Mba v udržitelném řízení, san francisco hybrid

Všeobecné informace

Popis programu

Spojení přísné teorie řízení a praxe s ekologickým a společenským vědomím, systémovým myšlením a udržitelným vedením.

Poznámka: Vzhledem k struktuře kurzu hybridní (kombinované online / měsíční in-person kurzy) není tento program otevřen pro zahraniční studenty vyžadující studentské vízum. Podívejte se na naše MBA v udržitelném podnikání, Seattle Metro program, pokud je požadováno studentské vízum.

Všechny tři míry Master of Business Administration (MBA) jsou pro ty, kteří si představují spravedlivější, prosperující a udržitelný svět. Presidio Graduate School umožňuje studentům, aby se stali kvalifikovanými a vizionářskými vůdci, změnili agenty a podnikatele v jakékoli oblasti nebo podniku. Nejvýraznějším prvkem našich programů je naše podpisové integrované učební plán, jehož cílem je spojit přísné teorie a praxi řízení s ekologickým a společenským vědomím, systémovým myšlením a udržitelným vedením.

Udržitelnost v každém kurzu

Programy MBA programu Presidio Graduate School připravují studenty na to, aby byli kvalifikovaní a vizionářští vedoucí pracovníci v jakémkoli oboru nebo podniku. Dnešní obchodní profesionálové musí nejen vedení úspěšných organizací, ale také pochopit mnoho komplexních a vzájemně závislých otázek, které definují udržitelnost, od změny klimatu a čistých technologií až po zapojení zainteresovaných stran a sociální odpovědnost.

Naše MBA stupně spojují přísné teorie řízení a praxe s ekologickým a společenským vědomím, systémovým myšlením a udržitelným vedením. Naše učební osnovy spojují tyto prvky dohromady, aby posílili naši studenty, aby se stali efektivními vůdci, změnili agenty a podnikatele ve službách spravedlivějšího, prosperujícího a udržitelnějšího světa.

Přehled programu MBA

Absolventi Presidio Graduate School prosperují, protože dnešní úspěšní obchodní profesionálové musí nejen vedení organizací, ale také pochopit mnoho komplexních a vzájemně závislých otázek, které definují udržitelnost. Od změny klimatu a společnosti CleanTech k angažovanosti zúčastněných stran a společenské odpovědnosti existují nové dovednosti a nové smýšlení, které jsou zásadní pro zajištění spravedlivějšího, prosperujícího a udržitelnějšího světa. Vymezujeme kompetence v oblasti udržitelného řízení jako funkční zvládnutí těchto tří základních pojmů.

Formát programu MBA

Programy PGS MBA jsou 60-kreditních kurikulum s 15 povinnými kurzy a jedním volitelným. Program kombinuje osobní zkušenosti s vyučováním v učebně s flexibilitou interaktivního učení na dálku. Studenti mají tolik času ve třídě jako tradiční program MBA. PGS však poskytuje další úroveň učení prostřednictvím robustní online komponenty, která rozvíjí základní manažerské dovednosti a usnadňuje virtuální spolupráci mezi studenty.

Program na plný úvazek zahrnuje dva roky a program na částečný úvazek čtyři roky. Každý semestr probíhá třídenní výuka během čtyřdenního pobytu (studenti na částečný úvazek navštěvují hodiny po dobu dvou dnů). Tyto pobyty se vyskytují ve čtvrtek až neděli jednou měsíčně po dobu pěti měsíců.

Program MBA programu Presidio Graduate School připravuje studenty, aby byli kvalifikovanými a vizionářskými manažery v jakémkoli oboru nebo podniku. Dnešní obchodní profesionálové musí nejen vedení úspěšných organizací, ale také pochopit mnoho komplexních a vzájemně závislých otázek, které definují udržitelnost, od změny klimatu a čistých technologií až po zapojení zainteresovaných stran a sociální odpovědnost.

Naše MBA stupně spojují přísné teorie managementu a praxe s ekologickým a společenským vědomím, systémovým myšlením a udržitelným vedením. Naše učební osnovy spojují tyto prvky dohromady, aby posílili naši studenty, aby se stali efektivními vůdci, změnili agenty a podnikatele ve službách spravedlivějšího, prosperujícího a udržitelnějšího světa.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

Presidio Graduate School (PGS) a graduate school built on integrating sustainability into management practices for the next generation of leaders in every industry and across all sectors. PGS is an in ... Čtěte více

Presidio Graduate School (PGS) a graduate school built on integrating sustainability into management practices for the next generation of leaders in every industry and across all sectors. PGS is an independently accredited non-profit private institution with courses in San Francisco, CA and Seattle, WA. Méně
Seattle , San Francisco + 1 Více Méně