multi-národní a multi-kulturního prostředí;
  • Rozvíjet porozumění a schopnost aplikovat moderní metody řízení;
  • Vyvíjet příslušné kompetence při identifikaci, porozumění, analýzy a efektivně řešit problémy, řízení a problémy veřejných i soukromých organizací;
  • Nabízíme mezinárodní a multikulturní expozice vůči různých systémů a zkušeností managementu, prostřednictvím našeho přístupu k vynikajících mezinárodních sítí partnerských institucí v Evropě, Americe a Asii;

MBA program struktura

Učební plán MBA se skládá ze 10 povinných kurzů o 3 kredity každý (30 kreditů) a 6 kreditů MBA projekt s možností pro 12 kreditní výzkum studie.

Povinné předměty

1.. Účtování rozhodování
2. Business Analytics pro rozhodování o řízení
3. Podnikání a nové podniky
4. Podnikové finance
5. Vedení a řízení organizace
6. Manažerská ekonomie
7. Řízení technologií a inovací
8. Řízení marketingu
9. Řízení provozu
10. Strategie a udržitelnost firem

Možnost studie projektu / výzkumu

Studijní program MBA má dvě možnosti pro absolvování studia - MBA Project option a Research Study. Minimální požadavek MBA na úvěrové požadavky je 36 kreditů a pro studijní studium je 48 kreditů.

Možnost MBA Projekt je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře v soukromém i veřejném sektoru, stejně jako práce v oblasti poradenství. Projekt MBA se zaměřuje na manažerské plánování, rozhodování a řešení problémů v organizačním kontextu.

Možnost výzkumné studie se doporučuje pouze těm, kteří mají zájem o hloubkovou studii o konkrétních tématech.

Vstupní požadavky

  • být držitelem bakalářského titulu (4 roky) nebo jeho ekvivalentu ve vhodném studijním oboru z uznávané instituce;
  • minimální CGPA 2,75 v bakalářském stupni;
  • mají přijatelnou úroveň angličtiny *.
  • Minimální roční pracovní zkušenost (rozhodující pro udělení stipendia)
  • Žadatelé o stipendium mohou být požádáni, aby se zúčastnili přijímacího testu.

* Programy AIT se provádějí v anglickém jazyce, což je oficiální médium celého komunikačního institutu. Žadatelé musí předložit důkaz odborné způsobilosti v angličtině tím, že předloží jeden z následujících mezinárodních testovacích bodů: TOEFL, IELTS nebo TOEIC. Očekávané výsledky jsou: TOEFL Internet-založené 79 / počítač-založené 213 / papírové 550; IELTS 6.0; TOEIC 750.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Asian Institute of Technology (AIT) is a leading international institute of higher learning in Thailand promoting technological change and sustainable development in the Asian-Pacific region throu ... Čtěte více

The Asian Institute of Technology (AIT) is a leading international institute of higher learning in Thailand promoting technological change and sustainable development in the Asian-Pacific region through higher education, research and outreach. Méně