Read the Official Description

Přehled programu

Cílem finanční a investiční koncentrace je poskytnout studentům důkladné znalosti o významu a funkci finančních trhů v souvislosti s vývojem a monitorováním firemních finančních politik a cenami a používáním finančních nástrojů. Absolventi programu Finance a Investment budou vysoce kvalifikovaní pro manažerské pozice, jako jsou finanční analytici, pokladníci, správci majetku, finanční poradci a podobné pozice v řadě různých společností.

Cílem finanční a investiční koncentrace je spojit to nejlepší z amerického a evropského podnikatelského vzdělávání. Celosvětové vedoucí učebnice, materiál kufru a vysoce kvalifikovaná fakulta jsou součástí základních komponentů SIMT. Současný důraz na jedinečný přístup, který podnikly velké úspěšné globální německé korporace zaměřené na přidanou hodnotu znalostních obchodních procesů, je začleněn.

Studenti se učí aplikovat teoretický rámec na problémy s reálným životem tím, že začlení informace o finančních trzích do rozhodovacího procesu. Studenti se naučí věnovat pečlivou pozornost předpokladům a omezením používaných modelů a teorií, které jim pomohou pochopit, jak fungují finanční trhy, proč existují různé nástroje a instituce, stejně jako schopnost oceňovat finanční nástroje a hodnotit důsledky finančních rozhodnutí.

Struktura programu

Celková struktura stupně vyžaduje úspěšné dokončení 20 kurzů ve čtyřech termínech. Koncentrace v oblasti financí a investic zahrnuje dvanáct kurzů pokročilého řízení z obecného programu MBA, šest finančních a investičních modulů a dvou volitelných kurzů. Volitelné moduly mohou být vybrány z řady nabízených možností.

První semestr představuje úvod do základních problémů řízení, které se zabývají obecnými kurzy MBA. Tyto obecné moduly zahrnují podnikové finance a manažerské účetnictví jako základ programu FI. Druhý a třetí semestr se zaměřují na speciální dovednosti FI. Čtvrtý semestr nabízí pokročilé kurzy a zaměřuje se na projektovou práci v rámci společnosti.

Po úspěšném dokončení čtvrtého semestru budou volitelná stáže poskytovat studentům praktické zkušenosti s prací ve firmě nebo finanční instituci po dobu až čtyř měsíců.

Kurzy finančního a investičního soustředění jsou k dispozici

  • Mezinárodní finanční management
  • Investice
  • Mezinárodní finanční výkaznictví
  • DERIVÁTY
  • Analýza a řízení rizik
  • Finanční plánování a řízení
Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date