Read the Official Description

Formát Executive MBA programu Darden MBA je určen pro profesionály s náročnými plány . S Darden EMBA zjistíte, že od domova a kanceláře je mnohem méně cest, než byste očekávali - v průměru jednou za měsíc. Máte možnost flexibilně studovat svůj vlastní rozvrh mezi zasedáními na pozemcích, přesto máte dostatek času v Dardenu k založení silné učební komunity a sítě.

Program využívá smíšený model dodávání programů:

Měsíční víkendové pobyty

Budete obvykle chodit na Darden jednou za měsíc pro schůzky, které se konají ve čtvrtek až do soboty. Třídy zaměřené na akce zahrnují případové diskuse, simulace a individuální a skupinové prezentace. Víkendové pobyty posilují vaši učební komunitu a posilují vztahy mezi studenty, fakultami a zaměstnanci, které jsou pro Dardenský zážitek tak důležité.

Čtyři týdenní pobyty vedoucích pracovníků

V průběhu 21 měsíců se budete účastnit i čtyřtýdenních vedoucích pobytů - z nichž tři se uskuteční v Dardenu a jedno na mezinárodním místě . Tyto intenzivní zážitkové pobyty poskytují nové pohledy na manažerské problémy, kterým čelíte každý den. Zvyšujete své vedoucí schopnosti prostřednictvím workshopů, koučování a reflexe.

Dálkové studium

Chcete-li udržet intenzivní tempo interakce a zůstat v kontaktu s komunitou Darden mezi rezidencími, využijete technologii distančního učení k interakci s profesory, pořádáte schůzky virtuálních učebních týmů , pracujete na výsledcích týmu a podstupujete zkoušky. Můžete studovat online kdekoli a kdykoliv.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by University of Virginia Darden School of Business »

This course is Online & Campus forma
Start Date
Sep 2019
Duration
21 měsíců
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019