MBA v obchodním modelování a vývoji

FILOZOFIE

Absolventi MBA MUIC v oblasti obchodního modelování a vývoje jsou dobře vybaveni jak teoretickými, tak praktickými aspekty obchodního modelování a vývoje a strategickými aplikacemi v reálných podnikových situacích as nástroji nezbytnými k úspěchu a dokončení v dynamickém obchodním světě.

ODŮVODNĚNÍ

V dnešním stále rostoucím konkurenčním prostředí podnikatelé hledají nové kvality ve svých stávajících i nově najatých zaměstnancích. Lidé s vědeckými mysli, kteří jsou osobami s pokrokovým zamyšlením se silnou vizí do budoucna, jsou vyhledávané předními společnostmi. Nicméně profesionálové, kteří jsou schopni analyzovat obchodní data a vytvářet množství strategických strategických rozhodnutí, představují malé množství absolventů MBA. Aby mohl MUIC reagovat na rostoucí poptávku po celosvětovém podnikání, rozhodl se nabídnout MBA v oboru Business Modeling and Development, s cílem připravit profesionální absolventy, kteří jsou vybaveni silnými kvalitativními a kvantitativními obchodními analytickými dovednostmi.

Cíle

Vyrobit absolventy, kteří mají vlastnosti, znalosti a dovednosti:

 1. Mít znalosti týkající se teorií, principů a přístupů řízení podniku v celkovém obrazu a v oblasti modelování a rozvoje podnikání;
 2. Mít analytické, kvantitativní a rozhodovací dovednosti, které vedou k úspěšné kariéře v podnikatelském, vládním nebo soukromém sektoru;
 3. Dokáže vytvářet a prezentovat výsledky výzkumu o modelování a vývoji v obchodě správně a v souladu s etickými zásadami výzkumu;
 4. Mít dobře rozvinutou schopnost efektivně využívat angličtinu mimo Thajsko a / nebo v mezinárodním obchodním kontextu;
 5. Buďte zodpovědní a schopni pracovat s ostatními jak v roli vedoucího, tak následovníka;
 6. Mají etické a společensky zodpovědné myšlenky a schopnost zvolit nejmocnější etické jednání za citlivých okolností; a
 7. Mít schopnost používat informační technologie pro správnou komunikaci, vyhledávání a prezentaci;

Přijímací kritéria

 • Bakalářský titul v oboru
 • Potenciální studenti s minimálně 1 rokem praxe by měli mít bakalářský titul s GPA ve výši 2,50 a vyšší.
 • Potenciální studenti, kteří nemají žádnou praxi, by měli mít bakalářský titul s GPA 3,00 nebo vyšším.
 • TOEFL 550 (nebo ekvivalent), IELTS 6.0, nebo absolvovat anglický zkušební test
 • Projděte rozhovor, test anglického psaní a kvantitativní test.

Studenti, kteří absolvovali mezinárodní program, jsou osvobozeni od anglického zkušebního testu.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Pan Nutthaboon Pornratthanacharoen

E-mail: nutthaboon.por@mahidol.ac.th

Volejte: +66818286209

MULTILINUÁLNÍ PŘEHLED - MUIC

Mezinárodní vysoká škola Mahidol University (MUIC), založená v roce 1986, byla prvním mezinárodním bakalářským studijním programem v Thajsku na veřejné universitě a jeho posláním bylo vyrábět obléhané absolventy, kteří jsou nejen obeznámeni se svými vybranými obory, ale také jsou schopni tyto poznatky využít prospěch lidstva.

MUIC udržuje silné zaměření na liberální umění a podporuje kulturu učení, která připravuje své studenty, aby se vyrovnaly s výzvami, že žijí a pracují v rozmanitém a globalizovaném světě. Více než 3 200 studentů vyučuje profesionální úplná a částečná fakulta, z čehož 60% jsou cizí státními příslušníky, s poměrem student-učitel 28: 1.

Akademický kalendář je založen na systému tří trimestrů, každý z nich probíhá po dobu 12 týdnů a krátké letní zasedání, ve kterém vysoká škola nabízí 19 vysokoškolských studijních programů v oblasti umění, vědy a administrativy, kromě 22 nezletilých, včetně čínských , Japonština, francouzština, němčina, španělština a thajština.

MUIC nabízí také dva postgraduální programy, Master of Business Administration v oblasti obchodního modelování a vývoje a Master of Management v mezinárodním managementu pohostinství, v jeho Graduate Center, s výhodnou polohou v srdci obchodní čtvrti Bangkoku.

V roce 2010 získala MUIC ocenění za nejlepší praxi za své výměnné programy od Thajského ministerstva školství jako uznání svého prosperujícího programu Studium v ​​zahraničí pro studenty zahraničních příchozích a zahraničních kandidátů. Vysoká škola má kromě neformálních dohod s více než 100 univerzitami a vzdělávacími agenturami po celém světě výměnné dohody s více než 75 partnerskými univerzitami ze Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Oceánie. Mezinárodní studenti z více než 45 zemí tvoří 15 procent studentského orgánu školy.

MUIC dále zvýšil svůj regionální a mezinárodní profil prostřednictvím svého Programu speciálních projektů. Každoročně se více než 200 hostujících studentů účastní krátkodobých výměnných dohod, jako jsou formální výuka, konference, workshopy, exkurze a stáže.

Vzhledem k výzvám našeho nového světového řádu nemůže být kulaté vzdělání omezeno na učební prostředí. Studentská asociace MUIC a její družina klubů nabízejí řadu aktivit, ve kterých mohou studenti sledovat své osobní zájmy ve sportu, v bojových uměních, v cyklistice, v diskusi, v hudbě, umění, dobrovolnictví a případových studiích. jejich interpersonální komunikace, budování týmu a vedení. Studenti MUIC se účastní také národních, regionálních a mezinárodních konferencí, seminářů a soutěží, díky nimž mohou rozvíjet mezikulturní citlivost.

Thajské ministerstvo obchodu nedávno udělila společnost MUIC Thajský důvěryhodný značek, neboť je příkladem nejvyšších mezinárodních standardů ve vzdělávání. Toto ocenění je potvrzením závazku MUIC k akademické excelence a internacionalismu.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červen 2020
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Price
13,080 USD
Přibližné náklady na jednoho absolventa
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červen 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červen 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date