Mba - významný svět v oblasti bankovnictví a financí

Všeobecné informace

Popis programu

MBA pro globální bankovnictví a finance je určena pro profesionály, kteří usilují o kariéru v globálním bankovnictví a financích. To vás provede řízení a technické dovednosti a rozvíjet vás do široce znalý odborník, který je schopen provádět v horní části mezinárodního bankovního a finančního sektoru.

Vidíte velký obrázek, pokud jde o financování? Podnikové finance vyžadují hluboké porozumění finančních metod a technik - od oceňování majetku až po získání poznatků o důležitých rozhodnutích o rozvoji podniku. Hlavním cílem MBA Global Banking a Finance je rozvíjet znalé a schopné vedoucí pracovníky, aby se rychle dostali na klíčové pozice v odvětví finančních služeb.

Strategie firemních finančních systémů a finančních služeb jsou nyní zapojeny do zásadního, dalekosáhlého procesu přeměny a změn. Strategická priorita bank a jiných finančních institucí se posunula pouze od růstu a velikosti směrem k většímu důrazu na ziskovost, výkonnost a tvorbu hodnoty akcionářů. Rostoucí ekonomický význam finančních sektorů také znovu zdůraznil, že bankéři, správci fondů, nadnárodní společnosti, cenné papíry, regulátoři a finanční poradci musí mít jasnou představu o teorii a praxi týkající se bankovnictví a financí.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of h ... Čtěte více

LUBM is an organization committed to imparting quality business and management education to working professionals in the Middle East and beyond. We have strong industry presence in the management of higher education. If number is the criteria for our successful operation then we have enrolled over 4000 students in the last 5 years. Last year in 2016, we enrolled about 1400 students. Méně