MBA v oboru Hospitality & Luxury Brands Management

MBA program CMH je mezinárodně uznávaný jako 5-letý a 6-letý po absolvování stupně stupně. Studenti mají vysoké pozice a jsou okamžitě funkční díky aktualizovanému školení týkajícímu se odborných akcí.


MBA dokonale odpovídá potřebám společností, které hledají zkušené a funkční kandidáty, které mají skutečný mezinárodní rozměr a skvělou adaptabilitu.


Školení zdůrazňuje osobní rozvoj, plánování kariéry a personalizované sledování.


MBA - Master of Business Administration je:

  • Celkový pohled na společnost
  • Mezinárodní pohled na podnikání
  • Podnikatelské myšlení v odvětví pohostinství a luxusních značek

Příležitosti / Kariérní plán


Mezinárodní řízení pohostinství


Manažer hotelu, správce lázeňského centra, marketingový manažer, reklama, komunikace, vztahy s veřejností, administrativa a finance, lidské zdroje, prodej nebo nákup v pohostinském průmyslu, F & B, semináře a pořádání banketů, cestovní pořadatel, konzultant hotel / restaurace atd.


Mezinárodní řízení luxusních značek


Vývojový ředitel luxusní značky, luxusní hotelový manažer, manažer lázeňského centra, manažer luxusní boutique, manažer marketingu, komunikace, reklama, public relations, administrativa a finance, lidské zdroje, prodej nebo nákup v luxusním průmyslu, Značky, luxusní cestovní pořadatel, manažer značky, manažer / marketingový poradce v luxusu atd.


Mezinárodní řízení cestovního ruchu


Manažer pro rozvoj cestovního ruchu v územních orgánech (kolektivních jednotek), ředitel kanceláře cestovního ruchu, manažer hotelu, manažer wellness centra, marketingový manažer, komunikace, reklama, vztahy s veřejností, administrativa a finance, lidské zdroje, prodej nebo nákup v hotelovém nebo turistickém zařízení Organizátor, cestovní pořadatel, manažer / marketingový konzultant v sektoru cestovního ruchu, manažer projektu pro rozvoj cestovního ruchu, produkt cestovního ruchu vedoucí marketingu, manažer pro rozvoj místního nebo regionálního cestovního ruchu apod.


Komunikace a vztahy s veřejností


Marketingový manažer, komunikace, reklama, public relations, tiskový důstojník, propagační akce organizátor, manažer komunikační agentury, organizátor veletrhů a obchodních výstav, manažer komunikace, obchodník, obchodník, komunikační konzultant atd.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z CMH »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
9,700 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date