Mba pro vedoucí pracovníky

University of Virginia Darden School of Business

Popis programu

Read the Official Description

Mba pro vedoucí pracovníky

University of Virginia Darden School of Business

Formát Executive MBA programu Darden MBA je určen pro profesionály s náročnými plány . S Darden EMBA zjistíte, že od domova a kanceláře je mnohem méně cest, než byste očekávali - v průměru jednou za měsíc. Máte možnost flexibilně studovat svůj vlastní rozvrh mezi zasedáními na pozemcích, přesto máte dostatek času v Dardenu k založení silné učební komunity a sítě.

Program využívá smíšený model dodávání programů:

Měsíční víkendové pobyty

Budete obvykle chodit na Darden jednou za měsíc pro schůzky, které se konají ve čtvrtek až do soboty. Třídy zaměřené na akce zahrnují případové diskuse, simulace a individuální a skupinové prezentace. Víkendové pobyty posilují vaši učební komunitu a posilují vztahy mezi studenty, fakultami a zaměstnanci, které jsou pro Dardenský zážitek tak důležité.

Čtyři týdenní pobyty vedoucích pracovníků

V průběhu 21 měsíců se budete účastnit i čtyřtýdenních vedoucích pobytů - z nichž tři se uskuteční v Dardenu a jedno na mezinárodním místě . Tyto intenzivní zážitkové pobyty poskytují nové pohledy na manažerské problémy, kterým čelíte každý den. Zvyšujete své vedoucí schopnosti prostřednictvím workshopů, koučování a reflexe.

Dálkové studium

Chcete-li udržet intenzivní tempo interakce a zůstat v kontaktu s komunitou Darden mezi rezidencími, využijete technologii distančního učení k interakci s profesory, pořádáte schůzky virtuálních učebních týmů , pracujete na výsledcích týmu a podstupujete zkoušky. Můžete studovat online kdekoli a kdykoliv.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
21 měsíců
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Charlottesville, Virginia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Charlottesville, Virginia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu