MBA v oblasti společenské odpovědnosti podniků

CSR je darem pro mladou Indii. To se objevilo jako hluboká oblast řízení s cílem zajistit příležitosti a růst. Nový prostor pro práci, překonává hranice koncepce člověka. Spíše synerguje stroj a lidstvo. Jedná se o jedinou oblast, která nabízí omezení potěšení kombinací člověka a podnikání. Takže pro manažera CSR pro zítřek musí být jednotlivec akademicky dobře zběhlý a odborně vyškolený v oblastech CSR. Rovněž je třeba, aby byly z hlediska CSR typicky upraveny.


O programu (MBA v CSR)

Usilovat o zahájení MBA v kurzu CSR je národní potřeba a považována za národní příspěvek. Od tohoto okamžiku budou odkazy na rok 2013; citovat mandát zákona o CSR jako nový podnikatelský rys, větší než jakákoli jiná oblast managementu specializace. CSR ve společnostech Bill je tichá revoluce, která bude pokračovat v růstové trase Indie na jiné úrovni. Hodnota naší MBA v programu CSR lze nalézt prostřednictvím široké škály možností akademických pracovníků a příležitostí k profesionálním výsledkům. Pokud jde o zákon, je zde více než 3000 velkých společností a dalších 11 tisíc společností musí zřídit své oddělení CSR s plnohodnotnými operacemi. Od tohoto roku bude vyžadovat tisíce profesionálů. CSR-CoE je tedy jediný indický viz. První instituce jižní Asie nabízí 120 míst.


Rozlišovací funkce programu

MBA v oblasti sociální odpovědnosti podniků vám nabízí příležitost rozvíjet svou kariéru spojením sociálních otázek s perspektivami podnikání. Lepší způsob, jakým byste byli schopni souviset a rozlišovat mezi typickým blahobytem a přínosem lidí prostřednictvím účasti firem v sociální odpovědnosti podniků. Zpráva o udržitelném rozvoji již spadá pod sociální odpovědnost podniků. Je spojena s průmyslovými vztahy, řízením dodavatelského řetězce, R & R a hodnotami značky, seznam je doslova velký. To vám vybaví znalosti a dovednosti, jak řešit podnikání a společnost ve prospěch lidí.

Jedná se o první formální program řízení, který má pracovní potenciál s kariérovým růstem. MBA v oblasti sociální odpovědnosti podniků je čerstvá snaha realizovat sílu vašich snů. Pokud máte důvod růst ve vašem čase, tento program je odpovědí.

Chápeme svůj potenciál a to je naše vášeň Tento průkopnický program demonstruje náš závazek zajistit, aby výuka sociálních odpovědností firemních postupů a etiky byla hlavní součástí MBA CSR-CoE.

Prostřednictvím tohoto programu budeme vytvářet nové manažerské kádry - jeho trochu odlišné srovnání s běžným programem MBA. Jsme opatrní při správné volbě a toto je jediná vznikající oblast na cestě k realizaci vaší síly snů. To je nepochybně rozlišená příležitost, která vás volá.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2020
Duration
2 let
Denní studium
Price
193,500 INR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date